Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:43:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Starosedeoci Balkana su Srbi (Sloveni)  (Pročitano 16202 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Vidi se da te je pokvarila ta Evropa...  Smile

Ма да, страшно нешто...  Smile Само сам чекала кад ћу бити проглашена за српског крволока и ученика берлинско-бечке школе... Smile

Па какве везе има покварена Европа са саблажњивим незнањем г. Деретића? Или незнање није важно, само је важно да се иде уз длаку... Типично српски... Smile

A zasto onda zvanicna istorija govori drugacije ?
Kako god da je bilo mi smo se pomesali sa starosedeocima (koji god da su) i sada smo blizi Grcima nego severnim Slovenima ako nista drugo onda je dokaz da su sloveni bili plavi a mi smo uglavnom crni.  Smile

hmmm, ne bi se mogao sloziti sa tvojom izjavom. Mi smo kao narod dosta visoki i korpulenti, imas i mnoge Srbe koji su plavi i imaju plave oci.

Ало, људи... Па какви год да су били Словени који су стигли на Балкан, ипак су многи други народи протутњали овим просторима и мешали се са Словенима, па самим тим и оставили своје гене... Само под Турцима смо били 500 година... Какве молим то научне доказе тражите у физиономији? Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 17:30:31 od RASMC »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Citat
.. Само под Турцима смо били 500 година

Kakve ima to veze?

Ako vec gledamo, fizicki najvise licimo na kelte, tracane i slovene.
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 17:11:30 od molc90 »
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
.. Само под Турцима смо били 500 година

Kakve ima to veze?
A kakve veze ima fizicki izgled danasnjih Srba sa poreklom istih?

Ako vec gledamo, fizicki najvise licimo na kelte, tracane i slovene.

Da li to znaci da su Srbi u stvari Kelti? Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Pa ako primetish kelti su ziveli na prostoru danasnje Srbije, cak su i osnovali Beograd, a njihovo pleme se zvalo Skordishi. Nisam rekao da smo mi kelti ali meshali smo se i sa njima, ima danas u Srpskom jeziku dosta reci koje su keltskog porekla. A koliko sam procitao, iako nije verovati a mozda i da, genetski mi smo najslicniji Velshanima. Nisam istrazivao dalje da potvrdim to ili ne, ali mozda i jesmo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Aha... Dakle idemo u pravcu, Srbi narod najstariji... Smile

PS:Dopustices mi jednu malu ispravku: pridevi na ski i cki se pisu malim slovom. Dakle, srpski, ne Srpski. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
ne ne meni se vise svidja da Srpski pisem velikim slovom! Zato sto to i jeste veliki jezik hehe


Izvini samo jedno pitanje ali ko je ovde napisao da su Srbi najstariji narod Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ne ne meni se vise svidja da Srpski pisem velikim slovom! Zato sto to i jeste veliki jezik hehe
Српски језик јесте велики језик и има своја правила која се налазе у једној књизи која се зове Правопис српскога језика, у издању Матице српске, верзија из 1993. године. Уколико се та правила не буду поштовала, српски језик ће врло брзо престати не само да буде велики, него ће престати да уопште буде језик. Ако мислиш да непоштовањем језичких правила увећаваш славу српског језика, грдно се вараш. Међутим, твој произвољан и крајње некритички став према српском језику уједно открива и твој произвољан и крајње некритички став и према српској историји. Другим речима, исто као и "аутохтона историјска школа" идеш принципом "што је баби мило, то јој се и снило" и налазиш везе и доказе за тврдње које су ти миле (као нпр. Срби су Келти) и тамо где их уопште нема. С тим у вези, разговор о историји са таквим особама сматрам апсолутним губљењем времена, стога ми не замери што више нећу одговарати на твоје поруке у овом форуму.

Надам се да ме нећеш погрешно разумети јер заиста није ништа лично. Можемо причати о времену, филмовима, музици, о чему год хоћеш у неком другом делу овог форума, али о историји (било каквој), свакако не.
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 18:16:56 od Брунхилда »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne ne meni se vise svidja da Srpski pisem velikim slovom! Zato sto to i jeste veliki jezik hehe
Српски језик јесте велики језик и има своја правила која се налазе у једној књизи која се зове Правопис српскога језика, у издању Матице српске, верзија из 1993. године. Уколико се та правила не буду поштовала, српски језик ће врло брзо престати не само да буде велики, него ће престати да уопште буде језик. Ако мислиш да непоштовањем језичких правила увећаваш славу српског језика, грдно се вараш. Међутим, твој произвољан и крајње некритички став према српском језику уједно открива и твој произвољан и крајње некритички став и према српској историји. Другим речима, исто као и "аутохтона историјска школа" идеш принципом "што је баби мило, то јој се и снило" и налазиш везе и доказе за тврдње које су ти миле (као нпр. Срби су Келти) и тамо где их уопште нема. С тим у вези, разговор о историји са таквим особама сматрам апсолутним губљењем времена, стога ми не замери што више нећу одговарати на твоје поруке у овом форуму.

Надам се да ме нећеш погрешно разумети јер заиста није ништа лично. Можемо причати о времену, филмовима, музици, о чему год хоћеш у неком другом делу овог форума, али о историји (било каквој), свакако не.


Znači s tobom nema kačenja Smile Smile Smile Moram da pazim ubuduće šta pišem Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ne ne meni se vise svidja da Srpski pisem velikim slovom! Zato sto to i jeste veliki jezik hehe
Српски језик јесте велики језик и има своја правила која се налазе у једној књизи која се зове Правопис српскога језика, у издању Матице српске, верзија из 1993. године. Уколико се та правила не буду поштовала, српски језик ће врло брзо престати не само да буде велики, него ће престати да уопште буде језик. Ако мислиш да непоштовањем језичких правила увећаваш славу српског језика, грдно се вараш. Међутим, твој произвољан и крајње некритички став према српском језику уједно открива и твој произвољан и крајње некритички став и према српској историји. Другим речима, исто као и "аутохтона историјска школа" идеш принципом "што је баби мило, то јој се и снило" и налазиш везе и доказе за тврдње које су ти миле (као нпр. Срби су Келти) и тамо где их уопште нема. С тим у вези, разговор о историји са таквим особама сматрам апсолутним губљењем времена, стога ми не замери што више нећу одговарати на твоје поруке у овом форуму.

Надам се да ме нећеш погрешно разумети јер заиста није ништа лично. Можемо причати о времену, филмовима, музици, о чему год хоћеш у неком другом делу овог форума, али о историји (било каквој), свакако не.


Znači s tobom nema kačenja Smile Smile Smile Moram da pazim ubuduće šta pišem Smile

Ma, naravno da nema kad je pravopis srBskoga jezika u pitanju! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Citat
(као нпр. Срби су Келти)

ja josh uvek nisam shvatio gde sam napisao da su Srbi keltski narod.

da jeste izvini, ne znam odlicno Srpski onako i ovako, imam sam 4, znaci znam ga vrlo dobro  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:43:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.