Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 08. Jun 2024, 01:35:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imamo li pravo dovoditi u pitanje RS?  (Pročitano 731 puta)
15. Jan 2010, 19:57:49
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k850i
Već dugo nam se nameće jedna teza, da sve što je dejtonsko, je nepromjenjivo.....osim naravno, ako se ne slože oni koji kažu da je u srebrenici bio "lokalni genocid", da su masakri na Markalama i Kapiji izrežirani i da su se oni "samo" branili.....Ja mislim da to nije tačno, ja mislim da nicolo makijavelli ipak nije upravu, mislim da se veliki dio svjetskog prava temelji na moralu i etici, mislim i znam da su ljudska prava polazište svakog ozbiljnog pregovora.....znam da pregovora i dogovora ne može biti ako se insistira na oštećenju već oštećenog i nagrađivanju prekršitelja zakona.....ne vjerujem da ikakve okolnosti to mogu promjeniti, i ne smatram da Bosna i Hercegovina kao žrtva dokazane agresije(vidi UN deklaracija o BiH iz 1993.) i bošnjački narod kao žrtva genocida(presude ICTY i ICJ u slučaju Srebrenica), etničkog čišćenja, masovnih ubistava, deportacija i silovanja(presude ICTY i Suda BiH) trebaju da zdravo za gotovo uzimaju srpsku tapiju na pola BiH.....mislim da se tu smije i mora insistirati i na nekim stvarima, elementarnim pravima, za koje pristanak ne mora dati genocidni vožd i poštovalac ratnih zločinaca Milorad Dodik.....prema tome, ako ništa, ne moramo priznavati njihove "dane", republičke krsne slave, zastave i grbove....i gutati sve što nam poture kao zakonito.....

I znam, kažu moramo stvari gledati bez emocija, a ja kažem bez emocija smo roboti, a roboti čine samo ono što im se naredi, dok su korisni..... Republika Srpska je stvarana mojom krvlju, i krvju na stotine hiljada nevinih Bosanaca.... Dan kada je nastala RS je dan kada sam umro, i ponovo rođen, u novi život, jer je stari dotična ugušila, brzo i u krvlju moga naroda..... Nekome ga je ugušila tiho, kroz patnju, nekome odmah, ali nam je svakome, baš svakome, sem četnicima, ugušila život.....neki od nas su se ponovo rodili i žive nove živote, ono što narod najčešće zove period "poslije rata", nasuprot onoga "prije rata", jer se prvo i drugo ne mogu nazvati drukčije već dva različita života....neki su pak krenuli na Put Boga, i nema ih više.....halaliti nikad neću, niti mogu, a zaboraviti ne smijem.....republika srpska je nekrofilni monstrum, čudovište, ubica, silovatelj, demon, kojeg ne treba biti, republika srpska, nikad neće biti legalni dio MOJE Bosne i Hercegovine! I šta god hiljadu dejtonskih papira pisalo, za mene ne vrijede, jer je vrjedniji onaj papir, zvani bosanska zemlja, ispisan krvlju bosanskog naroda, a koji ovjerava nelegalnost republike koljačke.....
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Citat
halaliti nikad neću, niti mogu, a zaboraviti ne smijem.....republika srpska je nekrofilni monstrum, čudovište, ubica, silovatelj, demon, kojeg ne treba biti, republika srpska, nikad neće biti legalni dio MOJE Bosne i Hercegovine! I šta god hiljadu dejtonskih papira pisalo, za mene ne vrijede, jer je vrjedniji onaj papir, zvani bosanska zemlja, ispisan krvlju bosanskog naroda, a koji ovjerava nelegalnost republike koljačke.....

 Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Citat
nikad neće biti dio MOJE Bosne i Hercegovine!

i cant agree more Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
gde si bre,Mokice,ljubi ga majka!  Smile Smile Smile
nisam te vidjao u zadnje vreme,reko-nije valjda da su nam opet katapultirali Mokicu...?
drago mi je da si nam jos tu i da i dalje marljivo ispunjavas svoje dnevne duznosti na forumu.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 20:08:07 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ма пустите бленту опет је ископирао неки текст неког шумњака.

Немаш право Инзко ниси србин чист (само 12,5%).

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

05..jpeg
(3.92 KB, 150x113)
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Nokia 33-10
Ti Inciko mora da si plaćenik stranih obaveštajnih službi (ili je to patološka mržnja) , koje su zadužena da podrivaju naš sistem iz korena na svakom mestu i u svako vreme!!!!!! Živela RS , smrt (kako ti kažeš) BIX
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Sony xperia
Postoji vec tema koja se uveliko bavi tim pitanjima.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 08. Jun 2024, 01:35:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.