Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta se desilo generaciji x nase zemlje?  (Pročitano 8986 puta)
27. Sep 2003, 23:51:54
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sta se desilo generaciji x nase zemlje?
'85-'90
Kako je moguce da 85% tih klinaca i klinki umesto mozga postepeno stvara kashu u glavi? Cast onima koji su u 15%, svaka cast!
Kako se to desilo? Generacija bez buducnosti? Mozda, ali ipak...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
Kao i svi klinci, igrali su se "previse"... Smile

"Computer games don't affect kids. I mean, if Pacman affected our generation as kids, we'd all run around in darkened rooms, eating pills, and listening to repetitive music..."

Pozdrav svima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Nazalost ta generacija nije bila u mogucnosti da ima normalno detinjstvo, ziveli su u okruzenju u kojem je sverc, kradja i ubistva bilo ok i dozvoljeno,  nisu imali od cega da zive, ko da ih hrani, nije bilo ljudi koji bi ih naucili pametnim stvarima jer su zapalili preko grane, ja kazem da je ova generacija ocajna, ali nisu oni krivi za to, drustvo, politika, opste stanje, roditelji, jos mnogo faktora i onda tek na poslednjem mestu oni su krivi za to sto im se desilo... mada koliko shvatam tako je svuda u svetu ne samo kod nas.... mozda je to stvarno neka nova revolucionarna generacija, nesto kao sto su svojevremeno bili hipici...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Pa ja sam 78-mo ali ne smatarm sebe da sam odrasla u "normalnoj" sredini i okruzenju,i ja sam sa 16 ostala sama u NS,jer su moji bili prinudjeni da odu napolje da bi imali od cega da zive...Mozda mi je Bog ulio malo pameti pa nisam pravila neke gluposti kad sam bila sama tamo,ali da sam imala "normalno" detinjstvo to sigurno nisam,jer sa 16 sam morala da razmisljam od cega cu platiti racune i preziveti naredni mesec...
Danasnja deca ni ovde nisu bas kako treba,svi zivi se drogiranju,deca od 14 vec imaju momke i sexualne odnose...Izlaze i vracaju se u zoru kucama,neko se ni ne vrati kuci... Neko bi rekao to je zato sto imaju previse,a kod nas kazu to je zato sto je nemastina i beda pa traze spas u alkoholu i drogi...Neznam sta da kazem niti imam neko objasnjenje za to... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Citat: SerbianFighter
Sta se desilo generaciji x nase zemlje?
'85-'90

videćeš za par godina kakvi će biti ovi koji su '93,'94...
Gledam TV malopre...ono slanje SMS-ova...ide poruka "Ovde seksi crnka,90 godište,momci pišite."
e bre...90 godište...TO ima 13 godina...žalosno...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hehe , javljaju se takve meni svaki dan na ICQ....
Najbolja je ova poslednja ovih dana nick NEVALJALA, ['89]:
Info u profilu:
"Neka mi se javljaju samo frajeri 88, 87, 86 godiste..."
Frajeri? Smiley Smiley Smiley

To definitivno nije normalno? Znas kako kaze Dr Nele Karajlic jedan od najvecnih filozofa koje je iznedrila ulica:

Ovde noć pada grubo
Uz načeto pivu i škripu kočnica
Traje duže no u ostalom svetu
Bez skrupula i želje za pomilovanjem

Ljudi su ovde drčni i odlučni
Al' teško je reči da išta vide
Oni jure po jazbinama s namerom da ubiju
U sebi poslednje znakove svesti

Tvoje usne kontrolišu pokrete moje
Tvoja sjena pada preko pola Beograda
Ja je pratim bez daha od vrata do vrata
Kao jadnik što luta za rudnikom zlata
Kao slijepac što prati udarac štapa

Kao pravi zadnji papak
Kao sneg u proleće
Kao Bosna bez mira
Kao usran bez papira
Kao uljez osećam se

Ja nisam odavle

Žene su ovde meke i vrele
Kao i svuda gde ne vlada bol
One mazno kriju delove tela
I čekaju da ih pokupi zlo
Klinci se jebu ko štuke
Njihovo seme curi niz haustore
Šprice bacaju direktno u Savu
Iz Save u Dunav
A iz Dunava u Crno more

