Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta se zna Ordo Temple Oriemtisu na nasim prostorima  (Pročitano 30908 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja licno znam dosta telemita koji rade sami ili sa svojim parom
sto se tice druzenja vise su to izlasci u neke kafice ili na neke zive svirke a ja se najvise radujem kada padne neki dobar rostilj posto volim i sam da organizujem to desavanje
licno mislim da je bespotreban taj los marketing za telemu taj bespotrebni misticizam koji se siri,znas decky to rade slabici na svom putu luci koji pokleknu pred izazovima a veruj mi ima ih mnogo...
cak sto vise bespotrebna je i ta hajka drugih neopismenjenih likova po ovakvim forumima recimo ja sam sreo dosta novopecenih hriscana ili kvazihriscana koji su napadali telemu te oto je sekta i slicno...prvo na pocetku velikog grimoara abramelina maga se kaze ko ostavi svoju veru ostavio je samoga sebe...ja jesam pravoslavni hriscanin i slavim svetog nikolu tj moji i telema samo podize moju veru na jaci i svetliji nivo...drugo pobogu i samo  hriscanstvo bese sekta u pocetku pa i ti bi se krio da znas da gomila ne prosvetljenih ili tj.slepih koji ni ne znaju o cemu se radi zeli da te lincuje,pa budi smeker pa objavi svoje okupljanje javno sa svojim prijateljima pa ce neki nadrkani radikal kome zena nije dala nocas malo one stvari da grune neku kasikaru kroz tvoj prozor MADFA OPET ZNAM PAR  RADIKALA KOJI OPET NISU LOSI LJUDI ...stari rimljani su za prve hriscane imali lavove i druge zveri veruj mi danas gnosticima ta zver su drugi neprosveceni ljudi  i njihovo slepilo...
mrak se laku uvuce coveku na oci a svetlo nekad i slepac bolje vidi nego onaj sto ga gleda...svetlo ume i da greje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Kako se postaje članom ovoga reda?

Dvasvn
IP sačuvana
social share
Ja sam moj cirkular.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako se postaje članom ovoga reda?

Dvasvn
kao prvo nikako ne mozes postati clan reda osim ako te dva clana  ne sponzorisu i postanu tvoji sponzori tako sto ce garantovati za tebe  svojim potpisom...da bi to uradili moras pokazati da negujes i posdedujes odredjene vrline koje se cene kod brace...u sustini da si normalan covek
niko osudjivan po meni ne bi trebao da udje u red...
zabranjeno je konzumiranje bilo kakkvih opojnih sredstava na sastancima i druzenjima ili radovima
imas manifest na nekim sajtovima  pogledaj
...moj ti je savet kao nekog ko je u tim vodama da sebe dobro proispitas sta zelis da dobijes ulaskom u tu pricu,para nema,slave nema,jedino neka duhovna prica i rad na sebi...
nazalost mnogo je onih koji misle da ce dobiti slavu i novce ako udju u pricu....
sa druge strane moj ti je savet da bilo kakav rad u magickim operacijama ne zapocnes ako nisi imao dobari dug razgovor sa nekim psihoanaliticarem jer nije za nestabilne  ljude da se igraju sa nekim prejakim energijama...
bilo kako bilo zelim ti srecu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
cisto da razjasnimo neke stvari -

alister krouli nije bio satanista. to shto je je krouli pricao o satani se vodi kao osnova drevnog ucenja gnostika, po kojima glavno zlo (ili kako ga biblija kasnije interpretira - sotona) postoji u smislu stvaraoca.

teorija gnostika, odnosno odredjenih grupacija zaista ima smisla ako se covek zapita -

zashto bi kushac materijalnog, i onaj ko te navodi na zlo bio zao, ako je veliki plan da se jedan kao individua odredi po tome ?

najjednostavniji primer, u biblijskim terminima - ako te djavo natera da ucinish zlo, a ti birash da li ocesh ili necesh, nisi li ti iskljucivo kriv za to zlo ? a nije li onda djavo obavio boziju zamisao ? ako bog daje ljudima slobodnu volju da izaberu dobro ili zlo, a djavo te je naterao da se odlucish, kako je onda on zao ? nije li on onda najveci boziji radnik ?

dalje - Jakupek (manijakalni ubica ) nije clan oto-a jer u OTO ne postoje rituali po kojima se ovaj vodio. Jakupek je jednostavno bio bolestan poremecen covek.

tekstovi sa prve strane ovog topica vode ka mishljenju da je OTO zla i djavolja organizacija, a nije. nego su ti tekstovi pisani od ekstremnih religioznih radnika, u cilju da ponishte sve druge vere osim pravoslavlja. shto je veci greh od bilo cega, jer upravo tu sloboddnu volju koju sve svetske religije drze kao istinu - oni oduzimaju iskljucivoshcu.

evo jedne stvari koja drzi ravnotezu u svetu magije, i koje se clanovi OTO-a drze - sve shto ucinish magijom, vratice tise tri puta. pa vi sad vidite da li neko ko se time zaista bavi dolazi u situaciju da magijama unishtava tudje zivote.

IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
apsolutno se slazem sa tobom
u pravu si
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.1b3
Čini što ti je volja će biti sav Zakon.   

Ne znam šta se ovde sve pisalo (mnogo mi da čitam 15 strana - nema vremena).   
Što se tiče učlanjivanja u O.   T.   O.   , u Srbiji postoje 1 Loža, 2 Oaze i nekoliko kampova.   
Prema mestu gde živi najbolje je kandidatu da kontaktira njemu najbliže Telo.   

Interesenti mogu kontaktirati Red putem sajtova:
hxxp:|| www.   geocities.   com/otosr/index.   html
hxxp:|| www.   hrumachisxi.   org/sajt/

Na poslednjem linku ima DOSTA materijala za proučavanje u vezi Teleme.   

Uslov za ulazak:
1.    Da prihvatite Knjigu Zakona bez želje da je menjate; da prihvatite "Čini što ti je volja" (o stvarnom značenju ovih reči pročitati Liber II) kao jedini Zakon.   

Možete i mene kontaktirati za bilo šta u vezi Reda: hxxp:|| www.   myspace.   com/thelemite418

Zaista ne bi bilo loše da ste zadovoljavajuće upoznati sa Telemom pre nego što i pomislite da ulazite u naš Sveti Red, čiji je prvi i osnovni zadatak izgradnja Života u skladu sa Novim Eonom.    Ovo je samo preporuka.   

Ljubav je zakon, ljubav pod voljom.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
lipši sektašu.  Smile

nego, jel jos uvek obucavate baba-vracare ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Sony xperia
@Muad`Dib

Ajd' citni sta pise u temi Najcesce postavljana pitanja!
Preporucujem takodje da procitas Pravilnik Burek Foruma jer ces i u njemu na dosta pitanja naci odgovor, Pored toga, citanjem pravilnika imaces prilike da se upoznas kucnim redom foruma.
Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponavlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.