Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:45:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta zelimo od zivota?  (Pročitano 19627 puta)
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.112
Želim porodicu, miran život, kuću sa velikim dvorištem u mirnom i manje prometnom delu grada, vikendicu na selu, siguran posao koji će mi omogućiti navedeno kao i povremena putovanja na mesta koja želim da obiđem.
Ne želim neko veliko bogatstvo, jer se ne uklapa u sliku skladnog, mirnog i bezbrižnog porodičnog života sa jakim vezama, ljubavlju i poverenjem između članova porodice, koju želim da ostvarim.

U potpunosti se slazem...mislim da vecina ljudi tako razmislja.

Opet cu sebe staviti na giljotinu i reci...sve se vrti oko zena.Zasto?

Slichno razmisljanje sam imao i sam pre nekog vremena kada od bilo koje tachke u zivotu (ovo tvoje dobar posao, skupi automobili) mozesh doci do odredishta - sex. Ti si to preneo u "zhene" gledajuci verovatno samo sa mushkog aspekta.

To gledishte (sve vodi sexu) i nije tako daleko od istine. Zashto? Zato shto je primarni cilj choveka u stvari razvitak vrste sto nuzno ukljucuje i njeno razmnozavanje. Tako da covek shodno tome, shta god da radi, u 99% sluchajeva uzima u obizr i duzhi rok kao shto su stanishte, siguran posao i porodica. Odnosno tezi tome da zbrine sebe i osugra koliko toliko uslova da ga nasledi njegovo potomstvo.

Da gledao sam to ocima muskarca,ali me uvijek zanimalo kako zene gledaju na to? Recimo neko vozi bijesno auto,ima brdo novaca,sta ustvari zena ocekuje od takvog muskarca? Ili da obrnemo sve naglavacke da zena vozi ferari,recimo kupila sebi jer to moze,sta ona s time postize?
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Antropoloska istrazivanja koja su imala za cilj usporedbu razlicitih kultura u svijetu u istom periodu ili pak istog drustva u razlicitim periodima, dosla su do istog zakljucka - zene vole i zele bogate muskarce.
U svakom drustvu u svakom vremenu dobro situirani muskarci, koji imaju dobre poslovne pozicije i odredjeni nivo postovanja/ugleda u drustvu su najtrazenija roba.
Zene su spremne da od takvih istrpe i varanje i laganje, pa i da ih djele sa drugom zenom.

Razlog je jasan. Onaj koji ima pare, polozoj i odredjenu vrstu moci u svom okruzenju obezbjedice svojoj djeci komparativnu prednost u odnosu na ostatak populacie.

Kad zena ima sve to, onda ce ona da posveti zivot trazeci sebi ravnopravnog druga. Posto joj to nece uspjeti, jer su muskarci vecinom sisice i vole da se osjecaju superiorno i imaju komplekse od lijepih, pametnih, bogatih, uspjesnih zena - cijoj kategoriji ja ne pripadam, tako da nije licni dojam, onda ce se ona odluciti u svojoj 35-45 da:

- odustane od reprodukcije, jer nece bilo kom bilmezu da radja djecu, i provesce zivot sama
- rodi sebi dijete i provede zivot u povremenim vezama
- uda se za domacicu, tj. nadje muskarca, koji je pasivan i spreman da preuzme podredjenu ulogu u vezi, i bude joj emotivna podrska i obicno beskorisan ukras
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
HTC Wildfire S


The greatest hero the  Disc ever produced rolled himself a cigarette. So great was the reputation of this person that a group of nomadic barbarian horsemen had respectfully invited him to join them as they sat around a horseturd fire.
The barbarian chieftain said:
What then are the greatest things that a man may
find in life?'
This is the sort of thing you're supposed to say to maintain
steppe-cred in barbarian circles.
The man on his right thoughtfully drank his cocktail of mare's milk and snowcat
blood, and spoke thus: The crisp horizon of the steppe, the wind in your hair, a
fresh horse under you.'
The man on his left said: The cry of the white eagle in the heights, the fall of snow in the forest, a true arrow in your bow.'
The chieftain nodded, and said: 'Surely it is the sight of your enemy slain, the humiliation of his tribe and the lamentation of his women.'
There was a general murmur of whiskery approval at this outrageous display.
Then the chieftain turned respectfully to his guest, a small figure carefully warming his chilblains by the fire, and said: 'But our guest, whose name is legend, must tell us truly: what is it that a man may call the greatest things
in life?'
The warriors leaned closer. This should be worth hearing.
The guest thought long and hard and then said, with deliberation:
'Hot water, good dentishtry and shoft lavatory paper.'

Ahm... od svega ovoga... mislim da je sasvim jasno zašto je poglavica... poglavica. xD Smile


A sad... antropologija!



