Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:33:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta ste sanjali  (Pročitano 858 puta)
22. Maj 2008, 22:52:05
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1
mob
Nokia Neka stara nokia
jutros cim sam se probudio znao sam da ovo moram da stavim na forum...
Znaci ovako ide...gledao sam ovaj snimak na temi ono-spasite zivotinje itd itd(na bureku)
http://www.youtube.com/watch?v=8WTSUGetKFc
i,ostade mi u glavi onaj deo sa nindzama u crnom sto skacu i spasavaju,i otvaraju kaveze...
i onda...
legnem ja u krevet 22-og oko 12:00-01:00
i krene san...glavni od onih nindza(san sada ide u prvom licu-kao ja sam taj nindza....ali ustvari nisam) bezi od tog mesta gde zive zli naucnici i kolju,ili sta god rade,tim zivotinjama,i penje se uz neku uzbrdicu(zajedno sa nekom ribom) i skrece kod neke kuce koja se gradi...sad,tu neko kinez prodaje neke kape(on ustvari ode negde za 10 sekundi,i ne vraca se),i sad ova lik skine svoju sivu kapu,i stavi je na gomilu tih kapi(koje se ispostavilo da su iste)...e,sad da ga nebi nasli uzme masinu za sivenje,i odsiva tu kapu(tj vraca je u oblik konca) koji pada ispod zgrade na neku gomilu,gde,najverovatnije.ljudi prodaju konac...
e,sad drugi deo,moj drug,koji je takodje nindza(a ja nisam btw) i ja prolazimo tom uzbrdicom,i nesto blejimo zajedno kod te zgrade koja se pravi...i smorimo se mi,i nastavimo da se penjemo vise uz uzbrdicu...kad gore,neki kao ograda(ona metalna zicana kako god,najobicnija) ali visoka,i iza kineschichi igraju fudbal...(valjda je i liga shampiona ostavila utisak)...i nista,neki pajkan tu prolazi,i sad da nas ne uhvati,mi nazad do gradjevina,i tu se ustekamo...i vidim ja neki kisobran crni penje se uz uzbrdicu,i sakrijem se,ali taj kisobran(i lik koji ga drzi) nas uhvati...i on sad ispadne kao glavni od onih zlih naucnika koji kolju i sta vec rade tim zivotinjama...isto ko u filmu...i sa njim jos jedan lik i neka riba...ono kao zlikovci u filmu...
kad odjednom dolazi glavni ninda,ali se ne bije,nego svi mi pricamo,a ovi valjda ne mogu da ga napadnu,nemam blage zasto,ali eto...
i onda mi prpa,sta cemo,nema nam izlaza ALI!
meni zazvoni mobilni i probudi me...
« Poslednja izmena: 22. Maj 2008, 22:53:59 od ColdOne »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:33:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.