Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta se zna Ordo Temple Oriemtisu na nasim prostorima  (Pročitano 31063 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ordo Temple Orientis Srbija - sajt na kome ima PDF knjiga na srpskom, ko je voljan da se sa time upoznaje:

http://www.geocities.com/otosr/

Ja sam malo citao, zanimljivo ako pravilno shvatis.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 19
Zastava Prokuplje
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Siemens U15
Imam jednu fotku za tebe Imaginelo, pa bih ti bio zahvalan da mi je protumacis. Ako vidis ovu poruku pre mail-a javi se da ti je posaljem, naravno ukoliko si voljan da to uradis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 19
Zastava Prokuplje
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Siemens U15
Dobro nema veze, ne moras da se javis ako je frka, mozes bar da me kulturno obavestis da postoji problem, svakako ti se ne bi' nametao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a mogu ja da vidim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 19
Zastava Prokuplje
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Siemens U15
Ma ne, iz razloga sto cimam coveka da mi kaze nesto uze strucno, a vidim da je aktivan na forumu a ne odgovara na ovo, tako da sad sve to nije vazno, ne bi mu je svakako sad pokazao. Pozdrav za tebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ok
a sta ti mislis o temi
vidim da su se mnogi raspisali ubi boze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Jedno vishe filozofsko pitanje za OTO pretstavnike i simpatizere - ako je gnosticko ucenje osnova OTO-a (bar ja tako razumem) - znaci Thelema u svojoj sustini podrazumeva rad na sebi i sa samim sobom - koja je svrha organizovanja u bilo kakvu grupaciju formalnog tipa i hijerahiju koja malo znaci bilo kome u procesu njegove samospoznaje?
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 19
Zastava Prokuplje
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Siemens U15
He he,
Decky nema niskih udaraca, ni u cevanicu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ne nije provokacija - naprotiv. Cisto me zanima. Jer je moja licna filozofija veoma bliska Thelemi sa par izuzetaka ali ne osecam potrebu da se "organizujem" i da budem "vodjen". Ucitelji joge obicno kazu - ne trazi svog gurua jer ces naci samo prevarante - tvoj guru ce te naci kada ti bude bio zaista potreban.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
organizovanje u smislu druzenja
sto se tice gurua oni ne postoje ni u telemi...
koliko ja znam postoje odredjene lekcije koje dobijas da bi ih praktikovao sam sa sobom i na sebi
i naravno do nekog odredjenog stepena nema proveravanja,e sad ako ucis kabalu ili astrologiju ili teurgiju neces se konsultovati sa ljudima koji rade na 041/ bla bla bla vec sa nekim od brace ili sestara koji imaju vec dosta iskustva sa time, naravno da postoji dosta ljudi koji se egomanisu i predstavljau se kao veliki majstori.
sto se tice vodjenja  niko od nas ne moze biti vodjen i organizovan cak sto vise se u telemi trazi da sam licno organizujes sebe i vodis sebe jer to jeste gnoza...nema slobodne volje u nametanju tudje volje
e sad sto u svakom zitu ima kukolja pa se pojave tu i tamo razliciti kukoljci koji u borbi sa svojim egom i u savladjivanju licnih prepreka ne vide dalje od svoga nosa i ne cuju dalje od svojih usiju to nijeproblem takvi se brzo prepoznaju i naravno da se od takvih sklanjas,pa sklanjam se i ja...zamisli ako se boris za sopstveno svetlo sta ce ti onda tudji mrak naravno jedino mozes prici i uci u taj mrak ako taj neko iz mraka trazi pomoc a ti mozes da mu pomognes ....
,telemiti su slobodni ljudi kad kazem slobodni da rade sta god hoce,gde hoce i kad hoce.Naravno da ova premisa ne govori budi slobodan da unistavas ubijas i radis sve odvaratne stvari koje neko nenormalan moze da cini,to nikako..mozes biti telemit a da ne dolazis na skupove,druzenja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.