Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta uraditi?  (Pročitano 6423 puta)
11. Nov 2003, 19:57:44
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Sretnete devojku/decka i shvatate da je on/ona sve ono sto zelite i o cemu ste uvek sanjali i mastali...fenomenalno se slazete u svemu,odgovarate jedno drugom u svemu,druzenja,zabave sve su cesci....Ali...
...otkrivate da je on/ona u vezi od par godina...

Sta bi uradili sledece?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
Auuu, prilicno "zaguljena" situacija...

Pa, ima tu vise mogucih "opcija"... Ajmo redom..

Prvo - iskreno otvoris srce... Kazes lepo: "Ja tebe.. to, to i to... Osecam se tako i tako... " Ali, ako je ona zaista to sto si ti cekao, tesko da ista mozes ocekivati... Sve iz razloga sto osoba u kojoj vidis ostvarenje snova ne bi bila (barem ne bi trebalo da bude) u dugogodisnjoj vezi sa nekim koga moze da promeni "preko noci"...

Drugo - krenes takticki... Prvo druzenja... Onda razgovori... Malo "nacrnis" onog njenog, ali suptilno, da ona misli kako si joj ti otvorio oci... Onda je podrzis kad sama krene da ga "opanjkava"... Te: "U pravu si...", te: "Verujem, nije ti lako...", te: "Pa, da... Stvarno je pokvaren..." Sve u svemu, jedno vreme glumis i osecas se kao najvece djubre, a sve zarad "vas dvoje"...

Trece - saznas gde zivi taj njen, upalis lepo auto, natocis benzina, odvezes se do njegove zgrade, ugasis motor, pritajis se, popusis gomilu pjuga (iako inace ne pusis, ali sada moras zbog nervoze), slistis flajku Johny-a i, kad se "sumnjivo lice" pojavi iza coska, startujes masinu, zazmuris, cujes TRAS, ukocis, vratis se u rikverc (za svaki slucaj, ako je preziveo), cujes BLJUC, okrenes auto, odvezes se kuci, kola prekrijes ciradom, popnes se do stana, slistis jos jednu flajku Vinjaka (glupo je bacati pare za dva Johny-a), pokrijes se jorganom i odremas dva-tri dana... Posle je tesis, kao: "Jao, strasno...", "Ne mogu da verujem...", "Ja sam uvek tu za tebe...", "Pravicu ti drustvo, da lakse podneses..."... E, posle toga nezno i polako joj das do znanja da cekas upravo takvu osobu kao sto je ona, da u njoj vidis sve o cemu si sanjao, da je volis, bla, bla, truc, truc, i ostale gluposti... Posle toga samo treba da pazis i obratis paznju na parkirane automobile u tvojoj mracnoj ulici iz kojih kulja dim cigareta, i bazdi alkohol (po meni aklohol ne bazdi nego mirise, al' ajd' sad...)

E... A, sta ja primenjujem (kladim se da se to pitate)... Pa, ja najcesce primenjuje pravilo broj 4...

*Pravilo broj 4:

"Put a bulletproof west on and shoot myself in the head..." (Eminem - Real Slim Shady)

Doktor za strategije,
Dell Boy  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Bila sam i previse puta u takvim situacijama.... najbolje resenje je da mu kazes prosto i jednostavno... kad resis sa kim ces biti pronadjime, samo ne ocekuj da u te cekati... znam da zvuci pomalo tesko ali to je najpametnije resenje, sve ostalo je mucenje....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Sta bi uradili sledece?

Nateram je da vremenom shvati sa kime zaista treba da bude Smiley narafski Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
uf...

dva izbora....u stvari tri...

Sistem prvi : Rame za plakanje vec ranije opisan
Sistem drugi : Srce na tanjiru pa sta bude ( ekstremno zeznuta taktika)
Sistem treci : Izvlaci se iz toga kako znas i umes.

Medjutim na kraju sve zavisi od dobre procene situacije...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Srce na tanjiru pa sta bude
boli u pm.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Kako to narod kaže:"Tuđe nećemo....."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Stisnem zube i idem dalje...
To ipak pripada nekom drugom, a ne zelim da meni neko kvari moju srecu, pa se trudim da ni ja ne kvarim drugima.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sednes i sacekas i trudis se, vremenom ako si vredan toga sama ce preci kod tebe  
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Citat: sanjica_021
Sta bi uradili sledece?


 .... zapitas se da li je ta osoba stvarno prava, i onda shvatis da tako nesto ne postoji, nego da samo imate dosta toga zajednickog ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.