Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:54:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta uraditi..  (Pročitano 7596 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Citat
to sto ona njemu prica da je pogubljena, to je floskula, nece da ga isece na komade..
ona zna sta hoce - hoce da ne bude vise u njegovoj blizini i ne znam sta tu ima cudno, to se vidi iz aviona.. ona uopste nije ni nezrela ni razmazena niti joj treba to da se izivi.. to je samo prica za njega jer hoce da ga se resi sto bezbolnije

Pogubljena je jer se odselila i nece da bude sa njim a ovamu mu pricha kako ga voli i daje mu neku nadu.

Ili to ili je tezak manipulant i koristi njegovu emotivnost.

Biraj.
« Poslednja izmena: 24. Apr 2013, 01:44:31 od WSeeker »
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15

pa znaci sve veze moraju da se zavrse brakom ili krunisu necim ili nastave zauvek inace su zamajavanje
znaci svi koji zive zajedno pa se razidju su se zamajavali i jedno drugo zamajavali

Pa ne, samo bi trebalo da budes dovoljno izgradjena licnost da znas sta hoces i da znas da ne ulazis u dugacke veze i zivis sa nekim dve i po godine ako zelis potpuno drugaciji zivot...

Ne osudjujem je, on zeli jedno i ona zeli drugo i OK je to neka svako ide svojim putem i trazi srecu, samo sto sto ona nije previse osoba koja je znala sta hoce cim je tako uradila. Obaska sto mu prica price kako ga voli a verovatno ga samo "drzi na uzici" ako vidi da se "zajebala". A to su decje stvari, nikako nesto sto radi jedna izgradjena licnost od 30 godina koja zna sta hoce...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
U tome i jeste poenta, ja sam svestan svojih gresaka, mozda ne svih ali vreme ce pokazati, ali ono sto mi nije jasno je to sto koj qrac salje ljubim te/nedostajes mi itd. ako hoce kraj... svejedno kao sto sam rekao, dacu joj to da se ïzivi"neka, mozda je prodje mozda ne, samo mi je zao ako je sve bilo pretvaranje od trenutka kada smo usli u problem, sta ce tu pretvaranje da me voli mazi pazi ako to ne oseca, nisam ni ja klinac, volim je mnogoo, ali preko nekih stvari kao to da neko pravi idiota od tebe nemogu da predjem, jednom sam presao tokom veze ali ne i sada. kraj.
hvala svima na savetima videcu sta ce biti pa cu javiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Shvati ipak ona je zena
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Zbog mene je 1000 puta odbila poziv na zurku/druzenje sa prijateljima, ja isto zbog nje zato sto smo se osecali lepse jedno sa drugim nego na nekim zurkama svirkama sa drugima razdvojeni, ili zajedno svejedno, najlepse nam je bilo kada smo sami.
Eto sranja u najavi već u prvom pasusu.

non stop ona sedi kuci slusa muziku, ja kad dodjem ona bi da izadje ponekad, par puta sam joj zamerio i samim tim pogresio znam i sam to, i boli me sto sam bio takav. 
Nisi pogrešio.

jedno vece drugarica, drugo vece umorna od novog posla, 3ce vece izlazak sa drugarima,4to zeli da se odmori od prethodnih dana) Imam osecao kao da je gubim
Ne gubiš je. Već si je izgubio. Onog trenutka kad se odselila.

Zelim da se borim, zelim stvarno, ali ne znam kako. . .
Za tango je potrebno dvoje.

Druže, čak ni žene nisu toliko komplikovane. Da želi da bude sa tobom, bila bi. I to je sve. Jednostavno i nekako tužno, ali sve. Drži se. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Citat
to sto ona njemu prica da je pogubljena, to je floskula, nece da ga isece na komade..
ona zna sta hoce - hoce da ne bude vise u njegovoj blizini i ne znam sta tu ima cudno, to se vidi iz aviona.. ona uopste nije ni nezrela ni razmazena niti joj treba to da se izivi.. to je samo prica za njega jer hoce da ga se resi sto bezbolnije

Pogubljena je jer se odselila i nece da bude sa njim a ovamu mu pricha kako ga voli i daje mu neku nadu.

Ili to ili je tezak manipulant i koristi njegovu emotivnost.

Biraj.

to rade svi u nekoj fazi raskida
nemoguce da su svi pogubljeni ili manipulatori
ljudi prosto imaju grizu savesti kad svesno povredjuju, takve izjave su potpuno prirodna pojava.. samo to treba prepoznati kad si ostavljena strana


pa znaci sve veze moraju da se zavrse brakom ili krunisu necim ili nastave zauvek inace su zamajavanje
znaci svi koji zive zajedno pa se razidju su se zamajavali i jedno drugo zamajavali

Pa ne, samo bi trebalo da budes dovoljno izgradjena licnost da znas sta hoces i da znas da ne ulazis u dugacke veze i zivis sa nekim dve i po godine ako zelis potpuno drugaciji zivot...

