Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta USA zeli da pokaze svetu (Rusima),otkidanjem dela teritorije suverene drzave  (Pročitano 10308 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Moskva odbacila tvrdnje o povredi vazdušnog prostora
Ruski avioni nadletali Japan
Autor: | 10.02.2008 - 00:00
Ruski avioni nadletali Japan

Japan je uložio protest zvaničnoj Moskvi, pošto je ruski vojni avion juče ujutro povredio japanski vazdušni prostor iznad ostrva Izu, rekao je neimenovani zvaničnik japanskog ministarstva spoljnih poslova.
Ministarstvo spoljnih poslova Japana je zatražilo objašnjenje i poručilo ruskoj vladi da ispita slučaj, dodao je zvaničnik.

Ruski avion je preleteo iznad ostrva Sofugan, oko 650 kilometara južno od Tokija, u 7.30, po lokalnom vremenu.
Rusija je odbacila tvrdnje Japana da su njeni avioni juče narušili vazdušni prostor te zemlje, ističući da su njene letelice strateške avijacije letele isključivo u skladu s međunarodnim propisima nad neutralnim vodama. „Avioni strateške avijacije leteli su po planu i u strogoj saglasnosti s međunarodnim pravilima o upotrebi vazdušnog prostora nad neutralnim vodama, ne narušavajući granice drugih zemalja“, rekao je načelnik službe za informisanje ruskih vazduhoplovnih snaga Aleksandar Drobiševski. Četiri strateška nosača raketa Tu-95MC (po zapadnoj klasifikaciji „medved“) patrolirali su duže od 10 sati, naveo je Drobiševski, dodajući da su ih pratili japanski lovci F15 i F18 s američkog nosača aviona „Nimic“. Ministarstvo inostranih poslova Japana ranije je saopštilo da je uputilo oštar protest zbog toga što je ruski avion u trajanju od tri minuta narušio vazdušni prostor te zemlje. Agencija „Itar-Tas“ je javila da je u susret avionu poletelo više od 20 aviona, uključujući lovce F15 i dva radarska „avaksa“. Letovi ruske strateške avijacije obnovljeni su od avgusta 2007. godine, po odluci vrhovnog komandanta, predsednika Rusije Vladimira Putina.

Blic

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ocigledno je zasto se @shkorpio ugleda na Hitlera...bili su istog mentaliteta-opaljeni u glavu...
sto se tice Ruskih podjebavanja zapada putem vazdusnih nadljetanja i slicnih akcija-samo napred!!!  Smile Smile Smile
da vidim da im nesto kazu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia E90
Klintonovka ni pod razno da pobedi. Sa njom doalze ponovo Mdlin Olbrajt, Holbruk i ostala gamad. Moj glas ide Obami.

Za nas naravno da DA. Vishe nam odgovara Obama. Ali ja analizu nisam pisao iz "nasheg" nego iz rakursa SAD-a. Za njih je jednako dobra pricha Obame i Klintonovke, poshto se oboje zalazu za fokusiranje amerike na unutrashnje probleme.

sto se tice Ruskih podjebavanja zapada putem vazdusnih nadljetanja i slicnih akcija-samo napred!!!  Smile Smile Smile
da vidim da im nesto kazu...  Smile

Poenta tih naleta i letova je neshto shto je bio deo doktrine SSSR-a. "Forsiranje asimetrichnog angazovanja". Naime, niko ne moze da kaze da se Rusija konfrontira sa bilo kim - osim sa onim ko se oseca "povredjeno".
Chinjenica da vecina njihovih postupaka MNOGO nervira amerikance je problem SAD-a - zar ne ?  Smile
- Da li je bitno to shto su rusi poboli zastavicu na Severni Pol ? Naravno da je nebitno. Ali sitan detalj da to ojachava rusku poziciju u pregovorima o eksploataciji naftno/gasnog bogatstva BOLI zapadnjake "do suza". Specijalno shto cela stvar NIJE imala za cilj "osvajanje teritorije kao da je u pitanju XV vek" (kako zapadnjaci celu stvar zele da predstave) nego krajnje praktichan cilj (donoshenje uzoraka tla koju potvrdjuju da se zaista radi o produzetku grebena Lemonosova !!!)
- Da li je bitno to shto Chavez proizvodi pushke sistema Kalashjikov i kupuje rusku ratnu tehniku "na tone" ? Naravno da nije. Venecueli ce trebati nekoliko godina da izadje iz problema u kojima se nalazi (mozda chak nikada), a mozda i decenija pre nego shto ce postati vojni faktor u regionu (ali i to mozda nikada). Ali do tada em prangije moze da izvozi svakome ko joj je prijatelj, em u vodu padaju svi planovi koji bi SAD-u omogucili da ih "pregrizu" kao Haiti ili Grenadu ("brzopotezno"). A svima vam je poznata doktrina SAD-a da moraju da budu apsolutno nadmocni kada nekoga napadaju. To znachi da ako zele da budu 5 puta jachi - ako taj koga "zele da poseduju" ojacha sebe 10.000 vojnika - oni negde moraju da "nadju" 50.000 - a to sa ovolikim razvlachenjem snaga nije jednostavno.
- Da li je bitno shto Rusi "eto malo letuckaju po Atlantiku, Pacifiku i Indijskom Okeanu ili shto se pominje izgradnja baze u Siriji " ? NARAVNO da ne. Medjutim, presretanje i pracenje tih njihovih aktivnosti iziskuje neshto chega ameri nemaju na bacanje (specijalno zadnjih godinu-dve). Radi se o presretachima, lovcima, AWAKS-ima i avionima za popunu goriva koji ce ceo "taj show" da logistichki podrzavaju. A poznato je da im SVAKI avio-tanker treba za podrshku transportnoj avijaciji u snabdevanju Iraka i Avganistana, da svaki avion koji leti prateci ih NE PRUZA vazdushnu podrshku snagama na terenu, patrolira u blizini Severne Koreje ili Irana.
- O drugim primerima mislim da ne moramo ni da prichamo (Kosovo, Poljska, Baltichke republike itd.)

