Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta uraditi??? - Nezaposlenost i daljina mi paraju 8 godina veze.  (Pročitano 27863 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
a sta znam...kapiram da smo po mentalitetu prilicne krajnosti, ali...ne bavi se time.

100 ljudi 100 poimanja veze i ljubavi...

mislim, negdje vidim da je tvoj najbolji adut iskrenost i to srce.
vjerujem da si je time i osvajao i time si je zadrzao sve ove godine.

eto, tolike godine i ta vasa velika ljubav sada, na tom vasem bitnom susretu sjutra Smile Smile, ne zasluzuje manje...

jebo igre...
niste igrali ni do sada...
budi ono sto jesi, sto ona zna da jesi...kakvo crno taktiziranje poslije toliko ljubavi i godina...

i pusti kako drugi...drugi kako im volja, kako mogu i hoce...
ne projektuj na vas druge sablone ponasanja.
vi imate svoju i autenticnu pricu.

ako ti je sudjeno da dobijes, dobices na konto svojih najboljih aduta.
i to ce onda i da vrijedi.

putuj, igumane...ne filozofiraj... Smile

heh...ma to sam napisao zbog one price o okruzenju....uticu oni na nju vjeruj mi. podsvjesno u najmanju ruku.

a to za srce...vjeruj mi da cemo tesko naci i ja i ona nekog slicnog...probali smo Smiley...ona cak i vise od mene. to je jbga kismet izgleda ili sta li vec...al necu se ubijati time. Ljubav ne ostavlja ljubav, vec ljudi ljude iz ovakvih ili onakvih razloga...jesam, osvojio sam je bio na tom...i maybe didnt have luck but boy i had heart. i jos uvijek ga imam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
po mojoj nestruchnoj proceni  Smile , veza je pukla zato shto devojka jednostavno nije htela da se doseljava u BiH , pogotovu ne u muslimanski deo . nisam ispratio koje je nacionalnosti (ako je negde uopshte i pisalo ) , ali ako je slovenka onda je stvar jasna  Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 111111
Cenis ga ?  Smile
I ja videh da mu se devojka ponasa cetnicki .. no sad je sve jasno  Smile
Ako je slovenka onda je sve jasno
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Citat
I ja videh da mu se devojka ponasa cetnicki .. no sad je sve jasno

 Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
Sta mislite...jesam li se vratio na stitu ili sa njim?...lets find out...