ma daj
pa cak ni ti ne verujes u ovo, zamisli se
veza ide, odmotava se i nemas pojma u kom pravcu ce da ide.. kakve lomove sve ljudi prolaze, a ovo je najobicniji prestanak emocija, to moze da se desi posle 10 godina znanja sta hoces i spremnosti na dugu vezu i zivot u dvoje i troje dece

te price o potpuno drugacijem zivotu, moram priznati da ne razumem, jer ti to predstavljas kao da sva zabava i zanimljivost prestaje ili je van veze sve drugacije i sva zabava je tamo.. iz mog ugla to je isti zivot samo obogacen, ako su ljudi normalni, sad kao tzv. izgradjene licnosti ne izlaze iz veza od dve godine i duzih ili jos gore - nisu ni trebali u njih da ulaze jer nemaju kristalnu kuglu

nemoj biti toliko jednostran, pises kao neko ko od ozbiljne veze i partnera ocekuje da se ponasa po stavkama..

mislim, hiljaditi put, sta je uopste "izgradjena licnost"..

zamisli delis ljude na izgradjene i neizgradjene licnosti i oni koji su raskinuli posle dve ili pet godina braka ili zajednickog zivota su neizgradjene licnosti..

pa mozda su se bas tad "izgradili" i shvatili da zive u septickoj jami od veze i odlucili da pobegnu glavom bez obzira

sticem utisak da covek mora raditi sve sto radi zauvek i osecati sve sto oseca zauvek, ili mu se opali neka danga poput "ona ne zna sta oce"..

a tako je prosto sve.. ona je otisla od njega o odselila se i vec pocela samacki zivot dok ne upozna sledeceg lika.. totalno je nebitno sta mu ona napise ili kaze, ona nije vise tu, nemoguce da to ne mozete da skapirate i vi i ovaj sto je zivka  Smile  zena nastavila sa svojim zivotom, greska u proceni ili bilo pa proslo, sta god.. svaki covek je kroz to prosao

i sad su svi neizgradjene licnosti
« Poslednja izmena: 24. Apr 2013, 03:24:07 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15

ma daj
pa cak ni ti ne verujes u ovo, zamisli se
veza ide, odmotava se i nemas pojma u kom pravcu ce da ide.. kakve lomove sve ljudi prolaze, a ovo je najobicniji prestanak emocija, to moze da se desi posle 10 godina znanja sta hoces i spremnosti na dugu vezu i zivot u dvoje i troje dece

Verujem u to. Jedno je kada ti udjes u vezu, ona "ide" negde u nekom dobrom pravcu i vi se raskantate iz nekog x razloga posle 10 godina(ne mozete vise da gledate jedno drugo, jedno odlazi na posao u drugi grad i ne mozete na daljinu itd.) a sasvim drugo kada ti krenes da zivis sa nekim a sve vreme zelis neku neozbiljnost, neke izlaske, neizivljenost itd. To mi je vec zamlacivanje...

Citat
te price o potpuno drugacijem zivotu, moram priznati da ne razumem, jer ti to predstavljas kao da sva zabava i zanimljivost prestaje ili je van veze sve drugacije i sva zabava je tamo.. iz mog ugla to je isti zivot samo obogacen, ako su ljudi normalni, sad kao tzv. izgradjene licnosti ne izlaze iz veza od dve godine i duzih ili jos gore - nisu ni trebali u njih da ulaze jer nemaju kristalnu kuglu
Pa i iz mog ugla je isto, samo sto je ovo sto si ti rekla klasicno zensko "spinovanje" price.  Smile Nisam uopste rekao da sva zabava prestaje u vezi, niti bilo sta slicno, samo da ona nije imala pojma sta hoce a ne zna ni sada cim ga i dalje zamajava...

Citat
nemoj biti toliko jednostran, pises kao neko ko od ozbiljne veze i partnera ocekuje da se ponasa po stavkama..
Daleko od toga...

Citat
mislim, hiljaditi put, sta je uopste "izgradjena licnost"..

zamisli delis ljude na izgradjene i neizgradjene licnosti i oni koji su raskinuli posle dve ili pet godina braka ili zajednickog zivota su neizgradjene licnosti..

pa mozda su se bas tad "izgradili" i shvatili da zive u septickoj jami od veze i odlucili da pobegnu glavom bez obzira
Ajmo po Bambininom JUS-u...  Smile

"Izgradjena licnost" je neko ko je emocionalno(da ne kazem psihicki  Smile )stabilan da moze da razume svoje emocije i deluje u skladu sa njima tj. da se ponasa u skladu sa istima. Neko ko udje u ozbiljnu vezu i krene da zivi sa tom osobom a ponasa se kao da i nije u istoj to svakako nije. To su kao ona deca koja odrzavaju veze cisto reda radi. Ono, "u vezi smo, al ko i da nismo". Ako zelis ozbiljnu vezu onda juri ozbiljno, ako zelis da juris sojke ili momke onda juri neozbiljno. Sve ostalo je zamajavanje i sebe a i partnera sa kojim si. Izgradjena licnost bi trebalo da zna sta hoce od zivota a ne da zamajava i sebe i druge oko sebe...

