Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta sve pevačice sa estrade rade da se oslobode viška kilograma  (Pročitano 3379 puta)
28. Sep 2005, 16:03:52
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Šta sve pevačice sa estrade rade da se oslobode viška kilograma
Najbolja dijeta je skalpel

Dok neke naše poznate pevačice idu kod plastičnih hirurga na liposukciju (vađenje sala) kako bi imale što tanji struk i bedra, druge skoro padaju u nesvest od iscrpljujućih dijeta.

Izgladnjivanje može da promeni fizički izgled čoveka u potpunosti.
O tome svedoči fenomen Maje Nikolić, pevačice, koja se nakon držanja dijete pojavila u javnosti sa znatno većim obimom grudi i izjavila: „Od dijete su mi porasle sise!“

I dok nekima od dijete određeni delovi tela rastu, drugima se, kako je i logično, smanjuju. Među onima koje su se vidno stesale nakon izgladnjivanja prednjači Stoja. Njenim stopama pošla je i doskoro punačka Seka. Vesna Zmijanac, veteranka naše estrade, konstantno je na makrobiotičkoj hrani kako se ne bi još više ugojila. Brena takođe.
Tijana Dapčević kada želi da smrša prestane da pije pivo. „Kada osetim da sam se ugojila, izbacim pivo iz upotrebe“, kaže Tijana i dodaje: „Osim piva, izbacim hleb i slatkiše. Bacim se na vodu i po ceo dan je pijem.“

Goca Božinovska ima, kako kaže, jedne pantalone po kojima meri kada treba da smrša. „Te pantalone su mi knap. Kada ne mogu da ih obučem, ja krenem da držim dijetu. Smanjim obroke i počnem da jedem samo salate i voće, i manje masne obroke. Vodu pijem po ceo dan, unesem od dva do tri litra vode dnevno. Ponekad pomislim da sam stalno na dijeti, jer zbog posla kojim se bavim nekada pojedem samo jedan obrok dnevno“, kaže Goca.

Svoju debljinu po farmerkama meri i Goca Tržan.

„Kada osetim da mi pantalone stežu guzu više od predviđenog, ja se bacim na dijetu. Pijem zeleni čaj, klopam salate i grilovano meso. Moj najveći problem je to što obožavam da jedem razne italijanske paste i testa. Inače ne pušim, ne pijem alkohol niti pijem gazirana pića“, kaže Goca Tržan.

I dok neke pevačice moraju da paze šta i koliko jedu, postoje i one koje jedu sve u bilo koje vreme, a ne goje se. Ceca Ražnatović ponekad ustane u tri ujutru i jede burek, a ne ugoji se nimalo. Među onima koje jedu sve a ne goje se nimalo je i Romana Panić. „Ma, jedem svu hranu kada god mi se jede i nemam problema sa viškom kilograma. Tajna je u tome da jedeš više puta dnevno, ali pomalo“, priča Romana Panić.

Neke se brinu o kilogramima i paze šta jedu, neke jedu sve a ne goje se, a neke baš briga za kilažu. Leontina je definitivno ta koju baš briga za višak kilograma. Jednom prilikom je izjavila: „Želim da uživam u životu i da se konačno opustim. Jedem šta želim i kada želim. Ne brinem o višku kilograma.

Milica Čule

Izvor:Blic

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

zabava_plastik_bozinovska.jpg
(11.26 KB, 150x260)
zabava_plastik_ceca.jpg
(12.38 KB, 150x260)
zabava_plastik_goca.jpg
(8.67 KB, 150x260)
zabava_plastik_seka.jpg
(14.47 KB, 150x260)
zabava_plastik_stoja.jpg
(10.61 KB, 150x260)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.