Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:51:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Štednja energenata u Srbiji  (Pročitano 4976 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6230
Pa to je objasnjenje sto seljak mora da baci mleko i sir. Sto se uzgoj svinja ne isplati.
Opteretis naseg proizvodjaca porezima na sve moguce da bi punio kasu za recimo putne troskove Nemanje Sarovica, a prodajes Mobtel Nis, da bi Misko uvezo jeftine proizvode.
Pri tom i seljak koji baca sir i Misko su do sada imali isti porez, cak je seljk procentualno imao veci porez.
Ko mu jebe mater kada ne zna da udje u parlament i lupa po klupama.
Otkup mleka 20din, a nadogradnja do radnje, je 80 din. Pa ti vidi. 400%?
Pri tom Bler je koliko juce trazio od evrope destine milijardi za zastitu od poreza Britanske poljoprivrede.
I dobio. Evropa moze jeftino kad stiti svog seljaka. U engleskoj je sve jeftino dok zivis normlano, cim predjes linit proseka pocnu uzasna dranja na porezima.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Budale koje su rusile milosevica ne znaju da su doveli na vlast 10 puta goreg milosevica a to je kapitalizam
gde onaj ko ima para moze da unisti 100 hiljada ljudi koji ne mogu da se nose sa konkurencijom.
Pa oni koji ne mogu da se nose sa konkurencijom i treba da budu uništeni.
Ne znam kako ti to drugačije zamišljaš.

Ako imaš recimo u ponudi HD televizor od 700 eura, i crknuti lampaš iz 1965. za 900 eura

ti bi izgleda voleo da taj drugi model bude razgrabljen, a da proizvođač prvog propadne?

Citat
seljak koji je najproduktivniji je ovde najsiromasniji, a onaj u gradu koji nije produktivan
dobije 50 % vise para od nekog seljaka koji hrani hilajde ljudi.
Verovatno zato što hrana nije posebno skupa, te ako naprave 75 kila sira to je 45.000 dinara bruto prihoda.

Ako im se ne dopadaju zarade, neka izvole preći u drugu delatnost. Recimo, nek postanu elitni html programeri.

Ali mi znamo da seljani od 60 godina nisu sposobni za tako nešto.
E pa, u toj nesposobnosti treba da tražiš uzrok njihovog siromaštva
Ne govorim ti o kucnim aparatima, ja po kuci imam samo stranu tegnologiju zato sto je najbolja i svestan sam toga.

Govorim ti o poljoprivredi, industriji ( NIS, Mobtel, Eps gde ne mora da kupi privatnik mogu radnici da otkupe akcijama) i turizam gde nas covek moze da vodi a ne da se dovode stranci i da nose pare iz zemlje.
« Poslednja izmena: 14. Maj 2009, 18:35:37 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Ne govorim ti o kucim aparatima, ja po kuci imam samo stranu tegnologiju zato sto je najbolja i svestan sam toga.

Govorim ti o poljoprivredi i industriji ( NIS, Mobtel, Eps ), turizam i ostalo gde nas covek moze da vodi a ne da se dovode stranci i da nose pare iz zemlje.

Nije moguće razvijati turizam u zemlji koja je izrazito ksenofobična.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Ne govorim ti o kucim aparatima, ja po kuci imam samo stranu tegnologiju zato sto je najbolja i svestan sam toga.

Govorim ti o poljoprivredi i industriji ( NIS, Mobtel, Eps ), turizam i ostalo gde nas covek moze da vodi a ne da se dovode stranci i da nose pare iz zemlje.

Nije moguće razvijati turizam u zemlji koja je izrazito ksenofobična.
Srbija je prosle godine zaradila oko 800,900 miliona evra od turizma, samo da je 20 % stranaca to je dobar znak.

Problem je sto vlast nece da sredi infrastrukturu na planinama kao sto su Kopanik i Zlatibor, jer putevi ti daju brz i veliki protok ljudi.

« Poslednja izmena: 14. Maj 2009, 18:49:00 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6230
Stara oprema trosi 30% vise za soptvene potrebe od nove ili redovno i propisno remontovane.
Povecanjem preseka dalekovoda se smanjuje pad napona i time u gubici u prenosu.
Peglanjem krive potrosnje, dobijas ogromne ustede u vrsnoj snazi. Evo samo nesto od stvari koje je procenjeno da moze da ustedi 20% struje. A 20% struje je Djerdap1 i Djerdap2 zajedno. na instalisanu snagu od 8,3 Gigavata.
Dakle u mesto dve termoelektrane u Obrenovcu odradi to i imas oba bloka od 700 megavata.To ja kuci ne mogu da mu priustim sa menjanjem jedne sijalice zivinom za koju cekam minut da dodje do zasicenja.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:51:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.