Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:03:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Sta biste Vi uradili

Glasanje završeno: 30. Maj 2007, 19:41:05

Kupili joj neku pametnu knjigu
0%  (0)
sve rekli u lice i ako nece razumeti
57.1%  (4)
Otisli na drugi kraj sveta!
28.6%  (2)
Pokusali zanemariti?
0%  (0)
Poslali joj nekog da razgovara sa njom
14.3%  (1)
Ukupno glasova: 7
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta sa tastom?  (Pročitano 5568 puta)
09. Apr 2007, 19:34:51
Clan u razvoju


XM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K500i


zdravo dragi moji!

imam jedan poprilican problem. Ima samo 5 slova. Prvo je t. . .
tasta!
ogranicena je, materijalna, zarubljena, vodi se nekim najprimitivnijim stavovima, sujeverna, nonstop kuka i jadikuje. . .
ma ko zna sta je njoj na pameti.
sto se mene licno tice i nije mi problem sem toga sto ne umem da se prema njoj postavim i ne mogu da slusam njena
zapomaganja i zaljenja na sve i svasta! Zana da je samo malo razumnija i svesnija videla bi da je i vise nego srecna! ! !
ali. . . Kada ti je neko kraj oba oka slep i karaj oba uha gluv. . . Nista gore!
smeta mi to sto se prenemaze i sto time privlaci paznju mojoj verenici. Stalno joj nesto kao treba. . .
stalno nesto ne moze sama. . . Kuka bolesna a ne moze sama kod lekara a ovamo ko iz topa skace iz kreveta kad je pozoves!
ma. . .
samo dragi bog zna kako nam je!
boli me to sto mojoj verenici nikada majka nije bila kako treba. Vise je bila gospodar!
napravila joj gomilu kompleksa nize vrednosti, gomilu trauma. . . Ma ko ti ne zna sta sve!
a i pored toga je nekako uspela da sa svima bude covek i da cita i da uci. . .
ali sada joj je ponestalo snage a ova ne posustaje.
voleo bih da nekako pomognem i nesto ucinim ali ne znam sta da ucinim!

da li neko mozda zna neku knjigu koja je pisana prostijim jezikom i koja bi mogla da joj otvori oci koje su ocigledno
51godinu zatvorene!


svakako vam hvala!

[Edit by shone83: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 11. Apr 2007, 19:51:24 od shone83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
51 godina ? Smile

ti bi da ispravljas krivu drinu ?nema sanse ...posle toliko godina jedn og ponasanja nikada se vise nece promeniti ..
imate sansu..
a to je da oboje a prvenstveno tvoja verenica prestane da slusa i ispunjava direktive svoje majke ...

da pocnete zivot bilo gde gde ona ne stanuje ...

i da joj ni na rucak ne dodjete osim ako se ne smiri  Smile

definitivno..bezite od nje ..bice tu jos vecih i vecih problema samo ao matora skonta da ima bilo kakvog uticaja na cerku...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


~ Words Are Loaded Pistols ~

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 300
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola L2
Ufff...Kad prochitam owakwe stwari, josh wishe sam zahwalna Bogu za swoju kewu!

Elem...

Imam drugaricu koja ima slichnih problema, dodushe nije josh udata ali je u dugoj wezi, ali se ponasha isto kao i twoja werenica.  Preselila se u drugi grad pre nekih 5 godina, 350km daleko od mame ali to nije promenilo bash puno toga.  Njihowe majke su ih od malena izdresirale da one igraju kako majka swira.  I sam si rekao da joj je nabijala komplekse, shto je i owa radila & radi josh uwek.  Znachi faktichki ti rodjena majka ispere mozak da ne samo da nisi wredna ichega nego da ti je i opstanak bez nje (mame) nije moguc.  Kada uwide da je dete u stanju da stane na swoje noge, popizde totalno i onda pochinje josh wetji rafal & bacanje u bedak tipa "Ja sam ti mama, ti da me wolish ti bi doshla i pomogla mi"

