Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stanje tenkova m-84 u vs?kvalitet ili kvantitet?  (Pročitano 28234 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Баш лепо од тебе што си уводном поруком извређао све редом, иначе сматрам да је жалосно што ти је тешко да пратиш ову лагану тему и што мораш бити "стварно одморан и концентрисан". Волео бих да ти помогнем али твоје когнитивне способности су урођене, тако да ти не могу помоћи.
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 02:29:46 od aleksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
Ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredio, nije mi to bila namera, ai dalje mislim da covek mora biti skoncentrisan i odmoran da bi pratio sve napsano o ovoj temi koja je sve ne samo lagana.
Mozda si ti u pravu svako je ponajpre ogranicen svojim mogucnostima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
tpku_2b postovanje i dobro dosao. Malo kasnim sa ovim, ali nikad nije kasno za dobrodoslicu.
Svaka cast na tekstu i fotografijama. Ja sam totalni laik, ali trudim se da naucim sto vise Smile
Je su li ovo takodje T-55 u tvojoj ceti ili nesto drugo, i da li su pametnjakovici koji su naredili tu tragicnu secu ostavili nekoliko primeraka (od eventualno raznih varijanti) za muzejsku upotrebu. Ne moram da pricam koliko vredi tenk u voznom tj. operativnom stanju u nekoj kolekciji. Dakle da li su sacuvani neki primerci? Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 289
Zastava Krusevac
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhone7
... @Papalu ...

 ... hvala, hvala ... ono na slici je moja bivsa ceta M-84 ... kao sto rekoh, nekompletna, ali sta je tu je ... T-55 su isecene, i za to sam postavio slicice iz perioda kada su bile "na samrti" ... od linijskih primeraka, koliko znam, nije ostao ni jedan ... ostali su samo nekoliko komada TZI - ija i TNM-a ... ustvari, to su iole funkcionalni primerci koji su imali svoj poslednji remont prosle godine, polovnim delovima sa primeraka koji su bili pred secu, i to ce im otprilike biti i poslednji remont uopste ... da se TZI-jevi i TNM-ovi iz serije M84 ne bi angazovali bespotrebno, ostavljeni su primerci T-55 .. oni su tu uglavnom kada je potrebno uraditi nesto sitnije, i za sta se ne isplati paliti "nosac" ili "most" od M84 ... o tome ko je , kada, kako, zasto i na koji nacin odlucivao o sudbini celog koncepta T-55 , pisao sam na nekim drugim sajtovima, i u okviru nekih drugih foruma ... uostalom, imas linkove ka istim u okviru mojih ranijih postova, pa mozes da vidis o cemu se radi ... upravo iz tih razloga sam i pokrenuo temu T-55, ali o tom - potom ... pozdravi iz Carskog grada od tenkovskog narednika  ...  Smile
IP sačuvana
social share
Makijavelizam je stanje uma - sve ostalo je iluzorno!!!




Edit by chelavi1: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Zivio i zdrav bio. Smile Dobro ti izgleda ceta Smile Smile Smile
Nadam se da ce, inace biti boljih dana i nadajmo se boljih tenkova. Videce se. Dotle, covek radi sta moze i koliko moze i pazi na sebe. Smile

Neshvatljivo mi je da nisu ostavili nekoliko T-55 za muzeje. Kakvo odustvo osecaja za istoriju i tradiciju. Nepojmljivo! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
Zivio i zdrav bio. Smile Dobro ti izgleda ceta Smile Smile Smile
Nadam se da ce, inace biti boljih dana i nadajmo se boljih tenkova. Videce se. Dotle, covek radi sta moze i koliko moze i pazi na sebe. Smile

Neshvatljivo mi je da nisu ostavili nekoliko T-55 za muzeje. Kakvo odustvo osecaja za istoriju i tradiciju. Nepojmljivo! Smile

Pa nema  potrebe da places nad sudbinom tenkova iz njegove bivse jedinice nisu samo tu bili tenkovi T-55 da si ti ziv i  zdrav ima njih po Srbiji jos mnogo a kako je Smederevo prestalo da radi jos dugo ce ih biti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Citat
a kako je Smederevo prestalo da radi jos dugo ce ih biti

Znači ako uništimo industriju, neće moći da unište vojski, mislim sa švajs aparatima.

Nije stvar u jedinicama i opremi, evo skoro su britanci rasformirali najstariju RAF jedinicu, koja je bila u službi od najranijih dana prviog svetskog rata i takođe u svim mogućim borbama. Radi se o tome što ti ljudi koji kod nas izgube jedinicu, u mnogo slučajeva izgube i posao. To stvara društvene teškoće, šta će ti ljudi da jedu, neki jednostavno neće moći da se lako uklope u nevojni život.

Nije samo u pitanju broj i kvalitet tenkova nego naš ukupan odnos prema ljudima u njima i oko njih.

 Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
SonyEricsson C702i
« Poslednja izmena: 29. Jul 2009, 10:45:25 od samuraj77 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
 Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

131430.jpg
(85.14 KB, 340x512)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Citat
a kako je Smederevo prestalo da radi jos dugo ce ih biti

Znači ako uništimo industriju, neće moći da unište vojski, mislim sa švajs aparatima.

Nije stvar u jedinicama i opremi, evo skoro su britanci rasformirali najstariju RAF jedinicu, koja je bila u službi od najranijih dana prviog svetskog rata i takođe u svim mogućim borbama. Radi se o tome što ti ljudi koji kod nas izgube jedinicu, u mnogo slučajeva izgube i posao. To stvara društvene teškoće, šta će ti ljudi da jedu, neki jednostavno neće moći da se lako uklope u nevojni život.

Nije samo u pitanju broj i kvalitet tenkova nego naš ukupan odnos prema ljudima u njima i oko njih.

 Smile

To je najtacnije, zato su upravo svi najglasniji ti cija jedinica je pred rasformiranjem. Ne mora da znaci da ce ti zaposleni oma izaci iz vojske, vecinom predju u neku drugu jedinicu al u malo sporednije uloge a uostalom znaju da su na spisku cekanja za odlazak
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.151 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.