 Smile
« Poslednja izmena: 20. Avg 2011, 09:33:41 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Motorola 
Zelim avanturisticki zivot kao Ernest Hemingvej.
« Poslednja izmena: 20. Avg 2011, 10:56:08 od Don Shone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Nokia 
E kad pitaš za sredovečne muškarce koji voze skupa kola ja njih vidim kao i sredovečne žene koje idu na plastične operacije, kao napad panike pred prihvatanje istine da stare. U principu libido slabi, zdravlje pokazuje da popušta. Nije ta panika mala čak ni kod ljudi koji imaju porodice i dobijaju neuslovljenu ljubav svojih ukućana. A kod ljudi koji porodicu nisu ni stvorili ili je nisu očuvali, koji oko sebe više nemaju mamu i tatu (ili su mama i tata vrlo stari i više ne uzvraćaju emocijama) leći u prazan krevet je drama. Probuditi se u praznom krevetu je dupla drama. Nemati nikog ko će te zagrliti, uz koga ćeš se priviti kad te stignu brige, užasan osećaj. Zato oni kupe skupa kola, pa se obuku dendi, pa idu skupljaju neke klinke koje traže imućnog muža i spremne su da rode dete u zamenu za stan i kola. A onda kad plasiraju svoj poslednji aktivni spermatozoid pomire se sa godinama i prihvataju sve samo da tu kasnu porodicu očuvaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Sta zelim od zivota?

Pa voleo bih da zavrsim fax (mislim...prvo da ga upisem Smile i da odlucim na koji cu da idem Smile ) bilo bi sjajno kad bih nasao posle toga neki dobar posao. Izmedju toga i jos koju godinu bih uzivao maksimalno i onda bi osnovao porodicu i smirio se  (to bi bila neka realna i moguca zelja)

Inace bih + to zeleo i kucu na Karibima a moze i vikendica negde na Dunavu, kakva su vremena (a i da su nesto bolja) o tome mogu samo da sanjam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Motorola 
Antropoloska istrazivanja koja su imala za cilj usporedbu razlicitih kultura u svijetu u istom periodu ili pak istog drustva u razlicitim periodima, dosla su do istog zakljucka - zene vole i zele bogate muskarce.
U svakom drustvu u svakom vremenu dobro situirani muskarci, koji imaju dobre poslovne pozicije i odredjeni nivo postovanja/ugleda u drustvu su najtrazenija roba.
Zene su spremne da od takvih istrpe i varanje i laganje, pa i da ih djele sa drugom zenom.

Razlog je jasan. Onaj koji ima pare, polozoj i odredjenu vrstu moci u svom okruzenju obezbjedice svojoj djeci komparativnu prednost u odnosu na ostatak populacie.


Dzaba zlato i dukati, placu nekad i bogati. Dijamanti leptir masne, kad su duse siromasne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Antropoloska istrazivanja koja su imala za cilj usporedbu razlicitih kultura u svijetu u istom periodu ili pak istog drustva u razlicitim periodima, dosla su do istog zakljucka - zene vole i zele bogate muskarce.

Neke zene. Na svaku od tih koji jure za parama i spremne su da se odreknu svega radi veze sa takvim muskarcem postoji isti broj onih koje jure za nekom "ljubavlju" ili pak gledaju cistu fizicku privlacnost bez obzira na druge faktore.. Zakljucak:

Zene zele sigurnost u nekom obliku. Bile to pare ili ljubav ili neka odredjena doza lepote partnera ili nesto cetvrto, zene zele da se osecaju sigurno na nacin na koji su one zamislile. Nekoj su to pare, nekoj ljubav, nekoj neki drugi faktori ali bitno je da dobiju taj osecaj koji su zamislile. Ljudska bica uopste su veoma prosta kada se svedu na bazicne potrebe, bilo da su u pitanju zene ili muskarci.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
Uvijek su me fascinirali ti pogledi na zivot koji se ovdje forsiraju.
Ako je bogat mora da mu nesto fali odnosno ako je siromasan onda mora da ima zlatnu dusu.
Sij mi ga Djuro! To sto neko ima za mercedesa, stan u centru i jos jedan u Parizu, ne svrstava ga odma u karakternog patuljka.

Poenta price je: ako si u prilici da biras, a biras izmedju 2 tipa, priblizno istih moralnih kvaliteta, koji te priblizno isto ispunjavaju kao osobu, onda presudna osobina postaje dubina novcanika.

Svako trazi ono sto mu nedostaje. Onaj sa plitkim novacnikom trazi nekog da ga dopuni, onaj ko je u djetinjstvu ostao uskracen za paznju, trazi nekog da mu se divi, onaj ko nije ima porodicu, trazi nekog spremnog da mu istu podari...

Ali Bog ima cudan smisao za humor, pa su ljudi najnesrecniji, kad dobiju bas ono sto su trazili
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ajd da se stavim na giljotinu(?!)

želim prilično normalne stvari-da preteknemo apokalipsu i živimo srećno,cvijeće,proljeće  polja maka i topla peciva..

a sad ozbiljno-želim da ovaj gore bude dobar prema meni bitnim ljudima,da gdje god bili ne izgubimo jedni druge. želim dobro zdravlje. želim neki pristojan posao. želim da putujem. želim pored sebe nekog ko će da uspije da se izbori sa mojim bubicama i nekim fazama. pored kog ću da se osjećam voljeno i ko će,kao i ja njemu,da mi bude oslonac. neko sa kim ću da imam djecu i da živim u kući sa psom.
i tako...a u bliskoj budućnosti da položim ova 2 ispita.
a u još bližoj budućnosti-da mi se umiri želudac.
srdačan pozdrav
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:45:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.