Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta sve niste znali o Marlon Brandu  (Pročitano 1941 puta)
27. Jul 2005, 01:41:59
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Šta sve niste znali o neobičnom i slavnom glumcu
Brando napisao
scenario svoje sahrane

Mnogo ste slušali i čitali o slavnom glumcu Marlonu Brandu, preminulog pre nekoliko dana, ali neke od ovih zanimljivosti sigurno niste znali.

• Godinama je živeo kao pustinjak na brdu u Los Anđelesu. Pored velikog profesionalnog uspeha koji je postigao tokom života, u trenutku smrti bio je u velikim dugovima. Međutim, u novoj knjizi "Brando u sumraku", koju je napisala Patricija Ruiz, velikan holivudske kinematografije zadržao je oko 20 miliona dolara, a dve statue Oskara, koje je dobio u karijeri, sakrio je da ih kolekcionari ne bi nikada našli.

• Nedavno je rodbini i prijateljima saopštio da je spreman da umre, a napisao je i scenario sopstvene sahrane. U februaru ove godine lekari su mu saopštili da mu je srce veoma bolesno.
• Svojevreno je odbio da primi Oskara za ulogu u "Kumu", iz protesta zbog lošeg tretmana Indijanaca u Americi.
   
      

Neverovatne izjave

• Da mi je otac još živ, ne znam šta bih radio. Posle njegove smrti mislio sam:"Bože, oživi ga na samo osam sekundi, da mu razbijem vilicu."
• Što si osetljiviji, više je verovatno da će te napasti i napraviti ti ožiljke. Nikada nemoj da dozvoliš da osetiš bilo šta, zato što uvek osećaš previše.
• Da li bi mi ljudi aplaudirali, da sam bio dobar zubar?
• Ponekada ljudi misle da sam bezosećajan. To je kao da imam oružje , zato što sam previše osetljiv. Ako u jednoj prostoriji u kojoj ima 200 ljudi postoji jedan čovek koji me ne voli, moram da izađem napolje.
• Ne želim da mažem kikiriki puter moje ličnosti po buđavom hlebu komercijalne štampe.
      
      
      
   

• Ima najmanje 11 dece.
• Samo četiri dana pre nego što se proslavio, popravljao je liftove.
• Bio je vlasnik ostrva na Pacifiku, tačnije u Polineziji.
• Gostujući u emisiji Lari Kinga 1995. godine, poljubio je domaćina u usta.

• Marlonov sin Miko bio je telohranitelj Majkl Džeksona. Od tada su glumac i pevač postali prijatelji.
• Njegova kćerka Čejen izvršila je 1995. godine samoubistvo.
• Tokom snimanja filma "Ostrvo doktora Moroa" u uhu je nosio slušalice pomoću kojih je čuo tekst scenarija koji treba da izgovori. Glumac Dejvid Tjulis je kasnije tvrdio da bi Brando prekidao snimanje, pošto su mu u slušalicu stizali policijski signali i da je često ponavljao "U toku je pljačka!"

• Pre početka snimanja "Apokalipse sada"(1979.) dobio je milion dolara kapare, posle čega je rešio da odustane od filma i zadrži novac. Kopola je rekao Brandovim agentima da mu nije ni važno da li će se glumac pojaviti, a kao alternativu spominjao je Džeka Nikolsona, Roberta Redforda i Al Paćina. Na kraju, Marlon se ipak pojavio, ali pijan, sa 40 kilograma viška. Priznao je da nije pročitao ni scenario ni knjigu "Srce tame" (po kojoj je film snimljen). Zatim je pročitao scenario i rekao da neće da snima. Posle nekoliko dana prepirke oko jedne rečenice iz dijaloga, scenario je prepravljen, a scene su snimljene i to po Brandovim instrukcijama.

• Često je pravio neslane šale na račun kolega, a jedna od najvećih "žrtvi" bio je Robert de Niro.
• Za četiri minuta u "Supermenu" dobio je četiri miliona dolara.
• Plaćeno mu je milion dolara da se pojavi na početku "Mrak filma 2", ali je nekoliko dana pre početka snimanja dobio upalu pluća. Scenu naravno nije snimio, a honorar je zadržao.
I. S.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Pa bre bio je velika bitanga - Bog da mu dusu prosti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.