Ja widim samo jedan izlaz owome, a to je da joj se cerka suproCtawi (kao shto je neko gore naweo).  Selidba u drugi grad ne wredi jer je twoja werenica PSIHICHKI zatworenik, a ne fizichki.
Owo je weoma zajebana tema jer je weoma teshko i neprijatno retji swojoj boljoj polowini (ili bilo kome) da se "odrekne" swoje mame.  Ako se postawish onako kako treba, ne bi trebalo da bude ikakwih problema.  Umesto da kazhesh "Jbt al si glupawa, pa twoja kewa te iskorishtjawa", okreni to i reci "Dusho, widim koliko se zhrtwujesh za swoju majku i widim koliko te to chini iscrpljenom, mozhda bih trebala malo da se poswetish sebi"  ili tako neshto, jer u tom fazonu ne pljujesh ni jednu ni drugu.

Zhelim ti swu sretju owog sweta pa nam jawi  Smile
IP sačuvana
social share


Sometimes I sit and look at life from a different angle,
Dunno if I m God's child or Satan's angel...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
hvala bozhe shto imam opushtenu majku...

verenici otvori ochi(ona je mnogo mladja od tvoje tashte, lakshe ce da se prilagodi) da je ona psihichki zatvorenik svoje majke, da naravno treba da se brine o njoj i tako to, ali ne da joj bude lichni rob. a matoroj kokoshki saspi u facu sve shto mislish o njoj

hvala bogu moj tata se slazhe s mojom bakom...
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Horor! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11


zdravo dragi moji!

imam jedan poprilican problem. Ima samo 5 slova. Prvo je t. . .
tasta!
ogranicena je, materijalna, zarubljena, vodi se nekim najprimitivnijim stavovima, sujeverna, nonstop kuka i jadikuje. . .
ma ko zna sta je njoj na pameti.
sto se mene licno tice i nije mi problem sem toga sto ne umem da se prema njoj postavim i ne mogu da slusam njena
zapomaganja i zaljenja na sve i svasta! Zana da je samo malo razumnija i svesnija videla bi da je i vise nego srecna! ! !
ali. . . Kada ti je neko kraj oba oka slep i karaj oba uha gluv. . . Nista gore!
smeta mi to sto se prenemaze i sto time privlaci paznju mojoj verenici. Stalno joj nesto kao treba. . .
stalno nesto ne moze sama. . . Kuka bolesna a ne moze sama kod lekara a ovamo ko iz topa skace iz kreveta kad je pozoves!
ma. . .
samo dragi bog zna kako nam je!
boli me to sto mojoj verenici nikada majka nije bila kako treba. Vise je bila gospodar!
napravila joj gomilu kompleksa nize vrednosti, gomilu trauma. . . Ma ko ti ne zna sta sve!
a i pored toga je nekako uspela da sa svima bude covek i da cita i da uci. . .
ali sada joj je ponestalo snage a ova ne posustaje.
voleo bih da nekako pomognem i nesto ucinim ali ne znam sta da ucinim!

da li neko mozda zna neku knjigu koja je pisana prostijim jezikom i koja bi mogla da joj otvori oci koje su ocigledno
51godinu zatvorene!


svakako vam hvala!


dovedi ti tastu kod raznosaca, znam ja sta njoj treba Smile, jedno raspamecivanje  Smile Smile Smile, ako i posle toga bude zajebavala, vracam ti pare  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Citat
voleo bih da nekako pomognem i nesto ucinim ali ne znam sta da ucinim

Pomozi sebi i bezi sto dalje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Drugar- samo mogu da ti izjavim saucesce. To su vrlo neresive stvari. Za bracni par je najbolje kada zive samostalno.Bolje da placas stanarinu nego da ti neko redovno pije krv.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
scenario br 1. das nekoj budali (il nekom narkosu) odredjenu sumu evrica
scenario br 2. namestis da izgleda kao nesrecan slucaj pri namestanju zavese (primer)(jos primera : krecenje,kacenja vesa na terasi...)
scenario br. 3. odes do neke vracare da joj vraca i promeni misli
.
.
.
mislim da sam bio sasvim jasan  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
uvali joj kuvar!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:03:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.