Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Staklo i software  (Pročitano 2987 puta)
26. Jan 2012, 01:47:46
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Pitao bih dva pitanjceta.

1. Da li neko zna koliko kosta zamena ostecenog stakla ? Ne ceo ekran, vec samo staklo ? Konkretno se radi o modelu LG optimus me.

2.  Da li se moze telefonu na kome je npr Android, instalirati neki drugi sistem ili je to odredjeno hardverom ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
Pitao bih dva pitanjceta.

1. Da li neko zna koliko kosta zamena ostecenog stakla ? Ne ceo ekran, vec samo staklo ? Konkretno se radi o modelu LG optimus me.

2.  Da li se moze telefonu na kome je npr Android, instalirati neki drugi sistem ili je to odredjeno hardverom ?

prvo digitajzer nije skup ako sam ugradjujes.... pogledaj po netu (trazi Digitajrezi za mobilne) nema tu cena nego zovi na telefon pa pitaj... inace mozda ti kazu da posaljes fon pa da oni to sve srede (nisu prevaranti) vecina servisa koja prodaje delove je iz bg-a

drugo nece da moze Smile nije preporucljivo i tesko izvodljivo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Ma gledao sam po netu, doduse nisam zvao servise. Uzeto je u Vip-u ali oni iz call centra ne znaju ljudi. Sto je i normalno. Pa mi ostaje nepoznanica, ako bi im dao koliko bi kostalo. Da ne ispadne isplativije dodati jos neku kintu pa uzeti nov a ovaj sibnuti upola.

A da se zove digitajzer, nisam znao. Hvala ti. Potrazivu malo i tako.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
Ma gledao sam po netu, doduse nisam zvao servise. Uzeto je u Vip-u ali oni iz call centra ne znaju ljudi. Sto je i normalno. Pa mi ostaje nepoznanica, ako bi im dao koliko bi kostalo. Da ne ispadne isplativije dodati jos neku kintu pa uzeti nov a ovaj sibnuti upola.

A da se zove digitajzer, nisam znao. Hvala ti. Potrazivu malo i tako.  Smile

xm ako su recimo ruke+ digitajzer 35e ....xm.. za te pare i vredi popraviti .. sve preko 50e je bacanje para.. prodas taj za 40e + doplatis 50-80e i imas fon nov bukvalno(polovne ocuvane)

recimo nokia n82-n79 ili n95..android nije bas za ljude koji neznaju oko kompova.. previse je geek sistem...

a mani se ti vipovih servisa .. to ko zna kako se servisira i sta vec odradice kako treba.. ako ima garanciju ti vidi sa njima.. ali oni deru u vipu..

tvoj telefon na mobilnom svetu je 65e polovan Wink
« Poslednja izmena: 26. Jan 2012, 02:41:41 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Fizicki kvar. I odmah je jasno da ce da naplate. A koliko bi to bilo .. mozda dranje.

Gledah na kratko, izgleda ne bi preslo 1000 din za digitajzer. Plus sto kazes ruke, neka je do 30e pa isplatilo bi se.

Ma nije moj, od sina. Uzet pre 6 meseci i pakost rodjenih ucinila svoje. Ali aj'd dokazi da je tako. Kada je neko toliko ... da nabije, najverovatnije sestar u ekran dok je klinac bio u wc-u.
Mozes misliti.

Nego .. sredim ja to klincu a njih ko ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
Fizicki kvar. I odmah je jasno da ce da naplate. A koliko bi to bilo .. mozda dranje.

Gledah na kratko, izgleda ne bi preslo 1000 din za digitajzer. Plus sto kazes ruke, neka je do 30e pa isplatilo bi se.

Ma nije moj, od sina. Uzet pre 6 meseci i pakost rodjenih ucinila svoje. Ali aj'd dokazi da je tako. Kada je neko toliko ... da nabije, najverovatnije sestar u ekran dok je klinac bio u wc-u.
Mozes misliti.

Nego .. sredim ja to klincu a njih ko ...

lajte brate da ti njemu uzmes n82 ... muski telefon,nema tac skrin,izdrzljiv ko mazga.. mani ti te androide .. ima n82 sve ko android .. samo da se otkljuca simbijan (to se lako radi) hehehe ... toliko Wink

a sin neka pazi .. zna se ..nek nosi telefon sa sobom ...
« Poslednja izmena: 26. Jan 2012, 02:48:54 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Ma covek, kada se od rodjenog trebas cimati, *ebes ovaj svet. Smiley

Merak mu je jos od kada bio za taj fon i necu mu kvariti volju. Merak je merak. A sto ima debila koji su ljubomorni na neciji merak, to je vec za posebnu pricu. Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
ma djavo ih odneo.. lepo ti pogledaj ako to mozes da opravis.. ako se ne isplati u male oglase i prodaj ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Da. Prvenstveno da popravim pa posle sve ostalo.

U svakom slucaju hvala ti za pomoc.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
nema na cemu i drugi put Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.