Kad sam dosao imao sam nekih obaveza jer sam dolazio sa nekim poslovnim ljudima...kad sam njih iservisirao, zvao sam je i rekla mi je da dodjem kod nje. Docekala me je ok, poljubila, ali se osjetila neka doza rezerve. U stanu je bila i njena najbolja kolegica, sva nekakva umorna i nikakva, naletila sa posla. Bili smo tu mozda nekih 10ak minuta pa je ova otisla kuci, a nas dvoje smo isli...negdje...i kako smo se vozili pitao sam je kako je i rekla je da se osjeca prazno...dosli smo u lokal i fino sjeli i pricali o svemu...rekla mi je da ne postoji niko treci, da su te stvari jednostavno dosle iza nje, pogotovo jer sam ja bio pred odlazak isfrustriran totalno od svega i govorio da se necu vratiti (jer sam mislio da ce i ona doci dole)...i s vremenom je doslo do toga da ona nije znala gdje je ona u svemu tome Smile...ja sam joj rekao zasto sam to uradio i da kad sam pomisljao o tome da ona dodje ovamo, imao sam mali milion strahova o kojima sam vam vec pricao i da sam uvijek trazio rijesenje da se vratim gore, zbog sebe najvise...i da cu se vratiti. Rekao sam joj da znam da je nesretna i da mi je jako tesko da je gledam takvu i da je mozda najbolje rijesenje da prekinemo kontakte dok ne bude jasna slika oko mene, kada bude sigurno da se vracam, a ne da je utemeljeno na "vjerovatno", odnosno dok sve visi u zraku jel...kroz tu iskrenu pricu, njoj su totalno popustile kocnice i rekla mi je da me voli najvise i da ce sve biti ok, da cemo opet biti skupa...i puno smo se ljubili i mazili, onako kako znamo, odnosno ne pamtim dugo da smo se tako ljubili, bas kad volis nekoga i kad ga ono bas zelis, kad ti neko tako jako nedostaje....nakon toga smo se zezali i skroz spontano odlucili da idemo u ovaj jedan wellness centar gdje ima bruka sauna i tih pizdarija, nismo imali ni papuce ni peskire ama nista sa sobom Smile...i super nam je bilo, unatoc tome sto smo se dogovorili da je za sada ovo neki zarez...rekli smo da necemo seksati jer to pomucuje um, ali ipak u jednoj od sauna (:s)...nismo si mogli pomoci i ona je bukvalno skocila na mene...to mi je definitivno bilo nesto najintenzivnije sto sam dozivjeo od ne znam ti kad...mislim, nas seks je uvijek u ovih 8 godina bio strastven i predivan, al ovo je bilo nevjerovatno, a trajalo je mozda minutu jer smo bili prekinuti od strane jednog slucajnog prolaznika...anywayz...poslije toga me ona vozila kod brata i bili smo na parkingu jedno sat vremena, pricali o lijepim stvarima a i o tome kako izvesti sada ovo. rekli smo da nema vise nikakvog kontakta do daljnjeg, jedino ako je nesto stvarno vazno ili ako je nekom tesko u vezi necega sto nema veze sa nama...ali bas ako je ekstremno ne daj boze...rekao sam joj i da cu ugasiti fbook (to svakako vec dugo planiram)...na sta me je ona molila da ne uradim to, ali sam joj rekao da na taj nacin mozemo vidjeti sta se desava u nasim zivotima sto po meni nije ok...pogotovo jer npr kad sam gledao njene slike iz barcelone, to nije ona na slikama, njen osmjeh je polomljen Smile...i to mi je jako tesko palo....ona je pocela da place jako i da mi govori koliko me voli. Ja sam joj rekao da kad se vratim, a vratit cu se, da je vise nikad necu napustiti. Zakleo sam se. I ispunit cu to obecanje...nakon toga sam otkinuo dugme sa kosulje i rekao joj da ga cuva i da mi ga vrati nazad jednom, i ona je uradila isto...morao sam joj dati nesto svoje u tom trenutku i to je bas dirnulo. Izljubili smo se jos jednom jako, i to je to ljudi.

Kada sada sagledam stvari, zajedno smo izgubili nevinost, prosli hiljade stvari, najvise lijepih unatoc ovoj sada situaciji i onoj ispred par godina...kada s nekim nesto tako dozivis i kada nekoga toliko volis, stvori se jedna nevidljiva veza koju niko ne moze prekinuti, a kamoli mi sami. I to je fakat. Oboje znamo da nema sanse da osjetimo ni priblizno ove stvari do drugih osoba koliko osjecamo jedno do drugo. Sta god da mi rekli, kao sad, da je to to u ovom trenutku a nakon toga odemo u saunu i zezamo se i volimo kao da sutra ne postoji...a postoji...i bit cemo opet skupa, siguran sam u to....ovo je bilo najbolje sto smo mogli uraditi, ostalo bi bilo jako pogubno po nas.

Eto, ja sam sretan i ispunjen Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
i barbara sidni je ponosna na vas dvoje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
i barbara sidni je ponosna na vas dvoje  Smile

Jeko to?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Šta da ti kražem, matora veštica je srećna što je sve krivo ukopčala. Živi bili.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Sendo 
I na kraju, paličipičke i jadnici dobiju ribu, dok pravi muškarac gleda pravo i ide dalje sa životom... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
i barbara sidni je ponosna na vas dvoje  Smile

Jeko to?  Smile

Ma iz "mi nismo andjeli", Barbara Sidni pise ljubavne romane  Smile

(vazno je da sam ja bila u pravu ... nista drugo uopste nije vazno  Smile Smile)

I na kraju, paličipičke i jadnici dobiju ribu, dok pravi muškarac gleda pravo i ide dalje sa životom... Smile

ti pocni da dizes ku*cu spomenik polako ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.