Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:55:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta uraditi..  (Pročitano 7599 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Citat
Neko ko udje u ozbiljnu vezu i krene da zivi sa tom osobom a ponasa se kao da i nije u istoj to svakako nije. To su kao ona deca koja odrzavaju veze cisto reda radi. Ono, "u vezi smo, al ko i da nismo". Ako zelis ozbiljnu vezu onda juri ozbiljno, ako zelis da juris sojke ili momke onda juri neozbiljno. Sve ostalo je zamajavanje i sebe a i partnera sa kojim si. Izgradjena licnost bi trebalo da zna sta hoce od zivota a ne da zamajava i sebe i druge oko sebe...

gde si video da se ona u vezi ponasala tako kako ti navodis, ja to nigde nisam procitala, gde to pise  Smile

gde pise da je ona u vezi a kao da nije ? osim sto mu je na kraju rekla da hoce da se izivi... smorila se, smorio ju je, nije zadovoljna, hoce bre da zivi drugacijim zivotom nego sto je zaglavila da zivi sa njim.. verovatno probala, videla, bila nezadovoljna, trudila se i na kraju pukla, to je sve potpuno normalno..

jedino sto pise u tekstu je da vise nema zelju za seksom i da ima zelju da provode vise vremena van kuce ili sa prijateljima

to se zove - prezasicenje/hladjenje/neki treci razlog koji je potpuno nebitan

ja tu ne vidim nikakvu emocionalnu nezrelost i neizgradjenu licnost

vi muskarci morate da progutate tu gorku pilulu izgleda.. mnogo ste shvatili zene kao bica koja kad pozele zajednicki dom i mirnu luku, to zele zauvek istim zarom i zbogom drustvo i samostalni izlasci i ponekad i neodgovorno ponasanje .. nema ponasanja po JUSu, ovo vazi i obrnuto, za muskarce..

strasno je pogresno ocekivati od osobe da unapred zna u sta se upusta i sad kao: sama si to htela, sad mora se ponasas kao zrela osoba do kraja, prihvatila si ovo, mora da budes ozbilljna ko smrt i da zivis istim nacinom zivota zauvek..

Citat
Poenta je da kada udjes u ozbiljnu vezu(posebno jos kada krenes u zajednicki zivot sa nekim) obe strane imaju neka ocekivanja i vode zajednicki zivot. Ako jedna od strana polazi od toga da treba nesto da se "izivi" dok ce druga strana da zaradjuje za nju i njena "izivljavanja" onda je sam koncept te veze neozbiljan. Raskidaju se veridbe i brakovi a kamoli veze i to cak i zbog promene osecanja, samo sto je sam taj koncept jedne ovakve veze daleko od neke ozbiljnosti sto stvarno ukazuje da je ona neozbiljna i nije previse izgradjena licnost koja zna sta hoce od zivota.

wow, zajednicki zivot.. koja mistifikacija i preterivanje i predstavljanje necega toliko obicnog i normalnog kao da su se krvlju zavetovali da budu zauvek zaljubljeni, zanimljivi i presrecni..
znaci on zaradjuje za nju i sad ona treba da ga ceka kuci rasirene vagine sa kokainskim kezom na faci.. jel ti mozes da zamislis sta znaci da se neko smori/razocara uopste? Sad ispada da ona mora da bude zauvek srecna sa njim jer zaboga on je izdrzava
pa ja bih prva odlepila uz osobu koja mi cantra kad ocu da izadjem sa prijateljima.. ko zna za sta joj je sve srao.. a mi ne znamo koji su njeni razlozi da mora da bude u kuci sama ceo dan.. jednostavno je odlepila, ceka ga ceo dan, on pizdi na njena izlazenja sa prijateljima, verovatno se udaljila od drugarica, osecala se pretpostavljam potpuno besciljno i usamljeno, ja to potpuno razumem i sve sto je uradila je odlicno.. pobegla je od situacije i coveka koji ju je udavio


Citat
Samo sto je moja digresija iz ove celokupne price da ona stvaaaarno nema pojma sta hoce. Inace ga ne bi "drzala na lancu" i slala mu poruke kako ga voli nego bi normalno raskinula i pustila ga da vodi svoj zivot.

