Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:02:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta smatrate pod pojmom, narkoman?  (Pročitano 48474 puta)
20. Feb 2008, 22:34:08
Hronicar svakodnevice


Ne postoje verovatnoce,postoje samo okolnosti.

Zodijak
Pol Žena
Poruke 902
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
SonyEricsson K750i
Ako neko cisto iz radoznalosti popusi koju cudnu cigaretu ili biljku pobrljavku,to su samo radoznale budale,koje ne cene sebe,neko traze neki izgovor kako bi se u drustvu busali  u grudi pokazujuci koliko su "jaki" izigravajuci planinsku gorilu,i misleci kako su posebni.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 20. Feb 2008, 22:34:57)
IP sačuvana
social share
Čovek,sa svim svojim plemenitim osobinama,još uvek u svom telesnom okviru nosi neizbrisiv pečat nižeg porekla.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


zivi i pusti druge da zive

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung D500
Narkomanom smatram osobu koja redovno uzima bilo koju vrstu droge ( osim trave ) Smile
IP sačuvana
social share
Smile because what's the use of crying..

Boriti se za mir zvuci kao j*bati se za nevinost
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


zivi i pusti druge da zive

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung D500
hmmm ustvari i redovni duvatori su narkici ....

znam lika koji duva svaki dan i smatram ga narkomanom...
al ok je zapaliti jednom u 3 mjeseca , bar ja tako mislim
« Poslednja izmena: 20. Feb 2008, 23:06:45 od blondy--*-** »
IP sačuvana
social share
Smile because what's the use of crying..

Boriti se za mir zvuci kao j*bati se za nevinost
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ako neko cisto iz radoznalosti popusi koju cudnu cigaretu ili biljku pobrljavku,to su samo radoznale budale,koje ne cene sebe,neko traze neki izgovor kako bi se u drustvu busali  u grudi pokazujuci koliko su "jaki" izigravajuci planinsku gorilu,i misleci kako su posebni.

<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 20. Feb 2008, 22:34:57)

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Svako kome zivot i raspolozenje kontrolisu opijati...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Necu da zivim hiljadu godina hocu sad i hocu sve!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Po mom misljenju narkomani su cak i oni ljudi koji se svakodnevno kljukaju bensicima bez ikakve potrebe samo zato sto su vremenom postali zavisnici..
Naravno, svako ko uziva u bilo kakvoj vrsti droge je narkoman.
Necu da zaboravim kada nam je nastavnica u osnovnoj skoli rekla, da i kad zapalis prvu cigaretu odmah postajes pusac..
IP sačuvana
social share
Ne zelim da zivim hiljadu godina hocu sad i hocu sve!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ranije su mi neke stvari bile ok, danas imam druge poglede na to.
Nekad mi je bilo zanimljivo i cool sto decko sa kojim se zabavljam pusi travu povremeno (ponekad i svakodnevno jer eto naslo se tu...bla bla..), nisam ni preterano razmisljala o tome kao o potencijalnom problemu. Danas mi je to jednostavno sve isti kos. Svako ko dozvoljava da mu nekakav vid opijata usmerava raspolozenje, planira dan, noc, izlazak, vece uz televizor, je po meni narkoman.
Ne mislim da se "pocinje od dzointa" kao sto to vecinom misle ljudi i nasi roditelji, jer smatram da se na dzointu moze i zavrsiti, ali svakako otvara put ka saznanjima o ostalim opojnim sredstvima, a to kod mladih ljudi koji jos nemaju izgradjen stav zasnovan na iskustvu uglavnom rezultuje i koriscenjem drugih droga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Nulta tolerancija prema zloupotrebi droga je moj stav. Kao farmaceut svesna sam da je način na koji droge deluju u stvari vrlo sličan onoj intoksikaciji koja je posledica teških trovanja ili groznice. Posledice po nervni sistem su stravične a kako je u pitanju jedini nepopravljivi organ bez kojeg se ne može živeti  svako ko uzima droge je samoubica.

Još gore je što se pod uticajem droga, čak i marihuane, kritičnost smanjuje i postaje dobra ideja nešto što je potpuo neprihvatljivo. Poznavala sam devojku koja je pod uticajem droge ubila svog mladića iz revolvera prosto zato što joj je bio pod rukom. Nisu bili zavisnici koji se svakodnevno drogiraju ali u tom trenu se desilo.

Gledajući sa stanovišta roditelja užas ne može biti veći nego kad sav svoj život, ljubav, energiju, zdravlje uložiš u svoje dete, a ono od jednom samo sebe počne da ubija polakom i užasnom smrću. Pri tome uništava i porodicu i prijatelje uvlačeći tuđu decu u narkomaniju, ekonomski iscrpljujući porodicu, zadužujući se, dilujući.

Oni koji ne veruju u stravičnost posledica narkomanije zaista treba da se suoče na klinikama kao što je Padinska Skela sa tim kako izgleda narkoman kome je mozak pregoreo. I još gore kakva tužna sudbina propadanja i smrt im sleduje. Da ne govorimo o bezbrojnim overdoziranjima, samoubistvima i ubistvima povezanim za drogu. O patnji koja leži ispod detinjaste naivnosti stava: Ma šta ima veze, samo ću da probam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 214
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
neko ko vise puta na dan uzima vutru ili uopste koristi neke teze droge... eto, to.
IP sačuvana
social share
Always lived my life alone,
Been searching for the place called home.
I know that I've been cold as ice,
Ignored the dreams, too many lies
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Svako kome zivot i raspolozenje kontrolisu opijati...
imamo isto misljenje  Smile
ako neko koristi droge jer drugacije ne moze da funcionise, ako je lose raspolozen kad nema droge, kad ne moze da izadje u grad da ne ponese gram kokaina  Smile i tako dalje Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:02:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.