Sve u svemu, shta su ideje ?
  Prva je da Rusi troshe zapanjujuce malo para (let jednog aviona) i time teraju SAD u logistichku nocnu moru. Za to vreme se prave novi materijali, oruzani sistemi, avioni, tenkovi "od ostatka". Sa druge strane SAD i njihov para nezasiti vojno-industriski kompleks nije u stanju niti da smanji svoje finansiske zahteve "po komadu" nove vojne tehnologije niti da od kongresa izmuze dovoljno novca da bi te apetite zadovoljio. Ponovicu raspitajte se malo o sushtini krize sa sub-prime kreditima u SAD-u i odmah ce vam biti jasno kolike probleme ima SAD ekonomija zbog slabo zaokupljene vojne industrije (SAD-u treba rat, a niko ne zeli da im ga "da").
  Drugi i ovaj put veoma realan razlog je bash onaj koji je i naveden kao osnovni. Obaveshtajno-izvidjachka delatnost. Snimanje karakteristika radara, radio veza, opserviranje mana i prednosti postupaka obuke i procedura rada "oponenata". Sve je to znachajna stvar. Zamislite da je npr. '99-te par "mechica" letelo jadranom za vreme bombardovanja. Koliko bi smo bili efikasniji u odbrani i koliko bi manje ljudi izginulo u napadima ? Ja mislim MNOGO.
  Treca ideja, mada apstrakna i bez nekog velikog "bericeta" i praktichne vrednosti IPAK ne treba da bude zanemarena. Nema nicheg lepsheg za moral nacije nego chinjenica da "tvoji" avioni tamo nekoga vuku za nos. Osecaj je naravno lazan i samo-obmanjujuci ali "brate MNOGO lepo izgleda". Specijalno kada znash da to nije sve shto se radi (kao shto je u doba SSSR-a i Jeljcinove Rusije uglavnom bilo) nego da ce se u buducnosti raditi josh mnogo, mnogo impresivnijih stvari.
  Chetvrta ideja je naravno nerviranje i maltretiranje. Zna se koji je avion u pitanju, zna se shta sve moze da ti uradi i koga da ti "dovede na gajbu", a kad ga presretnesh i/ili sustignesh on ti samo kaze "Sh'a se ljutish bate, samo vas gledamo".  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Klintonovka ni pod razno da pobedi. Sa njom doalze ponovo Mdlin Olbrajt, Holbruk i ostala gamad. Moj glas ide Obami.

Za nas naravno da DA. Vishe nam odgovara Obama. Ali ja analizu nisam pisao iz "nasheg" nego iz rakursa SAD-a. Za njih je jednako dobra pricha Obame i Klintonovke, poshto se oboje zalazu za fokusiranje amerike na unutrashnje probleme.

...

Sto se tice Klintonovke, mislim da je tu prevara u pitanju. Gledajuci njene savetnike, to je isti onaj tim koji je imao Klinton. Moje misljenje je da ona najgori izbor i za Amere i za svet. U njenom timu je cak onaj americki general, Vesli Klark (ako se dobro secam imena), koji je hteo da napadne Ruse kada su zauzeli aerodrom u Pristini.

Ako ona pobedi jedino nas Velja moze izvuci ako smuva Medlin  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ja tebe Gslavicu sam pitao 4 stvari...ti si meni opisao sa niko...hvala na tome i zavrsavam razgovor sa tobom jer dok sav svijet evo prica jedno ti citas izmedju redova i naglasavas svoju tezu da su svi ravnopravni u vojnoj tehnologiji,ekonomiji uticaju na svijet...