onda ti ne kapiras 99% zena, jer bi 9 od 10 uradile isto..
ona je njega ostavila i sve mu je rekla lepo i iskreno, verujem i da ga i dalje voli cak.. ali ne zeli dalje takav zivot i nece vise sa njim, sve je kristalno cisto, nista ona nije lagala

poruke da joj nedostaje su takodje sasvim uobicajene.. krivo joj je sto je puklo i sto ga je povredila i pokusava da mu da do znanja da ipak misli na njega

problem je sto se on za to hvata ko davljenik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Ja znam kako sam reagovao na neke situacije, problem je sto sam ja video da je davim i probao da joj to pokazem vise puta, ne zelim nikoga da drzim zatvorenim, kao sto ne zelim ni mene neko da zatvori. Sto nije izlazia dok sam bio na poslu, jeste dosta puta izadje proseta se sa drugaricama i drugarima, nikad joj nisam rekao da mora da me ceka, nego je sama htela. Ne branim sebe, vidim koliko sam skrivio tu, mozda ne potpuno ali vidim vecinu svojih gresaka.
Sada predstoji period kada moramo da iskuliramo jedno drugo, ili barem ja moram da sredim misli sto i radim, prilikom postovanja prve poruke, bio sam dosta emocionalno povredjen i nisam sagledao sve, evo vec 3 dana citam ovaj forum sve teme, pokusavam nesto da naucim iz njih i jako mi se svidja ceo ovaj podforum.
vreme ce pokazati, hvala na komentarima svima, a pogotovo onima koji mi stavljaju do znanja moje greske
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
SonyEricsson W800i
Nemoj ni slucajno da mislis da ti svi te greske tvoje govore da bi ti shvatio da je ona jadna zrtva i da treba da je cekas i juris.
Alo bre,dozovi se pameti covece!
Te neke greske sa drugim devojkama nemoj ponavljati,ovu zaboravi.Kraj,idi dalje.
Ovo vise nikada nece moci da bude sto je bilo...Hoce da se izivi?Sta mislis,sta znaci to,da zivi kao kaludjerica a?Decko,batali je ako zelis da ti ostane bar malo samopostovanja,jer ako se sa ovom pomiris,gazice te dok si ziv.Gazice te i na kraju ce da te zgazi kao poslednje govno,ili ces ti da napravis neku glupost zato sto si emotivac.
Ovo nije devojka za tebe,jer i da si ti nju gusio,jebes ti tog coveka koji cuti i ne moze da lepo kaze-stani,to je i to,ja zelim to i to,smeta mi to i to,smatram da treba da se promeni to i to...a ne da cuci,cuti,mislis sve dobro,kad ono-ko zna sta se kuva protiv tebe.
Takva tempirana bomba ti ne treba.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
@ Munka, priznaj da si ti ovako ostavila nekoga pa da si zbog toga pasivno-agresivna dok pricas o ovome.  Smile

Citat
gde si video da se ona u vezi ponasala tako kako ti navodis, ja to nigde nisam procitala, gde to pise
Pa vidis da sam covek kaze da je tako i da ona sad eto, zeli nesto da izlazi, izlazi svaki dan sa nekim drugaricama itd. Video jedan drasticniji slucaj toga, to nije samo prezasicenje, to je neizgradjena licnost koja nema pojma sta hoce...


Citat
vi muskarci morate da progutate tu gorku pilulu izgleda.. mnogo ste shvatili zene kao bica koja kad pozele zajednicki dom i mirnu luku, to zele zauvek istim zarom i zbogom drustvo i samostalni izlasci i ponekad i neodgovorno ponasanje .. nema ponasanja po JUSu, ovo vazi i obrnuto, za muskarce..
Opet ti kazem, pogresno si me shvatila. Ozbiljna veza ne znaci da treba da se zatvoris u cetiri zida i kuvas rucak(verujem da ni on sam to nije ocekivao od nje) ali znaci da moras malo da mislis na potrebe i druge strane a ne samo na svoje pa da znas i razumes da taj neko ne moze da te izvodi svaki dan ako po ceo dan rmbaci kako bi ti mogla da zivis...

