Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta vam smeta- sta podrzavate u igri Conquiztador  (Pročitano 12743 puta)
30. Mar 2013, 13:57:56
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
Browser
Chrome 25.0.1364.172
voleo bih da cujem misljenja igraca u vezi igre i ne bih voleo ono lock  Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Dokle god tema ima smisla i vodi se normalan razgovor, nece biti zakljucana.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
moja primedba je sto svako moze da posalje bezbroj pitanja, dok su veliki turniri  dobra strana CQa, i zanima me kada ce da se odrzi veci turnir ?
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 203
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Podržavam google,skripte,pomoći.Čak predlažem da ubacite nešto pored četa,kao minajturni google,da sve bude blizu.Mislim da bi to bilo super.

Kao da nekoga zanima šta kome smeta,a ko šta podržava.Da se ovdje nešto pita igrača,sad bi bilo 3k ljudi u igri,a ne 300.
Da se ograniči broj pitanja za slanje.Pa da to bi imalo smisla.Ovako ljudi džaba šalju,u nadi da će se prihvatiti,a kad ono - "Nema smisla".Ograničeno prihvatanje pitanja,uskoro će sigurno i biti ograničeno slanje.

Što se tiče velikog turnira.Pa koje pitanje kad će biti.Kako da bude veliki turnir,kad broj igrača u udarnim terminim,evo npr. sad cca 380,a na stranici cca 660. Od toga bi bilo jedva 200 ljudi na turniru.
Činjenica da je broj igrača opao,a priče koje su se vodile ljetnih mjesci -da je to zbog toga što ljeto,pa fino vrijeme,niko nije na kompu,zimi će biti druga priča- evo slika i prilika.
Da se slušalo šta su igrači predlagali ne bi došlo do ove situacije.Kasno je sad za ispravljanje greške sa bazom pitanja.A koliko je samo bilo kritika za pitanja.I onda još ovaj skorašnji potez.Pa to je došlo kao šamar mnogim igračima CQ.

Ako ovaj post smeta nekome ili šteti temi i da je dovodi do "lock-a".Slobodno ga brišite.Jasno, isitina boli.
IP sačuvana
social share
I may look calm, but in my head I've killed you 3 times.

I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning sky. Later is better than never, even if you're gone - I'm gonna drive, drive... I've got that summertime, summertime sadness!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung GT-S7580
Aurena, nemoj svoje misljenje poistovecivati sa misljenjem vecine, odnoso ostalih igraca. Igra logicno ne moze odgovarati svima.

Obicno se cuju glasniji, a ne vecina. Tako da predlozi igraca padaju u vodu. Smile

Konkretno, sta smeta igri?

Ja ne znam, meni nista ne smeta. Treba samo razmisliti o slobodi na cetu, skoro pa isti broj ljudi igra i cetuje.

Igraca je malo, a dosta se ceka na prijateljske igre.



IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
pokušaću da objasnim šta mi smeta:
kod pitanja sa brojem-ukoliko se dogodi da 2(dva) ili čak sva 3(tri) takmičara odogovore tačno na pitanje ili daju isti odogovor,bez obzira što se brzina  odgovora razlikuje,neko odgovori po automatizmu neko navežbano a neko racionalno samo sporije,
trebalo bi da se promeni u tom slučaju način bodovanja
evo predloga-svako bi trebao da dobije isti broj poena,a raspoređivanje pozicija teritorije da ostane isti kao i do sad po boji,crveni igrač prvo,žuti ,zeleni i tako dalje u zavisnosi koji je krug i postavljen redosled u tom krugu,tako bi se izbeglo nepravedno  i bilo bi korektnije bodovanje jer bi onda i onaj koji je bio sporiji iz određenih razloga a dao tačan odgovor ili dali su isti odgovor igrači imali bi ravnopravne šanse za pobedu svi,
međutim u slučaju bonus pitanja trebalo bi ići dalje sa pitanjima dok god neko ne pogreši u davanju odogovora ili bude bliži tačnom odogvoru po preciznosti a ne po vremenu

direktan da budem zbog ovog što sam naveo a po već poznatim pravilima po kojima se dosad vodila igra sam i prestao da igram kviz,posle ko zna koliko osvojenih turnira,igara i pobeda,i smatram da bi ovaj predlog poboljšao u svakom smislu igru i kviz,tj.  pravednije i korektnije bi bilo za sve takmičare koji učestvuju u zabavi pre svega
igrao sam sa mnogim kvalitetnim igračima,ali bodovanje dosadašnje me je odvratilo od igre,i želim da im se zahvalim na postignutim igrama,ne mogu da nabrajam sve igrače čak ni one najaktivnije a zna se ko su,jer ih mnogo ima:
ali ipak želim da uputim navedeni pozdrav jednom službenom licu sa kviza ,a to je chelavi1,znaće on ko sam i da potvrdim da mi drago što sam sa njim sarađivao na kvizu u najboljim situacijama,mada su i ostali u redu

a sad da kažem šta podržavam na kvizu:
osim igre i zabave,druženja i sticanja znanja-
podržavam i da se ovaj moj predlog uvaži
hvala svima na učestvovanju
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


dance to trance

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung wave 525
Meni sada nista ne smeta,oguglao(izguglao o.O ) sam,jedino bih voleo da jednom posalju te nagrade kako meni tako i drugima posto na svakoj  mogucoj temi brisu takve postove,pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung GT-S7580
Citat
svako bi trebao da dobije isti broj poena,a raspoređivanje pozicija teritorije da ostane isti kao i do sad

Imas cetiri pitanja prilikom raspodele, i tacno toliko teritorija za ta cetiri pitanja.

Pored toga, sta kad drugi igrac napadne tebe i dodje pitanja sa brojem?

Brzina se ceni, snalazljivost.

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
vezano za snalažljivost-navežbanu brzinu(i još po neku pomoć)
svaki komentar je suvišan

nema razloga za zabrinutost,postavio sam post jer me tema zainteresovala

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung GT-S7580
Pa, reci taj suvisan komentar. Ja sam tvoj predlog prokomentarisao.  Smile

Naravno da nisam zabrinut, jer se igra ne menja kako se nama, pojedincima svidja.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.