Evo sta se kaze za USA: The U.S. economy is the largest national economy in the world, with a nominal 2006 gross domestic product (GDP) of more than US$13 trillion (over 19% of the world total).

Evo sta pise na stranici njemacke Vlade:
Der Status der USA als stärkste Wirtschaftsmacht, die rund ein Fünftel des jährlichen Welteinkommens erwirtschaftet, gründet sich auf ein großes, rohstoffreiches und gut erschlossenes Territorium.

Izvor:http://www.auswaertiges-amt.de/diplo/de/Laenderinformationen/UsaVereinigteStaaten/Wirtschaft.html

737 U.S. Military Bases = Global Empire
http://www.alternet.org/stories/47998/

Po jacini vojnoj poredane zemlje:
http://www.globalfirepower.com/country_detail.asp?country_id=1
ovdje gore pogledaj te koja zemlja koliko vojnika,aviona,novca i svega ostalog ima...pa sami odna odluci te tko je najveca vojna sila.


I tu pise da USA sama pokrece jednu petinu svijetskog dohodka (neznam kako na nasem to pravo da kazem). Kao isto da je najjaca ekonomska sila.
Export im je rastao krajem 2006 godine za 12,7% a import za 10,5%.
Deficit im je bio krajem 2006 765,3 miliardi USD.
Glavni drzave gdje SAD eksportira: Kanada,Mexiko,Kina,Japan, UK i Njemacka.

Europskoj Uniji je najbitniji partner USA na ekonomskoj razini.

SAD ima drugu po velicini vojske (jedino Kina ima vise vojnika).
The U.S. military is considered the most well equipped and powerful military in the history of the world. 

No, nema veze Gslavicu, eto neka svatko upise na engleskom ili bilo kojem drugom jeziku teme poput, ekonomija ili ekonomske sile na svijetu koje su prve,druge...onda po vojnoj snazi i tehnologiji i vidjeti ce da ce uvijek biti USA na prvome mjestu, tu nema rusije,kine,indije EU...
« Poslednja izmena: 10. Feb 2008, 14:36:30 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;

Kao shto vidish pocheo sam da ti odgovaram, ali nazalost nemam vremena za gluposti i bespredmetno kuckanje koje bi se odrazilo na meni mnogo bitnije poslove. Pored toga TOLIKO si netachnoh stvari i rezultata SAD-Holivud propagande izvalio u prethodnim rechenicama da bi za svaku pojedinachno morao da ti pishem najmanje 20 da bih ti objasnio kako, koliko i u kojoj meri nisi u pravu. Specijalno bih po JOSH 20 rechenica morao da bacim u vetar daq ti objasnim da si ITEKAKO BIO u pravu do negde 1996-1999 i sve stvari koje suse BASH U SAD-u od tada dogodile !!! Zato cu sve ovo reci u kratkim crtama. Koga intetresuje nek malo bolje pogleda npr. zakljuchke skupa u Davos-u ili UN izveshtaj o stanju svedske ekonomije Za "ludo, brzo i sazvakano" mozete chak kupiti i danshnji NIN i prochitati tekst "Giljotina nad americhkom ekonomijom" (pisan je malo pretenciozno i teatralno ali su podatci i zakljuchci vishe nego validni osim toga nije NIN-ov nego Newsweek-ov shto mu daje dodatnu specifichnu tezinu). Ili jednostavno pogledajte ovaj video:
\

Kao sto mozes da pretpostavis i ja takodje citam taj nin i prenosim ( to jest kucam )  neke tekstove ovde za ovaj feljton jednostavno nemam vremena jeste da je odlican i da govori mnogo o americkoj ekonomiji
Procitao sam ga i planirao sam da nesto sazeto prenesem i ovde
Ali gdje se ja i ti ustvari ne slaezemo
Ne slazemo se u tome da je amerika na koljenima ja jednostavno sam realan covijek i volim pogledati istinu u oci ma kakva ona bila a od lijepog uljepsavanja nemam apsolutno nikakve koristi
Da smo mi Srbi narod kojem je draza neka obojena laz nego beskompromisna istina niko me ne moze razuvjeriti
To je jednostavno tako na zalost!!!
Amirika jeste u usporenom hodu ja bih to tako nazvao ali da je na koljenima jednostavno stvri na terenu ne pokazuju tu cinjenicu
Ja sam se prvenstveno bazirao na odnose na koje si ti potencirao sa EU sa Azijskim zemljama sa Afrikom sa  Juznom Amerikom
Ako si procitao feljton tamo jasno kaze ko i kako finasira americku ekonomiju Eu i Kina zar mislis iskreno da ce oni tek tako dozvoliti da propadne onaj od koga i sami u velikoj mjeri zavise
To jest zavisi njihova sigurnost ?
A tehnoloskom napretku amerikanaca suvisno je govoriti, o broju naucnih istrazivanja koja se obave u americi svake godine
Ja o tome govorim a ne o tome hoce li u americkoim kompanijama poceti rasti udjel nekih drzava poput Kine ili UAE ii ne znam neke druge
Araapske zemlje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820