Citat
sticem utisak da covek mora raditi sve sto radi zauvek i osecati sve sto oseca zauvek, ili mu se opali neka danga poput "ona ne zna sta oce"..
Rekoh vec, potpuno si pogresno shvatila moju poentu. Poenta je da kada udjes u ozbiljnu vezu(posebno jos kada krenes u zajednicki zivot sa nekim) obe strane imaju neka ocekivanja i vode zajednicki zivot. Ako jedna od strana polazi od toga da treba nesto da se "izivi" dok ce druga strana da zaradjuje za nju i njena "izivljavanja" onda je sam koncept te veze neozbiljan. Raskidaju se veridbe i brakovi a kamoli veze i to cak i zbog promene osecanja, samo sto je sam taj koncept jedne ovakve veze daleko od neke ozbiljnosti sto stvarno ukazuje da je ona neozbiljna i nije previse izgradjena licnost koja zna sta hoce od zivota.

Citat
a tako je prosto sve.. ona je otisla od njega o odselila se i vec pocela samacki zivot dok ne upozna sledeceg lika.. totalno je nebitno sta mu ona napise ili kaze, ona nije vise tu, nemoguce da to ne mozete da skapirate i vi i ovaj sto je zivka    zena nastavila sa svojim zivotom, greska u proceni ili bilo pa proslo, sta god.. svaki covek je kroz to prosao
Pa ko to ne razume? Svi(ukljucujuci i mene) osim mozda jedne osobe mu kazu to isto...

Samo sto je moja digresija iz ove celokupne price da ona stvaaaarno nema pojma sta hoce. Inace ga ne bi "drzala na lancu" i slala mu poruke kako ga voli nego bi normalno raskinula i pustila ga da vodi svoj zivot. Samo ta informacija ti pokazuje koliko je emocionalno stabilna jedna takva osoba da bi se "uhvatila u kostac" sa svojim emocionalnim i ljubavnim problemima i koliko ima pojma sta hoce. Povrh svega, takva osoba ima 30 godina a ne 18 i do tada bi vec trebala da prodje taj stadijum emocijalnog razvoja i da zna sta hoce a sta nece. Pazi kada nisu ni raskinuli(Ono, "e znas kako ajd zdravo nismo jedno za drugo"), nego su na "pauzi" dok se gospodjica mozda ne smiluje i uvidi da joj je kod ovoga bilo bolje nego kod nekog ko je nece sljiviti ni 2% i mozda mu se cak i vrati(pazi sta ti kazem, videh slican primer  Smile ). Mislim ajde, tesko da ce se desi tako nesto, i za njega bi bilo najbolje da se odvoji neko vreme od iste i nadje neku koja ce umeti da ga ceni, ali ne iskljucujem ni tu soluciju...

Citat
i sad su svi neizgradjene licnosti
Nisu, samo u ovom konkretnom slucaju ona. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Uffff... ti imas napad panike... i pomalo povredjenu sujetu...
Uzimao si tu devojku i tu vezu zdravo za gotovo...
Moguce je da ti nisi pravi za nju, mozda je ona osetila da nije prava za tebe...

Jbg... ako se u narednih 3-4 ne odluci, pisi propalo i trazi srecu na drugom mestu...

Ali ako te stalno zivka i govori da te voli, ali da ne moze da se vrati na staro... to je vec zavlacenje...
U medjuvremenu, ponasaj se kao i ona i nadji sebi neku zanimaciju... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Vec 3ca nedelja kako smo se razdvojili i evo sada je 3-4 dan da se nismo videli
па то није ништа страшно, мислим те три недеље
Још давно ми је неко рекао да су трећи месец и трећа година везе, негде преломни и најтежи, то је и вас дочекало. Е сада ако она у тој трећој години седи кући, слуша музику и чека тебе да се вратиш са посла који траје и дуже него што би требало, онда можеш да замислиш њену фрустрацију. Мени делује да је она љута, не на тебе искључиво, више на чињеницу што је себи дозволила да се нађе у таквој ситуацији. Једноставно се сморила што не значи  да те не воли, поготово ако тако тврди  и ако ти верујеш да можеш да препознаш да ли те ложи или не, ипак сте живели заједно

Zelim da se borim, zelim stvarno, ali ne znam kako. . .
за почетак не паничи и немој да ти с живот своди на посао и чекање да се она јави. Полако. Дај јој времена и покушај да је разумеш, без да је превише оптерећујеш причом или питањима. Покушај да смислиш неки начин да квалитетно проведете време заједно, са нагласком на квалитетно, можда да отпутујете негде. И ако или када будете били  заједно не враћај ништа на старо, гледај да баш промениш све у старом што није ваљало и што мислиш да си грешио. Једноставно такве ствари се дешавају, ти мораш да радиш, њу то фрустрира, нико није крив, једноставно пробајте да то пребродите без много панике или патетике, само полако шта су три недеље спрам три године...  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
Женски савет. Одведи је на место где сте се смували.. Причајте... Води је на места где имате неке прелепе успомене..  Smile
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:54:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.