Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:41:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25 26 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta znači biti Srbin?  (Pročitano 172365 puta)
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
OS
Windows
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Arijada udaljena sa Foruma ha ha ha ha ha ha ha ha ha  Smile Smile Smile  Smile Smile

Sta znaci biti Srbin ? Nista  ,Da ste pitali sta znaci biti covek ? to bi vec bila druga stvar  Smile

Pa sta onda trazis ovde?




IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
Apple 
Arijada Srbi su umiruca nacija .Da bi jedan narod mogao da se ocuva ,neophodno je imati minimalno 2.12 dece po porodici.Ni jedan narod koji ima natalitet ispod 1.6 deteta po porodici se nije oporavio a istorija nam pokazuje da su svi narodi sa natalitetom od 1.3 kompletno izumreli i nestali sa lica zemlje.Trenutan Srpski natalitet zadnjih 15 godina je 1.48 nemamo sanse za oporavak ,neophodno je bar 100 godina svi da imaju po troje dece ili vise .
Ja sam duso odradio svojih tri komada a ti ?

ps .molim te kazi mi ,kako se desilo to da su banovali tako finu devojcicu poput tebe , jel si psovala ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Dzaba Alex siris takvu propagandu, Srba je bilo, ima i bice, nista nam nisu mogli ni ratovi ni pomori velikih razmera. Narod sa ovih prostora je oterao tri carstva tako da ne vidim da necemo opstati u buducnosti kao narod koji je star i utemeljen Jest da u muslimana ima vise dece ali vise i ginu na zalost.

To sto takav imas troje, bas me i ne raduje iskreno jer ne vidim da ce odrasti u duhu koje srpstvo zahteva. Ali to je naravno tvoja licna stvar.

Ja za sada imam dvoje, od mene dosta. Ono sto deci treba obezbediti jeste pogled i na drugi svet, drugu veru, kulturu i ostalo, koju treba da postuju ali da svoju poznaju, vole i imaju nacionalnu svest bez obzira ko ih i cime truje.

Na pitanje cu ti odgovoriti pitanjem: da li stvarno mislis da ja psujem?  Smile
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows XP
Browser
Chrome 46.0.2490.80
alex ti je upravo objasnio da ni troje nije dovoljno. dvoje od tebe dosta? nije. ooo nije
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Ne verujem da je je Alexu i meni u komunikaciji potreban prevodioc.

Nego, koliko ih ti imas?
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows XP
Browser
Chrome 46.0.2490.80
alexu verovatno nije.
tebi izgleda jeste
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Ma nek si mi reko.


Nego, koliko ih ti imas?
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows XP
Browser
Chrome 46.0.2490.80
nije bitno jer nisam profesionalni srbin
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Znaci nemas. UH, dobro je.
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
Apple 
Dzaba Alex siris takvu propagandu, Srba je bilo, ima i bice, nista nam nisu mogli ni ratovi ni pomori velikih razmera. Narod sa ovih prostora je oterao tri carstva tako da ne vidim da necemo opstati u buducnosti kao narod koji je star i utemeljen Jest da u muslimana ima vise dece ali vise i ginu na zalost.

To sto takav imas troje, bas me i ne raduje iskreno jer ne vidim da ce odrasti u duhu koje srpstvo zahteva. Ali to je naravno tvoja licna stvar.

Ja za sada imam dvoje, od mene dosta. Ono sto deci treba obezbediti jeste pogled i na drugi svet, drugu veru, kulturu i ostalo, koju treba da postuju ali da svoju poznaju, vole i imaju nacionalnu svest bez obzira ko ih i cime truje.

Na pitanje cu ti odgovoriti pitanjem: da li stvarno mislis da ja psujem?  Smile

Sto bre na zalost ,nek se muslimani kokaju sami izmedju sebe ,
Islam je bio i ostao zatucana vera koja nema licnu slobodu , gde je licni razvoj nemoguc ,
za razliku od hriscanstva koje na primer ima preko 31 hiljadu razlicitih denominacija ,
od kojih je srpsko pravoslavlje samo jedno ,vise je tu nama do putovanja nego do cilja . 

Ne radujete moje troje dece ?? zbog?? Ne vidis da ce odrasti u Duhu koji Srpstvo zahteva ???
 Naravno to je moja stvar ???
 
Kako mozes tako nesto da kazes ? Ej ne moramo da se vredjamo ,
Ja znam da si ti i tvoj Bog u intimnom odnosu ali to ne znaci da mozes da gazis preko drugih ,
Ja prihvatam i uvazavam cinjenicu da mi imamo razlicite poglede na svet .

Mojoj deci Ja sam najbolji tata na svetu ,deca imaju punu slobodu ,Ja ih ucim da je cela planeta njihova zemlja ,
A ucim ih i o svojim korenima ,posecuju istorijske spomenike od vaznosti ,plivaju po Moravi ,uce nase obicaje ,
vole nasu kulturu i zavicaj .

Bave se umetnoscu i sportom,voze kanue po reci vole da kampuju sa drustvom ,znaju da naprave skloniste , koriste hladno oruzije poput luka i strele , znaju da naprave vatru i skuvaju , uopste nisam ni malo zabrinut o njima .
Ova mladja trenira Aikido i sa tim studira celu istocnu filozofiju koju svi mi odobravamo i uvazavamo ,
Starija ima crnog Labradora a mladja Rottweiler-a balavi puno ali poenta je da vise vremena provedu napolje sa
svojim prijateljima nego unutra pored televizora .

Ja neznam sta te je tvoja cerka pitala za Bozicni poklon ,deca ovih dana zele igrice i garderobu ,mobilne
ali moja mladja me je zamolila da joj kupim set nozeva za bacanje , mislim to je moje srpsko dete ,
kako da je odbijem.
« Poslednja izmena: 05. Nov 2015, 23:36:51 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25 26 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:41:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.