Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Шта смо све спремни да урадимо за 15 долара  (Pročitano 7903 puta)
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Sigurno pstoje,samo kad ti uvale pusku u sred rata u ruke,svaka nesigurnost ti se otkjloni tom jednom recenicom...da,tako je lako. Ako ti u takvoj situaciji - ne iz svoje sobe,vec zamisli da si u takvoj situaciji - ne bi nakon takve recenice imao deset puta laksi pristup ubijanju...

   Lako je nama da mi komentarisemo situaciju ususkani u nasim udobnim zivotima,ali zamislite taj gubitak realnosti da vas neko iskljuci iz svega,imate taj mali kutak u kome vi niste vise vi... Nije ni cudo sto se od Inka do danasnjeg dana koristi sistem samice prilikom zatvaranja opasnijih individua...

   A poslednje sto zelis da radis u situaciji u kojoj se prvi put nalazis jeste da mislis svojom glavom... Naravno da ces poslusati savet autoriteta,od kog ne treba bezati glavom bez obzira...ili ces ipak pustiti da protivnik puca u tebe,jer ti imas svest? Zato se ona i pomera,a na tebi je da je vratis...

   I da,imam 18 godina,sta mislis,da li sam bio u vojsci? I tesko da se moze uzeti regularna vojska i ratno stanje za potpuno identicne situacije...narocito nasa vojska i pravi rat.

sve je to ok i slazem se,samo jedan dodatak za vojsku,primer nasa, to se vise ne moze uzeti kao ozbiljna vojska.tako da to sa promenom svesti ne stima,e sad drugo su ozbiljne specijalne jedinice,ALI tu su drasticni prihicki pregledi bas zbog toga sto si naveo, da kad neko odsluzi svoje ne ostane mozgom u vojsci kad se vrati u normalan zivot

   Iskreno,ne razumem se previse u sve te stvari,ali da,vrlo verovatno da danas bas nije vise kao nekad...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ali i ovi iz eksperimenta su bili stabilni i normalni.  Smile

   Stabilnost ne mora da znaci i velika psihicka snaga. Ja sam poprilicno psihicki nestabilan,ali to ne mora da znaci da ja mogu da izdrzim manje pritiska od tog stabilnog,vec samo da sam sklon raznim psihickim varijacijama.
Psihicka stabilnost je nesto sto nije lako definisati, i moze se reci da definicija varira od coveka do coveka.
Znali su da je eksperiment, ali nisu znali sta se u njemu ispituje, i zato je sa etickog stanovista danas takav eksperiment nemoguc.

   A zasto je bio moguc pre nepunih 40 godina?


Zato sto su u zadnje vreme propisani mnogi eticki kodeksi izvodjenja takvih eksperimenata, a tad ih nije bilo.
« Poslednja izmena: 27. Maj 2009, 20:41:59 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Citat
   Sigurno pstoje,samo kad ti uvale pusku u sred rata u ruke,svaka nesigurnost ti se otkjloni tom jednom recenicom...da,tako je lako. Ako ti u takvoj situaciji - ne iz svoje sobe,vec zamisli da si u takvoj situaciji - ne bi nakon takve recenice imao deset puta laksi pristup ubijanju...
Ti smatrash da je potrebno da ti neko kaze i da ti tako postupash usled toga shto ti je neko rekao? Ukoliko je tako, a nadam se da nije, onda imash ozbiljan problem.
Ako si u ratu, onda si u ratu, i postupash shodno tome, opet, ukoliko sam odluchish da u tome uchestvujesh.
Nesigurnosti te vrste imaju ljudi koji nemaju svoj lichni moral i izgradjene sisteme vrednosti vec se vode po tudjim i nametnutim koje su prihvatili iz bilo kog razloga.
Ti bi bio sjajan kandidat za eksperiment koji je u pitanju, radish shta ti se kaze...

A,da...

Citat
vec zamisli da si u takvoj situaciji
ne moram da zamishljam...dovoljno je da se setim.

ne,nije tako lako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i

Citat
vec zamisli da si u takvoj situaciji
ne moram da zamishljam...dovoljno je da se setim.

ne,nije tako lako

   Ako je tako,a ja jedino sto mogu jeste da zamislim,onda nema sta vise da se mesam i pametujem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ti smatrash da je potrebno da ti neko kaze i da ti tako postupash usled toga shto ti je neko rekao?
Pre nekih dve tri godine zainteresujem se ja za policiju...
Ne zbog mene... mladji brat moje drugarice hteo da im se pridruzi i ona me zamoli da ja malo to analiziram...
Tamo se, za odredjene poslove, trazi tacno odredjeni profil ljudi...
Ne sme ispod odredjenog IQ, ali ni preko neke cifre...
Testovi licnosti se ocenjuju vrlo rigorozno i trazi se upravo takav profil...

Trazi se covek koji je spreman da deluje jer mu je to receno...
Jer situacija to zahteva...
Ako imas nekog ko ce neku odluku koja odmah mora da se sprovede da dovodi u pitanje, da o njoj razmislja, to nikako nije dobro...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson k810i
   Stvarno nisam siguran kakva sam osoba po tom pitanju. Znam da sve stvari,do najmanjih sitnica,u zivotu preispitujem,ali kada bih se nasao u neposrednoj ratnoj opasnosti,ili,ne daj Boze,ratu,verujem da bi nadredjeni,nakon sticanja nekog minimalnog poverenja i postovanja kod mene,morao samo da kaze,i ja vec krecem... Mozda i nije tako,ne znam...




              edit: malo sam preterao sa ovim off-om,izvinite.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2009, 13:21:55 od Jarooko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Nisi preterao, cak sta vise, to o cemu pises je upravo i svrha teme.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Citat
Ti smatrash da je potrebno da ti neko kaze i da ti tako postupash usled toga shto ti je neko rekao?
Pre nekih dve tri godine zainteresujem se ja za policiju...
Ne zbog mene... mladji brat moje drugarice hteo da im se pridruzi i ona me zamoli da ja malo to analiziram...
Tamo se, za odredjene poslove, trazi tacno odredjeni profil ljudi...
Ne sme ispod odredjenog IQ, ali ni preko neke cifre...
Testovi licnosti se ocenjuju vrlo rigorozno i trazi se upravo takav profil...

Trazi se covek koji je spreman da deluje jer mu je to receno...
Jer situacija to zahteva...
Ako imas nekog ko ce neku odluku koja odmah mora da se sprovede da dovodi u pitanje, da o njoj razmislja, to nikako nije dobro...
Vicevi o inteligenciji pandura nisu sluchajni.
Verovatno je da je isti ili slichan profil ljudi biran i za eksperiment.
Imam jako loshe mishljenje o ljudima koji tako funkcionishu, ali, kapiram da su i takvi ljudi potrebni u jednom drushtvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 95
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k550i
dobro sad smo presli sa eksperimenta na jednu ozbiljnu situaciju,rat..ukoliko se nadjes kao rezrvista i bez mnogo znanja logicno je da ces pratiti starijeg iskusnijeg itd...
IP sačuvana
social share
Mnogi ljudi mogu da urade vise od onog za sta misle da su sposobni.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Sve se moze kad se hoce i nista se ne mora.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 4X HD
Praticesh ga ukoliko i dokle vidish smisao u onome shto radi, mozesh pokupiti znanje od njega, ali ako ti on kaze " vidish ono dete tamo, prospi mu mozak..." Ti cesh ga poslushati? Zato shto je on iskusniji i kaze ti da tako treba?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.