Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:40:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stabilnost ili "divlji" život?  (Pročitano 3234 puta)
15. Sep 2006, 13:37:21
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Stabilnost ili "divlji" život?   

U nekom trenutku u životu, ili u više različitih trenutaka u životu, učini vam se da se nalazite pred veoma bitnom raskrsnicom. S jedne strane, možete da odaberete miran život s osobom koju volite, s kojom imate dobar seks, s kojom nema neizvesnosti, s kojom vas povezuje i osećaj dužnosti i s kojom vam je pomalo dosadno. Ta varijanta vam naročito deluje dosadno onda kada pomislite na drugu mogućnost koja vam se pruža: na uzbudljiv život, na nešto novo, intenzivno, jako, strastveno. Ne znate šta da odaberete.

S jedne strane, nije da je ona ponekad dosadna varijanta tako loša. Tu osobu zaista volite i dobro vam je s njom. U seksu uživate, a uživate i u udobnosti i sigurnosti koju osećate. Ta varijanta vam deluje poput omiljenog mekanog ćebenceta u koje fino možete da se ušuškate, ili poput starog i izuzetno udobnog džempera.

S druge strane, dopada vam se i ona "divlja" varijanta. Nova je, a to je uvek privlačno. Zanimljiva vam je. Čini vam se da vam se nudi jaka strast, ludo uzbuđenje, od toga vam se pojača količina adrenalina u venama i taj osećaj vam se veoma dopada. A opet, ta varijanta vas pomalo i plaši, jer vam ne nudi nikakvu bezbednost. Pomalo je nalik na seksi topić i još više seksi minić - izgledate kao seksi riba i zavodnica, samo što minić nije najudobniji komad odeće, a od kratkog topića su vam bubrezi nekako izloženi.

Kako doneti odluku kada ste u ovoj vrsti dileme? Tako što ćete razmisliti o sebi i potruditi se da budete iskreni. O opasnosti ne razmišljajte, nešto će vas u svakom slučaju zaboleti, bilo da je to gubitak bezbednosti i voljenog partnera, bilo da je reč o propuštenoj šansi za nešto novo i uzbudljivo. Dakle: kako vidite sebe? Da li vam se čini da se više prepoznajete u slici srećne supruge koju veran i ponekad malčice dosadan muž beskrajno voli makar se i ubucila, ili u slici divlje seksi mačkice koja je večito u pokretu? Ovde je najbitnije da budete iskreni prema sebi, jer su obe životne varijante dobre - pitanje je samo koja je bolja za vas.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nisam baš uvijek u stanju razlučiti šta je navodna stabilnost,a šta divlji život.
koliko znam,a iz vlastitog iskustva,taj navodno stabilni život sa nekim poprište je najvećih borbi,"divljine" i usamljenosti.
kao što ima ljudi koji sa lakoćom nalaze mirnu luku sa nekim i sa lakoćom uplovljavaju u istu,tako postoje i osobe koje vole solo život,koji nužno nije i divlji život.i mislim da je to potpuno u redu.
ja sam solo,već dugo.ima divljine u tome Smile,ali ima i pustinje,ako razumijete...
ja sam trenutno odabrala,uključujući i dobre i loše strane takve odluke.zadovoljna sam,ali sam svjesna da mogu životne okolnosti,nekad i mimo moje svjene želje da me uvuku u divljinu ili u stabilnost-nadam se ne navodnu stabilnost sa nekim.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Mogu da potpisem da se svi uvek opredele za sigurnu varijantu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Iskreno, napravila bih celinu upotrebivsi obe varijante. Dakle, srecna zenica koja pored sebe ima muzica koji nikako nije dosadan, vec uvek i u svakom momentu spreman da nam, zajednickim snagama, zivot ucini raznovrsnim i nikako monotonim standardnim kliseima. I u vezama i u brakovima treba disati punim plucima.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Hodac po zici je najstabilniji dok se krece. Smile

Mala sala. Ja volim i jedno i drugo.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ali ako morate da izaberete izmedju ta dva ? ahmehm ? Smiley

Blue pill or red pill ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Biram kombinaciju koju sam navela, tvrdoglava sam Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Dobra tema.
Tu stvarno treba sebi pogledati u oci...jedno je ono sto zelimo da budemo, a drugo ono sto zapravo jesmo.
...Vecita borba unutar svakoga od nas, mada mnogi ne zele to da priznaju.. ni drugima ni sebi.
Situacije u kojima se svako od nas nalazi se razlikuju. U svakom slucaju,treba dati sansu razumu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da, tema je odlicna. Rekla sam zaista ono sto je u meni. Izabranik moga srca je jedan neopisivi divljak i moj ludak od marcipana Smile i to je ono sto ocekujem od njega da ostane i kada ga budem potpuno ukrotila, a hocu Smile Jednostavno ne mogu da ga zamislim kao nekoga ko ce nedeljom cekati cuveni nedeljni rucak i pratiti sport na tv-u potpuno mirno i biti mrzovoljan zbog ponedeljka ili usporen zbog monotonije, jer to definitivno ne bi bilo to, to definitivno ne bi bio on i definitivno ne bismo bili mi. Da, zelim da budem srecna zenica i da, kuvacu mu s ljubavlju, jer drugacije ne umem, a vala i necu. Ko razume, shvatice.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
'Ukroticu ga' , vecita zenska zabluda Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:40:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.