Citat
strasno je pogresno ocekivati od osobe da unapred zna u sta se upusta i sad kao: sama si to htela, sad mora se ponasas kao zrela osoba do kraja, prihvatila si ovo, mora da budes ozbilljna ko smrt i da zivis istim nacinom zivota zauvek..
Ne, to je po meni normalno u dugoj vezi. Naravno ne da budes ozbiljan ko smrt ali da imas odredjenu dozu ozbiljnosti. Zato i taj pridev "ozbiljan" u "ozbiljna veza"...

Citat
zamislis sta znaci da se neko smori/razocara uopste? Sad ispada da ona mora da bude zauvek srecna sa njim jer zaboga on je izdrzava
Pa ne, ako se smorila, smorila se i neka je nek ide. Samo sto, malo je neozbiljo. Ono, zivimo zajedno ti radis, ja slusam muziku, bam, e smorio si me, ajd zdravo, gusis me, moram da se izivim.  Smile

U pravu si, nisu se zavetovali i ako se smarala ako je otisla, ali zajednicki zivot podrazumeva malo vise ozbiljnosti od obicne prolazne vezice i to je ona sa svojih 30 godina trebala da zna...

Citat
pa ja bih prva odlepila uz osobu koja mi cantra kad ocu da izadjem sa prijateljima.. ko zna za sta joj je sve srao.. a mi ne znamo koji su njeni razlozi da mora da bude u kuci sama ceo dan.. jednostavno je odlepila, ceka ga ceo dan, on pizdi na njena izlazenja sa prijateljima, verovatno se udaljila od drugarica, osecala se pretpostavljam potpuno besciljno i usamljeno, ja to potpuno razumem i sve sto je uradila je odlicno.. pobegla je od situacije i coveka koji ju je udavio
On sam kaze da joj nije branio ali da joj je zamerio par puta a da ga je ona na sve to "iskulirala". Nije bas kao da ju je zatvorio u kavez i nije dao da izadje iz istog. Komotno je mogla da ode da se vidi sa drugaricama dok on radi mesto sto je sedela i slusala muziku. Komotno je mogla da radi bilo sta mesto da sedi sama kuci i da ispuni zivot pa da se oseca besciljno i usamljeno. Al eto, njoj je ocigledno "ispunjavanje zivota" to da izadjes svaki dan uvece u grad sa drugaricama. A on je nije ostavljao kuci da bi jurio sojke nego da bi zaradjivao za njih dvoje...

Citat
onda ti ne kapiras 99% zena, jer bi 9 od 10 uradile isto..
Vau, onda sam imao dosta srece u zivotu posto naleteh dosta puta na tu jednu u 100 koja kad kazemo jedno drugom "Dovidjenja" to i shvata i misli pa me ne drzi kao neku rezervnu soluciju.  Smile

Al dobro, kapiram da sam tako vaspitan da kada me jednom razocaras tesko da ima povratka nazad pa to lepo i dajem do znanja. Zadnja koja je to pokusala dobila je "Znas kako, sve je to lepo, ali nesto ne mogu sad...".  Smile

Citat
ona je njega ostavila i sve mu je rekla lepo i iskreno, verujem i da ga i dalje voli cak
I sta ti govori to da ga mozda i dalje voli a da mu je pricala prilikom raskida kako ga ne voli i kako je on "gusi i da hoce da se izivi? Klasican primer osobe koja nema pojma sta hoce. Kazem, mene stvarno ne bi cudilo da se njoj cefne da mu se vrati. Smile


Sada predstoji period kada moramo da iskuliramo jedno drugo, ili barem ja moram da sredim misli sto i radim
Upravo. Odvoji se od nje i sredi malo misli...