Znam da postoje mnogi putevi ka sreći
Al' za zajeb nema puno vremena
Nema mjesta za mala maštanja
U gradu bez praštanja

Kao pravi zadnji papak
Kao sneg u proleće
Kao Bosna bez mira
Kao usran bez papira
Kao uljez osećam se

Ja nisam odavle

Ne verujem više da ću te naći
Ne verujem da mogu da pratim tvoj trag
Opet me nespremnog dočekuje jutro
Bez ikog ko mi je drag

Kao pravi zadnji papak
Kao snijeg u proljeće
Kao Bosna bez mira
Kao usran bez papira
Kao uljez osjećam se
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Ja sam 85 i tu sam, a sto se ostatka tice, pa tu su i oni ali ne osecaju toliku potrebu za druzenje kao ja, ili ne znaju gde se nalaze... Sto se tice klinki, toga ovde nema, mali je grad, napominjao sam vec da kod mene u odeljenju nema 5 devojaka koje nisu nevine... Tako je ovde...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
Stepen katastroficnosti stanja u kome se jedno dustvo nalazi najbolje se da videti u tome kako izgledaju, kako misle i kako se ponasaju mlade generacije. Upravo nedostatak pravih vrednosti, i potpuna devijacija danasnje pop-kulture, doprinela je vrtoglavom srozavanju stepena inteligencije (ovde, zaista, ne zelim da vredjam nikoga, vec samo da iznesem svoje misljenje) mladjih generacija. Ipak, problem se moze tumaciti i iz suprotnog smera.

Stavimo se u poziciju nekog "tipicnog" predstavnika generacije o kojoj je rec. Svakodnevno bombardovanje zvucima Jelene Karleuse (stvarno to ne mogu nazvati muzikom), svakodnevna terapija olicena u Hugo i Easy-detektiv iz MjauYork-a crtanim filmovima... Pa jos kada kuci dodje starija seka na kojoj sve kipi od zlata i firmirane odece (a, znamo da je ta ista seka zavrsila dva razreda srednje poljoprivredne, pa zatim napustila skolu), kakav zakljucak i koju pouku moze da izvede um jednog 16-togodisnjaka ?

Sve mi se nesto cini da ce prave posledice emitovanja Teletabisa biti sagledive za nekoliko godina. Do tada, ostaje nam da se nadamo i ne verujemo zlim jezicima da je taj serijal snimljen kao deo rehabilitacionog programa za autisticnu decu Velike Britanije...

Da sumiram, sta je danasnji "klinac" mogao da postane sem Gile-sampion, i u koga je danasnja "klinka" mogla da se zagleda sem u neku "diskretnu prodavacicu ljubavi" (citaj - sponzorusu).

Ne znam zasto, ali dok ovo pisem u usima mi odjekuju strofe pesme Djoleta Balasevica - Balkanski Tango...

Uvek samo svoj,
Dell Boy
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ok stavimo izzija i huga sa strane, kolio sam primetio samo deca ispod 13 se javljaju, ali ovo ostalo sto si zakljucio bih mogao i hteo prokomentarissati.
Nisu deca kriva, nisu oni kirvi sto nece da nose kinesko dok njihovi drugovi iz razreda nose champion.
Znas kako kaze VIP:
Do juce alcatel tera nova, a danas bebi motorola fendi dobra kola.... jebiga...
Nisu ni te klinke krive sto traze za sebe mirnu luku u nekim momcima koji imaju $$$ da to izfinansiraju.. jebiga, tuzno je al je tako, matorci danas nemaju $$$ ni da deci obezbede najosnovnije stvari
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ne zelim da zvucim pesimisticki i da zauzmem Odinovo casno mesto LOL, ali generaciji x se desilo upravo ono sto smo ti i ja pricali na putu za Beograd. A da li ona ima buducnosti? Nema. Jer cak i kada mi budemo ekonomski prosperitetna zemlja (kada god to bilo), ova generacija je sebe vec upropastila, a sta tek da ocekujemo od njihove dece...
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.