Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stetna elektromagnetna zracenja istina ili laz?  (Pročitano 48761 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.21
Ne slazem se u potpunosti da ovakvu vrstu zracenja mogu da otkriju samo radiestezisti.  Moja kompanija *********koja postoji vec 20 godina i vrlo precizno moze da utvrdi bilo kakvu vrstu zracenja uz pomoc elektronskih indikatora.  I sto je najvaznije nudi program zastite koji je od Evropske Unije sertificiran da je medicinsko pomagalo prve kategorije i da ne izaziva nikakve kontraindikacije.  Ukoliko zelite vise informacija, mozete da me kontaktirate na *********************



Edit by Lightsoft: Na taj nacin, predstavlja reklamu.   Smile
« Poslednja izmena: 26. Feb 2009, 20:34:59 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.2.2
mob
Apple iPhone 6S
Vidi se da ti radis u toj kompaniji. Smile Kod mene je bio jedan vas radnik i sve je to lepo izmerio, maksimalno ljubazno i tako dalje. Rekao je kako je to merenje skroz besplatno(sto i jeste), ali sam znao da je to kao i sve neka navlakusa i da ce pokusati nesto da mi proda. Na kraju kada je ustanovio u jednoj sobi gde je zracenje, insistirao je da nam pokaze "resenje" za to iako sam ja hteo da izmeri zracenje u jos jednoj sobi. Onda je izvadio ceo materijal, ispricao celu "pesmicu". Na kraju posle jedno deset pokusaja da ga prekinem da saznam cenu, jer sam pretpostavio da je cena visoka, tip je rekao da je onaj neki prekrivac koji se stavlja na krevet, dakle samo prekrivac, a tu jos ima deset stvari (jastuk, jorgan, prektivac za stolicu...), kosta nesto ako se dobro secam 40000 dinara, a to je tada bilo preko 500 eur. Onda je provalio po mojoj faci, posto sam se skoro nasmejao kada mi je rekao cenu, da nisam zainteresovan. Onda sam par puta pitao da izmeri zracenje i tu toj drugoj sobi, a lik je rekao kako sada zuri i kako ce se svakako javiti za najdalje par dana. Naravno nikada se vise nije javio. Smile

Evo ovo je to sto je ovaj lik hteo da mi proda - http://www.full-point.it/Catalog/Language4/Default.aspx?Template=Catalogo2.html&F=Categories.ID&V=200

Ne mogu tacno da se setim cene, ali mislim da je bila cak znacajno iznad 500 eur, recimo oko 600 eur.
« Poslednja izmena: 26. Feb 2009, 20:42:32 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Pogledajte video snimak pa prosudite sami
hxxp:|| video. google. com/videoplay?docid=-8297774834702383532&hl=en#
« Poslednja izmena: 08. Dec 2009, 16:00:33 od ivater »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
jedino resenje je to sto ti je taj lik iz te firme ponudio jeste da kosta ali si zasticen u potpunosti ,ja sam investirao u taj proizvos to jest u zdravlje i osecam se mnogo jaci i zdraviji ,proizvod i nije skup ako znam da cu ga koristiti godinama kad izracunas to ti je dinar dvevno  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Losa zracenja su nazalost velika istina.   Iskustvo je pokazalo da ljudi oboljevaju veoma cesto.   Sama zracenja su stetna zato sto slabe deo tela gde uticu i onda je taj deo podlozan uticaju bakterija, virusa, tj.   mikroorganizama.   Na neki nacin slabe imunitet organizma.  

Rezultati su toliko porazavajuci da i ne zelim ovde da ih spominjem.   Nazalost u pitanju su i mladi ljudi koji vise na "cudan" nacin umiru ili oboljevaju, a da se ne zna uzrok.   Ne bih da navodim primere iz licne prakse, ne zelim.  

Shvatio sam jedno, a to je "ko razume, shvatice", vise ne ubedjujem ljude.   Vazno je pustiti informaciju.  

Sto se tice zastita, one postoje, ali za pomenute nisam siguran, nit bih garantovao.   Ja koristim kuci prostornu zastitu i imam licnu zastitu i za njih sam siguran da deluju.  

Ako nekoga interesuje nesto, neka slobodno pita, a ja cu odgovoriti koliko je u mojoj moci :)

« Poslednja izmena: 11. Nov 2011, 13:50:52 od Followme »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia zvrr
Pošto si dao tako ubjedljive argumente, sigurno ćemo da te pratimo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
 :D

Sva korisnicka imena zauzeta, pa se jedva setih ovog mog. . .

Primeceno je da ljudi sa losim i "teskim" mislima uglavnom zauzimaju loša mesta za spavanje i sedenje, dok ostali sa pozitivnim stavom i optimisticnim pogledom na svet biraju bolja mesta.  Ljudi ovo rade nesvesno.

Skoro jedna porodica ima troje dece i svima su kreveti bili okrenuti na mesta sa lošim zračenjem i naravno bilo je problema.  Posle konsultacija i promena doslo je do evidentnih promena u ponasanju na bolje!!!

Ima dosta primera kako loše zračenje deluje, pisaću. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia zvrr
Nemoj nas držati u neizvjesnosti, piši redovnije. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Ah, ne mogu stici niti se setiti svega.

Jel imate neka pitanja.

Skoro sam imali slucaj u jednoj kancelariji kada smo merili sa saradnicima. Kada udjete tacno po ljudim vidite one koji su veseli, nasmeseni... i one koji imaju "tezak" pogled, namrsteni su, cutljivi...

Kada premerite radna mesta imate i sta da vidite. Namrsteni sedi na losoj poziciji. Ovo nije uvek slucaj, ali ovo je jedan primer kako i sami mozete, bez ikoga, da procenite da nesto nije u redu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Pitanje: Šta ste konkretno merili? Koju fizičku veličinu?
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.