Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sto je DOS bolji od Slobe i Julke?  (Pročitano 5092 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Neznam na sta tacno mislis...

Mladic, Karadzic....

Citat
Ali je sloba vec uradio sta je imao na umu tj. opljackao je sve...Ma nije ni to da je bilo 6 godina stabilno bilo valjda 2-3 godine pa su onda opet bili problemi...

Bili su problemi, svuda su problemi uvek, ali si imao od cega da zivis i nije toliko lose bilo. Svi kazu da nikad nisu ziveli gore nego u poslednje 3 godine.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
To da se nije zivelo losije nikada pre nego u poslednje tri godine je normalno jer secam se jos sam i ja mala bila kada je moja mama komentarisala , inace nikada nije bila za Milosevica, na smanjenje penzionog budzeta i onda sam je ja pitala sta to znaci, normalno kao i svako dete nisam imala pojma ali kasnije mi je bilo jasno da je to bilo pljackanje drzavnih kasa, znaci da su Slobodan i njegovi pajtasi drzavne budzete preimenovali na svoje bankovne racune odakle su po potrebi dodavali kako bi isplatili koju zakasnelu penziju ili platu ili pre izbora sagradili koji put. Danas nisam tamo ali mogu da kazem da se danas vidi pravo stanje nase drzave odnosno njenih budzeta koji nisu tek prazni nego su u minusu. E sada odakle DOS-u ili nekome te silne pare da se ponovo napune penzijski platni i ostali fondovi? Nema odneo Milosevic sve je to u Shvajcarskoj na Kipru pa cak i u Libiji, secam se jednom je moja mama putovala za Izrael i to preko Libije pa bas im je bilo uz put i bas nigde drugo vec u Libiji nisu mogli da napune goriva? Kao ljudi su glupi pa neznaju da avion nepolece a da se predhodno nenapuni gorivom, a i da je tako valjda bi u Kipru trebalo da dopuni gorivo?!
A to da i ovi kradu je valjda normalno jer nas narod jos uvek nije svestan kako ustvari Demokratija treba da bude jer ovde u Izraelu nemoze da promakne cak ni jedan jedini pokusaj niti jednog politicara da uzme/dobije pare, a da za to drzava ne zna, a da taj slucaj nezavrsi na sudu pod budnim okom svih medija. Od skoro se Sharonov sin takodje nalazi pred sudom zbog nekog posla za koji je dobio nekoliko miliona dolara, a koji je "sumnjiv".
Preko svega toga mislim da je velika greska DOS-ova sto bilo kakvu pomoc da je dobio ili dobija sa strane nije ulozio u podizanje platnog ili penzionog prometa vec naopako to im je zadnja tacka na dnevnom redu, ali svakako da (koliko se vidi na novinama i na internetu) se mnogo gradi i da dosta toga napreduje mada licno bih sve to odradila naopacke prvo podigla plate pa onda kuce i zgrade pa onda racune, no sta ces mene niko nepita Smiley
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da ti objasnim neke stvari... vrednost dinara je pala za nekih 15% za protekih 3 godine, penzije su povecane za 5-6% ... ok, ko je onda smanjivao penzije?
Penzioneri su u slobino vreme ziveli lose, al su mogli da prezive.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: Pero
Citat
Da pustamo pedere, lezbejke i slicne da prave svoje parade i slave svoju devijantnost

U ovome se slazem u potpunosti da sve to treba uza zid i metak u celo...



A zasto metak u celo????
Samo zato sto imaju drugacije sexualne potrebe od tebe.
I sto da ne prave parade na ulicama, kad mozemo da pustamo radikale da prikazuju svoje devijantnosti na ulicama  mogu valjda i homoseksualci koji su 1000 puta manje zlo.
Valjda je osnovno covekovo pravo da moze da iskaze svoje stavove ma kakvi oni bili
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Axez, ne tupi, opet ima da vas napune u ns...

Ja nisam za to da se iko ubija, svako ima pravo da bude ono sto je... ako je peder neka to i bude... u svom stanu u svojoj sobi u svojim kluboima, ali necu da cujem da se to slavi na ulici
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: SerbianFighter
Axez, ne tupi, opet ima da vas napune u ns...

Ja nisam za to da se iko ubija, svako ima pravo da bude ono sto je... ako je peder neka to i bude... u svom stanu u svojoj sobi u svojim kluboima, ali necu da cujem da se to slavi na ulici


Hmmm, ocigledno ljudi na ovom forumu imaju problema sa razumevanjem sta su to osnovna ljudska prava.