I polako, znam da je tesko ali ko zna zasto je ovo dobro. Zivot ide dalje pa ce se vec naci neka koja ce te ceniti i voleti kao i ti nju.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Ides Munka u dubinu odnosa.Fakat kada je kraj tada je kraj i nema tu cmizdrenja,niste bili jedno za drugo i red je krenuti svako svojim putem.Sada kakve to veze ima sa grizom savjesti? Danas covjek zgazio glisu i ide dalje glista k'o glista.Da je bila vrijedna postati princ fakat bi postala.
Ostavljene strane vazda izmisljaju nesto a jedino je bitno da su ostavljene.Oni drugi se sazale na njihove uplakane oci pa kazu de jos jednom,ma daj kada jednom pukne gotovo je

I dodje kao muskarci trebaju gutati pilulu,i dodje kao zene ostavljaju a musko uplakano vazda moli za nesto...nemoj tako.
Ljudi se rastaju i kada imaju djecu i kada imaju unucad,treba samo svatiti sto prije da neko nije za nekoga.Po pitanju da musko cmizdri kada dodje kraj,vjerujem da to radi onaj koji se udao.Ok je voljeti,ok je ginuti jedno za drugo i taj sam ,ali nije ok traziti ljubav tamo gdje je nema

« Poslednja izmena: 25. Apr 2013, 01:04:37 od lapsus00 »
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
to da hoce da se izivi, prvo cisto sumnjam da je uopste izgovorila, jer ja nisam srela zenu koja to bilo kome izjavljuje.. to  je muska interpretacija, a ona ako je bas upotrebila te reci, onda je ona neka retka biljcica..

to muskarci tako predstavljaju kad im zene kazu da im treba sloboda, prijatelji i izlasci, bez obaveza i ocekivanja koja moraju da ispunjavaju - sloboda

muska interpretacija toga je "iziveti" i u muskim ocima i usima to znaci - zelim da se nabodem na 120 prljavih tudjih kur.... i budem mala prljava kurva koja te je izdala

cisto da razjasnimo, da ne bude zabune  Smile  Smile

@marko

ne samo ja, sve zene koje znam imale su bar jedan ovakav raskid.. to je najnormalniji tok stvari i svi su prosli kroz to nekad.. probas, smori te, pustas, cantras, krpis i adio.. onda svesna da si sjebala nekog saljes porukice, prvo cesce, onda sve redje i na kraju si cao.. sad u zavisnosti od okolnosti tog nekog i dalje volis ili ne volis ili ima i onihkoji nedeljama nekog zavlace i prave majmunom, ali mislim da to ovde nece biti slucaj

Citat
gde si video da se ona u vezi ponasala tako kako ti navodis, ja to nigde nisam procitala, gde to pise
Pa vidis da sam covek kaze da je tako i da ona sad eto, zeli nesto da izlazi, izlazi svaki dan sa nekim drugaricama itd.

sta pricas bre, jel vidis da kaze da je bila poslusna mala kucna buba koja tek ponekad izadje sa drugaricama i vrati se pre nego on dodje sa posla
njoj je puko film od tog zivota i na kraju mu je rekla da joj sve to nedostaje, sto je potpuno logicno

Citat
Ozbiljna veza ne znaci da treba da se zatvoris u cetiri zida i kuvas rucak(verujem da ni on sam to nije ocekivao od nje) ali znaci da moras malo da mislis na potrebe i druge strane a ne samo na svoje pa da znas i razumes da taj neko ne moze da te izvodi svaki dan ako po ceo dan rmbaci kako bi ti mogla da zivis...

ona to nije trazila, on je naveo jedan usamljeni primer kad je trazila da izadju.. bas zato sto nije trazila i cimala ga i radila na tome da promeni njegovu prirodu draga ja sam stigo, sad cemo da sedimo u sobi i da obozavamo postojanje onog drugog, bas zato je i pukla i pobegla
ti je predstavljas kao frika, cak ni njen momak nije pricao o njoj stvari koje sad odjednom ti ovde navodis.. ispada da ga je maltretirala jbt  Smile a on napiso da ga je cekala ko kuce i sedela u kuci i slusala muziku po ceo dan  Smile

