Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:11:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 107 108 110 111 ... 118
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Star Wars  (Pročitano 259245 puta)
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Mnogo se lako ubio glavni negativac, to je nekako bezveze...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679


Otprilike covek lepo nabrojao gluposti novog filma. Sa kadrovima i CGIjem tesko mogu da useru, to je Star Wars. Al su zato sa pricom i likovima(posebno novim) ljudski usrali. Cak nema ni ljudski lightsaber duel.  Smile Ako ovom sto pravio stvarno dali novu trilogiju a da je on licno odgovoran za ovo sranje(ne iskljucujem da se Dizni mesao i dodavao gluposti, poznati su po tome) onda tesko da ima nade u galaksiji daleko, daleko odavde...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
mob
Apple iPhone 7 Plus
Kylo Ren je u pravu! "Let the past die."

Film je vrh. Cini se da se najvise ne svidja  old school fanovima, najvise zbog novina i spinova koji su prikazani u ovom filmu. Ocekuje se da nakon svakog filma osecas nostalgiju i da se osecas kao da je opet 1977. To ne moze vise tako i takvi koncepti iz 70-ih I 80-ih danas ne mogu da prodju kod velike vecine publike. Star Warsu treba svezina i ovaj film je to doneo svidjalo se to nekome ili ne.

Ono sto je jako dobro po meni je sto se film zavrsava na takav nacin da covek apsolutno nema predstavu sta ce se desavati u Ep9. Da, ima neodgovorenih pitanja, ali nakon Force Awakens smo svi znali sta sledi.
Takodje mi se jaaaaako dopada sto je Rej niko i nista. Zasto bi morala da bude u srodstvu sa nekim od glavnih likova? A kada malo vratim film u nazad, na pritanja novinara o tome ko su  roditelji Rej, Dejzi Ridli je jos od Force Awakens ja mislim jedno kvadrilion puta rekla "Zasto vas to zanima? To uopste nije bitno."
Sekvenca u Dubrovniku je na zalost totalno nepotrebna. Vec vidim Fan Edit u kome ce izbaciti 90% od onoga.
Kylo Ren je od placljivka, totalnog drkadzije i najveceg negativca svih fanova zato sto je ubio Hana postao mnogo kul lik. Jako me interesuje da vidim gde ce njegova prica otici.
Luke - ah jedan totalno drugaciji Luke zbog cega mnogi piste i vriste. Luke nikada nije bio potpuno istreniran kao Dzedaj i zato je napravio greske koje je napravio.
Fin je u ovom filmu totalno nebitan, najvise zato sto se petlja sa Rouz koja je isto tako nebitna.
Poe je malo bitniji nego u Force Awakens, ali je I dalje ne bitan.
Hux - mili Hitler, sada se pretvorio u potrcka. Svidja mi se.
Snoke - zar stvarno mislite da je mrtav? Ja sam ubedjen da ono uopste nije njegovo telo. Ako Luk moze sebe da projektuje sa jedne strane univerzuma na drugi, zasto ovaj koji je sto puta mocniji ne bi mogao da kontrolise neko telona drugoj strani galaksije?
Leia - Meh. Vestica? Sta je nju sve luk naucio kad moze onako da se vrati iz mrtvih? I sta ce sad da rade kada je Keri Fiser mrtva?

Ovaj film ima dve greske:

1. Kada se Holdo zrtvovala. Zar ne bi bilo efikasinije da se Leja zrtvovala a Holdo preuzela komandu nad pobunjenicima? Naravno oni nisu znali da ce Keri umreti, a kasnije verovatno nisu mogli da prekroje film.
2. Fin je trebalo da umre na kraju. Mislim koji je ono k***c sa Rose koja ga je "spasila"?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
 Smile


Luke - ah jedan totalno drugaciji Luke zbog cega mnogi piste i vriste. Luke nikada nije bio potpuno istreniran kao Dzedaj i zato je napravio greske koje je napravio.

Ti mora da se salis. Luk je potrosio ne samo skoro celu epizodu 4 vec i ceo period izmedju epizoda 4 i 5(oko godinu dana i vise po nekim proracunima) da trenira sa Jodom. Rej npr sve to uradi za par dana i uspe da dobije Luka u borbi bez problema. Cak se i sam Mark Hamil nije slozio sa direkcijom po kojoj je Luk isao



Jer ono, odbijao da ubije najvece zlo u galaksiji jer je smatrao da ima dobra u njemu a odustao od svog rodjenog sestrica i sina svog najboljeg drugara i pokusao da ga ubije. Doduse taj deo je tu da bi se osetili empaticnima za lik Kila Rena. Al opet je velika digresija u odnosu na ono sto je Luk bio pre. Doduse, rekoh jos pre, Luk je tu i najmanji problem. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12052
Zastava
E ako je ovo najveci problem...

how does Rey know how to swim if she’s lived on Jakku her entire life?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Film je kompletno smece.  Sve sto su dobro uradili su i ukenjali.  Feministicko SJW sranje.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
^ baš tako... epizoda 7 je solidno počela i očekivao sam ozbiljan razvoj priče, ali ovo je ispod svih mojih očekivanja... toliko loše da su mi neke od epizoda druge (1-3) trilogije bolje od ovoga  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 702
Film odličan, znatno bolji od svih prequela zajedno u svakom slučaju.

Većina kritika što sam pročitao u vezi filma su smejurija. Fanovi bi hteli izgleda copy-paste, bez novih ideja i razvoja karaktera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 107 108 110 111 ... 118
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:11:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.