Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta se desilo generaciji x nase zemlje?  (Pročitano 8988 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
A sto svi Karleusu uzimaju usta  Smile  :mad:

Sto se tice te generacije u naselju gde ja zivim pun je .... takvih, grupica setaju se nigde ne rade, niti pomisljaju, duvaju travu, komiraju se od alkohola i misle kako da odu preko grane...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
O toj generaciji ne vredi trositi reci ovako, vec im pokazati sta su prave vrednosti. I  tu ne mislim na NASE vrednosti, vec na opste prihvacene, one koje se vec decenijama odrzavaju... Bratanac mi je '88, i potpuno je poremecen po nekim pitanjima. OK, svi smo mi pravili gluposti kao klinci, ali te gluposti su necuvene. E, onda kada se ja umesam u celu pricu, posle 30 min objasnjavanja necega, dolazimo do zakljucka: pa ti si u pravu. Sta pomisliti o generaciji koji zele da budu preprodavci benzina i dileri na ulicama kada porastu? Pa to su sve videli od nas (ne mislim na nikoga izricito, ali svi smo se time sluzili ili upotrebljavali...). Znaci, ima i nase krivice u svemu tome. A mi smo bar (relativno) (ne)zrele licnosti da vidimo gde smo pogresili i to ispravimo. Oni nemaju tu moc rasudjivanja i treba im pomoci! Pa nije slucajno sto se licna karta dobija sa 18...
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Sada mali procenat dece tog uzrasta shvata prave vrednosti, neko je to vec pomenuo. Oni drugi smatraju da ce biti cool ako rade ono sto rade drugi. Ovo je prilicno obimna pojava da bi se objasnila u par recenica.
Mesto u kome zivim je distributivni centar horsa, vutre i eksera. Kako to neki zovu. A nije velika varosica. I pored toga sto sam u kontaktu s ljudima koji to konzumiraju nikada nisam imala potrebu da koristim bilo sta od pomenutog. Oni koji su me poslusali i ostavili se toga sada mi se nasmese kada se vidimo i u ocima im sepokaze zahvalnost. To mnogo vise ispuni nego da se hvale na sve strane da su koristili i da ih je neko "skinuo" s narkotika.

DEVOJCICE cuvajte svoje telo jer ono je jedino sto vi zaista posedujete. Ako ga ne budete cuvale do 20. bicete ili prostitutke ili lovatorke. Poslusajte uvek iskusnije. Vasa nevinost je vas ponos i ne treba se toga stideti. A vreme ce doci kada cete dobro promisliti i prepustiti se ljubavi i deljenju iste sa nekim.
NIje sve dobro sto vidite na tv-u i sto cujete od drugih, MORATE RAZLIKOVATI STA JE LOSE.  Takodje svaka situacija zahteva prikladno ponasanje i odecu. Budite ono sto jeste a ne ono sto vasi vrsnjaci misle da jesu.

Svaka cast onima koji pokusavaju da decu (jer vi to jeste) zastite na svaki moguci nacin. Da nisam imala stariju rodjaku mozda se ja ne bih drzala starih- dobrih principa kao sto to ne radi ni danasnja omladina jer nemaju osobe sa kojima bi popricali i posavetovali se.

Imam mladju sestru i ovo pisem da biste shvatili da i vama zelim isto sto i njoj. UPOZNAJTE SEBE.
U jednom sastavu, (kako je rekla Miri-Smiley) me navela kao svog uzora. To me zaista iznenadilo, jer sam mislila da joj je dosadilo da joj govorim nemoj ovo, nemoj ono. Nas dve znamo kako i o cemu sve pricamo. Nadjite i vi nekoga da popricate.
"NEKADA COVEK NIJE DOVOLJAN SAM SEBI."
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Ja za to godište mogu da odgovaram .. malko sam stariji ..
SF i ti nalete na Nevaljalu .. au bree .. zbog sličnih sam morao i broj na icq da menjam .. mada verujem da je bilo više zajeba*.. nego istine ..
Ostalo što mislim može se naći u prethodnom postu našeg psihologa ..  Smile
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Zahvaljujem. Inace sve sto sam napisala je istina.
Bitna stvar je da imam (jos uvek ) 19 godina, pa me u ovom trenutku neko nece shvatiti ozbiljno A TREBALO BI!
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
Citat: vas_psiholog
Bitna stvar je da imam (jos uvek ) 19 godina, pa me u ovom trenutku neko nece shvatiti ozbiljno A TREBALO BI!


Pa, to sto ti imas (tek) 19 godina ne bi trebalo da diskvalifikuje tvoje misljenje o zivotnim problemima i stav koji ti imas... Sta vise, tvoje godine samo mogu da ti predstavljaju plus u komunikaciji sa starijim i, ne uvek, ozbiljnijim i mudrijim sagovornicima...

Evo, i ja imam 22 (napunio pre dvadesetak dana), a pre 6 meseci mi je ponudjen posao savetnika u kabinetu jednog od ljudi koji su jos uvek u vrhu vlasti... Nisam prihvatio zbog toga sto sam znao da cu imati malo vremena za ucenje, i sada sam zadovoljni nocni cuvar u jednoj humanitarnoj organizaciji... Smile
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Sve je to otislo u qrac.
JBG ... ja sam '78 i ne mogu da skontam koliko su sjebani ... sebi se divim kako sam uspeo da se sacuvam od svega sto je bilo u mojoj okolini.
Ne znam ... drustvo mi je bilo uvek neko dobro tako da sam ostao "sacuvan" i sa dobrim principima i shvatanjima sagradio zivot.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Evo pogledaj mene. Ja sam '83 godiste i zivim u Americi. Sa 13 godina sam odlucio da odem preko grane sa caletom jer moji stvarno nisu videli nikakvu buducnost u Jugi za mene. I dan danas ne znam da li bi mogao da se vratim i da vodim "normalan" zivot u Srbiji. Mada planiram da se vratim u Beograd mozda za jedno deset godina kad se sve stabilizuje. Ako Bog da.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 247
moja sestra je 86 i ona je sasvim normalna
IP sačuvana
social share
[spam]
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2180
Citat: 0din
Citat: SerbianFighter
Sta se desilo generaciji x nase zemlje?
'85-'90

videćeš za par godina kakvi će biti ovi koji su '93,'94...
Gledam TV malopre...ono slanje SMS-ova...ide poruka "Ovde seksi crnka,90 godište,momci pišite."
e bre...90 godište...TO ima 13 godina...žalosno...


Jes da i ja pripadam tima 90-91 ali bre pa vrsnjaci mi nisu normalni!!!Gledam kako devojcice godinu,dve maksimum  starije od mene setaju gradom u providnim pantalonama i tangama,k'o na izvolte!!!I to kad ste spomenuli sponzoruse to se sad desava i sa muskom decom.Pre neki dan dosli osmaci da traze pare,trebalo im za ko zna sta,necu ni da razmisljam,a devojcice se popalil pa pocele od nas da traze pare da bi dale njima.I sta je bilo kad su im dali pare???Nista!!!Samo su dzornuli ono sto im se nudilo i otisli!A ove budale ostale da bulje za njima!Jesu kreteni!!!
IP sačuvana
social share

Nisam vegeterijanac zato sto volim zivotinje vec zato sto mrzim biljke
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.