Ko si ti da zabranis da homoseksualci izadju na ulicu i slave, sta god to slave.
To je njihova ulica isto toliko kao sto je tvoja.
Kad ti mozes da izadjes na ulicu posle pobede tvoga tima i da proslavis mogu valjda i oni da izadju i da iskazu sve sto imaju da kazu. Ti se ne moras sloziti sa time ali ne mozes zabraniti.

Kad mozemo dozvoliti nekome kao sto su radikali da divljaju po ulicama onda ne vidim razloga da bilo kome zabranjujemo da slobodno iskaze sve sto misli da treba.
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa jebiga jel ti razumes da je to protiv prirode protiv svega???OK nisam ni za to da pustimo radikale da napune ali pedere organski ne podnosim...

Citat
Penzioneri su u slobino vreme ziveli lose, al su mogli da prezive.

Pa gledaj ovako ziveli su bolje zato sto su tada jos bile neke zalihe kad bih sloba ostao jos ove tri godine ovde bi ljudi na ulicama umirali od gladi...A inace njima je on i morao da da penzije posto su oni u najvecem broju i glasali za njega...Jebem im mater penzionersku sjebali drzavu a sad jos nesto pricaju treba da pocrkaju od gladi.... cest izuzecima....Bilo je problema ali kako ne kontate da je slobo opljackao penzioni fond...Karic dobio 100 miliona dolara kredita sloba napravio inflaciju i karic vratio 2 dolara...i sad ti meni reci da to nije pljacka...Pa je tako bukvalno cela drzava opljackana i kako onda mozete reci da ista moze biti gore od milosevica...
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ko si ti da zabranis da homoseksualci izadju na ulicu i slave, sta god to slave.
To je njihova ulica isto toliko kao sto je tvoja.
Kad ti mozes da izadjes na ulicu posle pobede tvoga tima i da proslavis mogu valjda i oni da izadju i da iskazu sve sto imaju da kazu. Ti se ne moras sloziti sa time ali ne mozes zabraniti.

Jos cu doziveti pored ovakvih ljudi i da pedofili imaju svoje parade...
Pogledaj malo kako izgleda gay pride u nemackoj recimo i kako izgleda slavlje posle tekme pa uporedi. Mislim da ces primetiti odsutnos odece na jednom od navedena dva.
Takodje, slaviti pobedu svog tima je normalno, slaviti devijantno seksualno opredeljenje... pa... ja se bas ne bih toliko time hvalio.
Niko im ne brani da to budu, ali ne dam u mom gradu da to slave. Te ulice su njihove koliko i moje, oni mogu njima da HODAJU koliko i ja i ostalih 60% ljudi kojima takvo ponasanje smeta.

Citat
Pa gledaj ovako ziveli su bolje zato sto su tada jos bile neke zalihe kad bih sloba ostao jos ove tri godine ovde bi ljudi na ulicama umirali od gladi...

Da li bi to bilo tako mozes samo da nagadjas! Ako je 10 godina radilo ok, radilo bi jos 3 sigurno. Za vise ne znam.
Ne vidim da se tu ista promenilo posto sloba nije na vlasti.
Isto tako.. taj karic, to sto je uradio nije nezakonito, isto tako, taj karic je ako nista bar pare ulozio u ovoj zemlji, nije sa njima nigde pobegao.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Citat
Da li bi to bilo tako mozes samo da nagadjas! Ako je 10 godina radilo ok, radilo bi jos 3 sigurno. Za vise ne znam.

Pa jebote Ivane i vise nego dovoljno  si pametan da bih znao da je sloba opeljesio ovu drzavu, da je radio takve stvari koje su nezamislive u normalnom svetu...neznam sta se sad sa tobom desilo...
Citat
taj karic, to sto je uradio nije nezakonito, isto tako, taj karic je

Pa nije nezakonito kad je njemu sloba odobrio taj kredit i onda napravio inflaciju pa ti sad vidi dal je nezakonito...
Citat
ako nista bar pare ulozio u ovoj zemlji, nije sa njima nigde pobegao.

Ali i dalje je lopov...to ga ne opravdava...
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nigde ja nisam rekao da on nije opeljesio drzavu, ja sam samo rekao i jos uvek niko nije dao ni jedan kontra argument, da ovi nisu bolji, vec naprotiv gori od njega.

Jel nezakonito uzeti kredit?
Ajde srece ti kazi nesto pametno, nemoj se ponavljati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.