« Poslednja izmena: 25. Apr 2013, 01:11:32 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Ajme, nemojte me samo sa tim izgrađenim i neizgrađenim ličnostima, to su toliko apstraktni pojmovi da nema svhe spominjati ih i očekivati da se svi negde ukalupimo u neki od ta dva pojma. I izgrađena ličnost pravi sranja, neizgrađena donosi zrele odluke ponekad... nije čovek daska pa da ima dve strane...
« Poslednja izmena: 25. Apr 2013, 01:02:21 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
mojne u mnozini,  ja te izgradjene licnosti uglavnom u mislima sutam u dupe..  Smile

uvek se ispostavi da su te emocionalne gromade i zrele sekvoje u stvari septicka jama koja te sokira svojim smradovima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 26.0.1410.64
O kakvoj slobodi pricas? Garant nisi srela muskarca kojeg bi voljela zarobiti i koji bas upravo tako kao i ti zeli slobodu.Sloboda je velika rijec i jedino ljubav moze slobodu pomiriti sa sobom inace odlazi se.
Niti jedan muskarac ne zeli biti "rogonja" (rijec rogonja je ono drustvo prica kako se zena kurva) ili mnogi ne ,za onu manjinu zaboli ona stvar.U isti kos svrstati manjinu i glupane je nesto sasvim drugo.
U ocima muskaraca zene bi trebale biti svetice i kada to nisu postaju kurve...opet tako vecina razmislja.Seks zena moze uvijek jer se ne primjeti da li se digla ili ne dok muskarac je taj macho i kada se ne dize ona stvar zena je kriva...tako kazu a mozda i jeste tako,znaci ne uzbudjuje ga vise,znaci nema vise nista na sebi sto ga privlaci,prakticno postaju drugovi.Isti slucaj je sa zenama...sve pocinje i zavrsava se sa seksom
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Ajme, nemojte me samo sa tim izgrađenim i neizgrađenim ličnostima, to su toliko apstraktni pojmovi da nema svhe spominjati ih i očekivati da se svi negde ukalupimo u neki od ta dva pojma. I izgrađena ličnost pravi sranja, neizgrađena donosi zrele odluke ponekad... nije čovek daska pa da ima dve strane...
True, samo sto ce neizgradjena pre napraviti sranje od izgradjene jer je emotivno nezrelija pa samim tim pravi i vise gresaka...

Citat
@marko

ne samo ja, sve zene koje znam imale su bar jedan ovakav raskid.. to je najnormalniji tok stvari i svi su prosli kroz to nekad.. probas, smori te, pustas, cantras, krpis i adio.. onda svesna da si sjebala nekog saljes porukice, prvo cesce, onda sve redje i na kraju si cao.. sad u zavisnosti od okolnosti tog nekog i dalje volis ili ne volis ili ima i onihkoji nedeljama nekog zavlace i prave majmunom, ali mislim da to ovde nece biti slucaj
Ma OK, nije raskid jednostavna stvar posebno posle ogromnog vremena koje ste proveli zajedno. Bude ti i krivo, pomisli da si ispao idiot pa pokusavas malo da "ublazis" i tako. Samo sto, nije previse u redu, posebno ako si drugoj strani rekao da je ne volis i da zelis neku "slobodu" i to vec ide na zavlacenje...

Citat
sta pricas bre, jel vidis da kaze da je bila poslusna mala kucna buba koja tek ponekad izadje sa drugaricama i vrati se pre nego on dodje sa posla
njoj je puko film od tog zivota i na kraju mu je rekla da joj sve to nedostaje, sto je potpuno logicno
Gde si ti to uopste videla i interpretirala tako? Samo je rekao da je nije "drzao u kavezu" i da je mogla da izlazi i kada je bio na poslu tj. da joj nije zabranjivao vec da je sama htela da ostaje kuci. I onda mi kazi kako to moze da bude njegova krivica ako joj nije zabranjivao bilo sta? Covek je samo rekao da joj je par puta zamerio a da ga je ona "isklulirala" prilikom toga.

Pricah vec, jedna drugarica mi se razvela. Zapala u takav brak da joj nisu dali da izadje iz kuce i to bukvalno. Htela da ode da vidi majku koja je u bolnici a i to joj nisu dali on i njegovi. Ej, zamisli da moras sa tim da se nosis. E to je "ogranicavanje slobode", ovo sto ti smatras pod istim je obicna svadja gde jedno kaze "Cu da izadjem, ovo drugo "Jel bas moras" ovo prvo "E bas hocu" i tako. Mislim, desava se, daleko je od nekog ogranicavanja slobode i nekog "kaveza"...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:55:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.