Kao shto vidish pocheo sam da ti odgovaram, ali nazalost nemam vremena za gluposti i bespredmetno kuckanje koje bi se odrazilo na meni mnogo bitnije poslove. Pored toga TOLIKO si netachnoh stvari i rezultata SAD-Holivud propagande izvalio u prethodnim rechenicama da bi za svaku pojedinachno morao da ti pishem najmanje 20 da bih ti objasnio kako, koliko i u kojoj meri nisi u pravu. Specijalno bih po JOSH 20 rechenica morao da bacim u vetar daq ti objasnim da si ITEKAKO BIO u pravu do negde 1996-1999 i sve stvari koje suse BASH U SAD-u od tada dogodile !!! Zato cu sve ovo reci u kratkim crtama. Koga intetresuje nek malo bolje pogleda npr. zakljuchke skupa u Davos-u ili UN izveshtaj o stanju svedske ekonomije Za "ludo, brzo i sazvakano" mozete chak kupiti i danshnji NIN i prochitati tekst "Giljotina nad americhkom ekonomijom" (pisan je malo pretenciozno i teatralno ali su podatci i zakljuchci vishe nego validni osim toga nije NIN-ov nego Newsweek-ov shto mu daje dodatnu specifichnu tezinu). Ili jednostavno pogledajte ovaj video:
\

Kao sto mozes da pretpostavis i ja takodje citam taj nin i prenosim ( to jest kucam )  neke tekstove ovde za ovaj feljton jednostavno nemam vremena jeste da je odlican i da govori mnogo o americkoj ekonomiji
Procitao sam ga i planirao sam da nesto sazeto prenesem i ovde
Ali gdje se ja i ti ustvari ne slaezemo
Ne slazemo se u tome da je amerika na koljenima ja jednostavno sam realan covijek i volim pogledati istinu u oci ma kakva ona bila a od lijepog uljepsavanja nemam apsolutno nikakve koristi
Da smo mi Srbi narod kojem je draza neka obojena laz nego beskompromisna istina niko me ne moze razuvjeriti
To je jednostavno tako na zalost!!!
Amirika jeste u usporenom hodu ja bih to tako nazvao ali da je na koljenima jednostavno stvri na terenu ne pokazuju tu cinjenicu
Ja sam se prvenstveno bazirao na odnose na koje si ti potencirao sa EU sa Azijskim zemljama sa Afrikom sa  Juznom Amerikom
Ako si procitao feljton tamo jasno kaze ko i kako finasira americku ekonomiju Eu i Kina zar mislis iskreno da ce oni tek tako dozvoliti da propadne onaj od koga i sami u velikoj mjeri zavise
To jest zavisi njihova sigurnost ?
A tehnoloskom napretku amerikanaca suvisno je govoriti, o broju naucnih istrazivanja koja se obave u americi svake godine
Ja o tome govorim a ne o tome hoce li u americkoim kompanijama poceti rasti udjel nekih drzava poput Kine ili UAE ii ne znam neke druge
Araapske zemlje

Absolutno sve receno.... Smile Smile Amerika stangira ali i dalje je najmocnija drzava na ovoj planeti...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
With more than 2,500,000 U.S. personnel serving across the planet and military bases spread across each continent, it's time to face up to the fact that our American democracy has spawned a global empire.

ovo su neki podaci sa tigerovog linka, cisto ako neko planira da zamjeni amere na toj stolici morace da se dobro ali dobro potrudi

The Roman Empire at its height in 117 AD required thirty-seven major bases to police its realm from Britannia to Egypt, from Hispania to Armenia.

cisto da uporedimo sa jos jednom imperijom

Using data from fiscal year 2005, the Pentagon bureaucrats calculated that its overseas bases were worth at least $127 billion -- surely far too low a figure but still larger than the gross domestic products of most countries -- and an estimated $658.1 billion for all of them, foreign and domestic (a base's "worth" is based on a Department of Defense estimate of what it would cost to replace it).

i evo nesto o njihovoj vrijednosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ajmo, droga, petarde, ulosci na komad!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3545
Zastava Dry Valley Nis Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson K510i
Srbi su zrtva americke rusofobije
IP sačuvana
social share
Najzad sam pobedio u fantaziji!!!

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Amerika je najmoćnija , ali ne više kao pre desetak godina. Činjenica da im Rusi bar donekle pariraju i to je dobro. Nije dobro da  Amerika nema takmaca jer bi onda njeno iživljavanje na ostatku sveta bilo još veće.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.