Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:02:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta raditi?  (Pročitano 4436 puta)
14. Sep 2009, 17:47:49
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
Imam jedan problem.Idem 3.razred gimnazije i ove godine sam prvi put pao na popravni.Nazalost,na popravnom su me oborili tako da cu morati da utvrdjujem gradivo.Sam sam kriv sto sam malo ucio,ali jednostavno nemam radne navike i uvek bih ucio dan pred kontrolni,i to mi je ocigledno doslo glave.A i ja ne mogu da slusam na casu,totalno sam nezainteresovan za gradivo koje mi realno nece trebati u zivotu.Mislim da je nase skolstvo uzasno,uci se mnogo bespotrebnih stvari,a ja volim da ucim sa razumevanjem,a toga kod nas nema.I sta mi vredi sto dosta stvari znam(opsta kultura  i sl.),kad neke glupace(ali ima i glupana) nabubaju gradivo napamet i dobiju 5,a ne znaju sta je piramida i sl.Ako bi neko mogao da me posavetuje sta da radim dalje?Da li ici vanredno,ili nastaviti redovno skolovanje,menjati skolu ili...?Mislim da je glupo sad da ponovo odgovaram predmete iz kojih sam imao pozitivne ocene,da idem celu godinu da ucim isto,samo zbog 1 glupog predmeta gde sam pao.Da li mozda mogu nekako ubrzano da polazem te predmete,da ne moram celu godinu da idem?Razmisljao  sam da ne idem u skolu vise,ali glupo je da nemam ni zavrsenu skolu,ali stvarno ne vidim svrhu naseg skolstva,sem j@bene diplome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Ako smem da pitam .. imas li roditelje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
Aha.Previse su me pustali,oduvek sam bio zasticen,trebala je tu siba da radi od rodjenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
nikad nije kasno za sibu .. al ako bijes balvan, nema poente .. a meni sve zvuci da kod tebe uglavnom sve sto udje odmah i izadje na drugo uvo ..

ako ti roditelji nisu milioneri, i ako za sebe smatras da si inteligentan, moja preporuka ti je da jako, najjace sto mozes opalis sam sebi samar, oprostis sebi jednu godinu idiotizma i pripises to mladalackoj krizi identiteta, polozis taj popravni i sledece godine zagrejes stolicu ..

na odlicnom si putu da postanes deo crne statistike .. zivot se zivi, ne odustaje se u 3 razredu srednje skole .. zao mi je sto te tome nisu naucili roditelji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
 josh si suvishe mlad da bi procenjivao koje ce ti gradivo trebati u zivotu (govorim iz lichnog iskustva  Smile )

ako mislish da je gimnazija suvishe "shiroka" za tebe ,razmisli o prebacivanju u neku struchnu shkolu (trebao bi da polazesh neke diferencijalne ispite ,ali nishta strashno).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Evo ti jedne opcije:
1. zavrsi srednju kako znas i umes
2. idi na neki od krstarecih brodova, stekuj parice i tako jedno 3-4 godine taman da shvatis sta te interesuje i vidis malo sveta, naucis English
3. Idi u Austriju i upisi neki faks na budzet (moraju da te stave na budzet jer si iz Srbije brale a oni to imaju kao obavezu jer je to deo odstete iz prvog svetskog rata), treba ti oko 600 jura za smestaj i klopu (tako sam cuo), ne smes da radis legalno za vreme studija. Mozes da studiras na engleskom ili na nemackom.
4. Vrati se u Srbiju kad zavrsis, nadji poso i bogdatevidi... Smile

IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;

@ bf_109_g_6
Ne bi se prebacivao u neku strucnu skolu,jer mi se cini da se tu jos manje uci,pa tek onda necu uciti,tako da je bolje da ostanem u gimnaziji,iako sam se bas razocarao u gimnaziju.
@ 1deki
Ovo ti je odlican plan.A i engleski dosta dobro znam. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 3220
Citat
.A i ja ne mogu da slusam na casu,totalno sam nezainteresovan za gradivo koje mi realno nece trebati u zivotu.

Ako ti decko mislis da ces se u zivotu baviti samo onim stvarima koje te zanimaju- presao si se u startu.

Gimnazijsko obrazovanje je siroko, ne uci se nista konkretno, gimnazija je u stvari prosirena osnovna skola, ako sa tim ne umes da se nosis-pogresio si skolu. Ali cak i da upises neku strucnu skolu vidices da i oni uce gomilu stvari koje im u zivotu nece trebati za njihovo zanimanje ( tesko da bi buduceg molera mogla da zainteresuje  Sekspirova drama, ali njemu je Romeo i Julija  obavezna lektira u 1. razredu srednje bas kao sto je bila i tebi).

Citat
Mislim da je nase skolstvo uzasno,uci se mnogo bespotrebnih stvari,a ja volim da ucim sa razumevanjem,a toga kod nas nema

Nase skolstvo jeste uzasno, da se uce bespotrebne gluposti- i to je istina, ali da sve mora da se bubaci- to je notorna glupost. Tvoj glavni problem je sto tebe skoro nista ne interesuje i  zato ti u stvari ne mozes da ucis ( i sama sam u slicnoj pozicijii pa znam).
Knjigu u sake i zavrsi tu srednju skolu, a kad je zavrsis videces da nisi uradio ama bas nista jer nemas zvanje , hteo- ne hteo ne gine ti neka visa ili faks, ili kurs za frizera kao najlakse resenje.

IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
josh si suvishe mlad da bi procenjivao koje ce ti gradivo trebati u zivotu (govorim iz lichnog iskustva  Smile )

ako mislish da je gimnazija suvishe "shiroka" za tebe ,razmisli o prebacivanju u neku struchnu shkolu (trebao bi da polazesh neke diferencijalne ispite ,ali nishta strashno).

vidi se da si gimnazijalac pa tako pricas jer ne znas kakvo je gradivo strucnih skola...no offence  Smile


@ bf_109_g_6
Ne bi se prebacivao u neku strucnu skolu,jer mi se cini da se tu jos manje uci,pa tek onda necu uciti,tako da je bolje da ostanem u gimnaziji,iako sam se bas razocarao u gimnaziju.
@ 1deki
Ovo ti je odlican plan.A i engleski dosta dobro znam. Smile


to te je neko lagao zestoko,bolje ti zavrsavaj sta si poceo jer ces samo izgubiti vreme...ne zanima te gradivo gimnazije a niko ti ne garantuje da u drugim skolama nema takvih predmeta tako da rizikujes da budes na istom...nisi ni prvi ni poslednji sa takvim problemom,moj ti je savet glavu gore i uspeces,samo je potrebno malo truda...
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Motorola 
Zavrsi gimnaziju,to je mozda i najbolja solucija,zato sto tu stekne sire obrazovanje. Ja sam isao ekonomsku i zeznuo sam se. Ekonomija me nikad u zivotu nije interesovala i to je mozda najdosadnija nauka veruj mi. Pokajao sam se sto nisam isao gimnaziju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:02:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.