Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:45:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta sa zenskom. Hitno i bitno :D  (Pročitano 2728 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Citat: umetnica 993 link=topic=611126. msg11163765#msg11163765 date=1376603049
Hahahahah ciko Lajte , svaka ti chast :D ala si objasnio :D

Cojki , pa razgovor za normalne osobe.  Pisi joj ovako : Cao :) , dalje onda ona javi tebe . .  pitaj sta radi ,bla bla :) al' samo opusteni i prirodno . .  pozz :D
Da,al gle,meni to toliko retardirano izgleda,da joj odjednom bubnem,cao,sta radis,cim se bavis i sl sranja. .  To bi bilo uredu,da ja onako curu znam,pa da se pozdravimo u gradu i sl. .  al nikad ni rijeci nismo jedno drugom rekli,,, i onda mi malo glupo da idem odmah na taj fazon :) TEbi gore za tu pjesmicu :) Ide pohvala,,, al mi ona ne pomaze. . . .


Eh bre .... nije retardirano ... meni je to simpaticno ,svake cure vole tako. Neki momci tako muvali mene kao je to normalno . kad napisu cao Smiley , ja mu kazem cao ... i to je to .,. sve je to normalno ,a uzivo. pricali i zezali ,a kasnije bilo haos .Iskreno ti kazem budi nezan i pazljiv prema nju ,ne treba da zuris mnogo Smiley ako ne uspe, poljubi je i kraj Smiley mzoe ona svidi tebi Smiley
Hm,moracu jos razmisliti,jel mi to nekako malo,(makar meni,sa moje strane gledista) izgleda glupo,no moracu vidjeti... Moram jednostavno nekako naci nacin da joj se javim,pa da popijemo pice u gradu,prosetamo... onda ce biti,mnooooogooo lakkseeeeee
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


:D

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 627
Zastava Vranje
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
mob
LG 03

Hm,moracu jos razmisliti,jel mi to nekako malo,(makar meni,sa moje strane gledista) izgleda glupo,no moracu vidjeti... Moram jednostavno nekako naci nacin da joj se javim,pa da popijemo pice u gradu,prosetamo... onda ce biti,mnooooogooo lakkseeeeee
Citat

hm pa razmisli , al pazljivo Smiley nije glupo , ako ti se svidja ona i pa gledaj joj nezno ,al ne preteruj Smiley pa naci jedostavno nacin kako ces pozoves nju na pice i setnje na park .. Park je lepse mesto za zaljubljene. Smiley veruj mi .. probaj Srecno onda Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Ljudi ovako, imam dva problema.  Imam 16 godina, i jos cure nisam imao.  Prvi problem je taj kada budem nasao curu ,imam osjecaj da se necu znati sa njom poljubiti :S .  Poljubac na "blic" uredu,ali francuski poljubac,mnogo me plasi.  Mozete li dati neke savete? Sta-kako? Sta sa usnama,sta sa jezikom ? Smiley
Drugi problem je djevojka. . . . .  Znaci primjetio sam jednu djevojku u gradu i mnogo mi se dopada, i dodao sam je na fb, lajkovao slike njene,pjesme koje objavljuje,trudim se da objavljujem pjesme koje onaj objavi pre nekoliko dana,. .  i lajkuje i ona meni,, ali ne znam kako da joj se javim. . .  Inace da napomenem,saznao sam da ni ta cura niakd nije imala momka. .  Znaci curi nikad nisam ni "A" rekao. .  i mnogi govore,javi se ,pitaj sta radi itd. . .  To je toliki debilizam,da ja sad odjednom dodjem curi samo napisem E sta radis ? o. O pa nikad joj ni "A" nisam rekao. . . .  Kontam da kopiram link sa neke njene slike,te joj to posaljem na chat i kazem fina Smiley , pa da onda krenem sa forom, u koju skolu ides,iams kakav hobi,, i sl. . .  Vasi savjeti za poljubac,vasi savjeti za javljanje curi,, isto tako, kontam i kada bih joj to tako napisao, i pitao je gdje ides,hobi itd,itd, i kad bih mi ona odgovorila,da je to ujedino početak i kraj naseg razgovora,jel vec sledeci dan ne bih imao temu za razgovor :S . . .  Pomoc!!!!!

<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora lightsoft (Vreme: 15. Aug 2013, 23:20:00)

Došao si među hijene ovde da pitaš Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:45:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.