Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stan Against Evil (2016– ) serija  (Pročitano 1192 puta)
07. Dec 2016, 00:39:10
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Stan Against Evil (2016– ) 

>> IMDb <<



Opis Filma:

Jedan stari policijski šerif koji je nedavno izgubio svoju poziciju zbog ispada u ljutnji, pridružuje se novom šerifu, Evie Barret, u borbi protiv ljutih demona koji proganjaju njihov mali grad u New Hampshiru …




https://www.youtube.com/watch?v=ffSG5dCUyuI



Žanr: Comedy, Fantasy, Horror

 Creator: Dana Gould

Glavne uloge:  John C. McGinley, Janet Varney, Deborah Baker Jr.

Izvor teksta

prijevodi-online


IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Odgledao sam pilot epizodu serije koja u mnogome podseća na Ash vs Evil Dead. Glavni junak se razlikuje od Eša jer je ipak imao dobar posao i harmoničan porodičan život. Stane, glavni junak, bio je 28 godina šerif u malom mestu koje ima svoju istoriju. Lovci na veštice su pronašli i osudili 172-je ljudi koje je ondašnji šerif lično zapalio na lomači. Jedna od žrtava proklela je i šerifa i njegovo radno mesto. Svaki šerif do Staneta umirao je pod neobjašnjivim okolnostima jer je dotični imao svog anđela čuvara koji je živeo sa njim u kući. Njegova bivša žena je vodila dvostruki život dok mu je čuvala leđa a da on to nije znao. Logično je da njegovi problemi nastaju odmah posle njene smrti kada se na pogrebu sreo i sukobio sa dva demona. Prisutni koji to nisu tako razumeli uticali su na to da ga penzinišu. Kletva je prešla na šerifovićku koja ga je nasledila, demonize počinju oboje da prate i uznemiravaju. Zanimljivo je da i on pronalazi knjigu koja mu uz standardno priručno hladno oružje pomaže u eliminisanju demoniza.

  Sve u svemu, za početak nije tako loše. Koncept zna onaj ko je gledao Eša.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Završio sam seriju koja mi se dopala. Malo zbog bizarnosti a mnogo više zbog glavnog glumca i njegovog retardiranog lika šerifa u penziji. Sve ostalo je trešeraj, od maski pa do glume i scenarija.

  Najavljena je druga sezona koju ću ispratiti.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.