Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:57:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta vas privuče na dečku?  (Pročitano 11850 puta)
16. Sep 2006, 05:03:10
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Šta vas privuče na dečku?   

Znate i same, sigurno, ili se bar trudite da svima pokažete kako ste dovoljno zrele da to znate, da je mnogo važnije kakva je neko osoba nego kako izgleda. Ipak, nemoguće je ne primetiti simpatičnog dečka - a svakako ćete dečaka dobro osmotriti pre nego što mu priđete ili pre nego što pokušate da mu stavite do znanja da vam se dopada. Ono što se obično desi jeste da vam se pogled kod svakog dečka zaustavi na određenom delu tela - neko se najviše zagleda u oči, neko u torzo, neko u ruke... Deo tela u koji ste se zagledali može vam reći nešto o vama samima - može vam reći kakvu vezu želite. Dakle, šta je ono što vam najviše privuče pažnju kad osmotrite nekog dečka?

Ako je njegov osmeh ono što vam najviše privuče pogled, želite da se u vezi osećate sigurno, i fizički i emocionalno. Želite da vas neko zaista voli i da vas podrži kada vam je to potrebno. Kada ste u vezi, trudite se da budete iskreni i ono što zaista jeste - i očekujete da vas zbog toga poštuju.

Pogled vam se zadržava na njegovim očima: vi nipošto ne želite samo neki flertić. Želite značajan, dubok odnos, i od dečka želite da se potrudi da vas razume. I vi ćete se, naravno, potruditi da zaista razumete svog dečka, da shvatite sve aspekte njegovog života - ništa vas toliko ne živcira kao površne vezice i površni ljudi. Neki vas zbog toga smatraju preozbiljnim.

"Blenete" u njegovu guzu: ne brinite, to je normalno i toga se ne treba stideti. Jednostavno, još uvek ne razmišljate ozbiljno o vezama (potpuno normalno za tinejdžere, naročito one mlađe) i veoma vam je bitna fizička povezanost. Dodiri, poljupci, to vam je značajno u vezi, i ne možete da zamislite da ste s dečkom koji vas u toku večeri makar ne uhvati za ruku.

Duže posmatrate njegove listove: volite da sanjarite, a vaše maštarije su negde između romantike i erotike. Fizički aspekt veze vam je bitan, ali su vam bitne i emocije; bitno vam je i da svoje maštarije možete slobodno da ostvarite. Ipak, ne preterujete u tome, umete dobro da slušate i trudite se da vaš dečko bude uvek srećan i zadovoljan.

Posmatrate njegova prsa: ona vam pružaju osećaj zaštićenosti, jer su deo njegove muževnosti i fizičke privlačnosti. Želite da istražite svet fizičkog zadovoljstva, ali nikud ne žurite - neće vam pasti na pamet da sve morate da saznate iste večeri. Od dečka tražite da bude u stanju da vam pruži sve od sebe, i fizički i emocionalno.

Njegovi dlanovi su u centru vaše pažnje: ruke su to čime vas dodiruje i nadate se da iz njegovih dlanova možete da pročitate kakav je. Osećajni ste i ne volite grubijane ni "mačo" tipove. Ako vaš dečko ne ume da pokaže svoja osećanja prema vama, veza za vas nema smisla.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ochi, ruke, usne, drzanje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 20629
Zastava tamo gde nebo ljubi more...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.5
mob
Samsung Ace 5830
pa oci i osmeh...
IP sačuvana
social share
Never drive faster than your guardian angel can fly!!!



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Faraon je pijanica!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Smiley Ruke...sake...prsti...nokti...nadlaktica ...podlaktica...sve u vezi sa RUKAMA Smiley SmileySmiley!!!

P.S. Inace, opterecena sam rukama...hvatam sebe cak i u grackom prevozu kako gledam u sake ljudi oko sebe Smiley...

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Unutrasnja strana vetra je ona koja ostaje suva dok vetar duva kroz kisu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
takodje  Smile
shta nam je ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smiley 1 ... ne smem da vam kazem  Smile Smile


ni meni ne promicu sake... 
tacno znam kakve mi se svidjaju... a bogme i kakve asocijacije bude  Smile

... mada mislim da mi je stav (drzanje i sl.), taj neki globalni utisak, na prvom mestu
i vazno mi je... tj. lepo, da ima lepe noge  Smile
« Poslednja izmena: 17. Sep 2006, 17:27:48 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ovaj, bash to ...  Smile
I shto ona kazhe, podlaktica, nadlaktica, rame ...  pogotovo vene na podlaktici ... Smile
Whattha fuck's wrong with me  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
vene  Smile
... i lepo rasporedjene dlake  Smile
 
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
na rukama ili uopshte?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Faraon je pijanica!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gadan nam fetis Smiley!
Ja sam cak i pitala jednog novopecenog psihologa sta je TO samnom...i on me pitao da li preterano perem ruke...kada sam mu rekla, odricno NE Smiley, on mi rece da je to dobro Smiley...inace bih bila sa osecajem krivice koju 'spiram' sa sebe Wink!
Inace rekao mi je da su uglavnom osobe sa preteranom potrebom posmatranja ruku Smiley NEUROTICNE!!!!
Jesmo li?

Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Unutrasnja strana vetra je ona koja ostaje suva dok vetar duva kroz kisu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:57:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.