Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: šta mladi piju po klubovima ? pomoć  (Pročitano 11155 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Да узмеш да пијеш она енергетска пића то ти не ваља, јес' да није алкохол али је тежак крш и више ти уништава организам, као и кока-кола, негазирани сокови у тој некој прилици не иду, газирани су још веће говно, тако да препоручио би ти да пијеш пиво, мање је штетно од свих ових зајебанција али ако се пије у неким нормалним количинама, типа попиј једно од 0.5 и то ти је то, нећеш да осетиш, чак су утврдили да је једно од 0.5 дневно здраво за многе ствари, има тема овде негде по форуму мрзи ме да тражим. Да дрмаш ракију ти је рано, за то треба подлога. Тако да најбоље  једна кригла пива од 0.5, јер оно од 0.33 је шабански, толки момак да пије тако мало пиво. Нећеш се обрукати никако, а нећеш ни бити пијан.А што се изобра тиче, немој туборг (педерски) јелен (тежак крш) мерак (говно, пијем само кад морам), начи ако иде точено обавезно амстел, пилс. Хајникен и тако то су прескупа задовољства, лав точени исто није лош. А ако идеш неким случајем негде близу Ваљева или Лознице, цепај ваљевско.

 Smiley 1

Друже, пиво ти је буквално боза у односу на остало што су чисте хемикалије. Ал' ајде, узми онда неки безалкохолни коктел, ако имају, ако немају онда узми нешто од ових хемикалија горе што сам набројао, 'начи гуарана, енерџи, кока-кола и тако то. Ја да сам на твом месту и да сам толико екстреман узо би онда киселу воду.

Коктел ако си мушко немој никако... Али како лика није срамота. Провалите га молим вас. Човек се буни против пива, а мушко ејјјјјјјјј. Синовац, пиво није алкохол. Ти ако нећеш да будеш мушко иди брате па мењај пол. Ово кад сам прочитао испиздео сам али стваро  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
ako si mu reko dane  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
 Smile

Svet je krojen po meri alkoholicara... Smile
« Poslednja izmena: 18. Avg 2012, 01:49:10 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.01
Ja obicno uzmem ili pivo ili vino, ali pre neki mesec se potrevilo da me boleo zub pa popio brufen za bolove i nisam mogao da pijem pa narucio neki sok(valjda od jagode). Ne volim koka-kolu a bilo mi bezveze da narucujem neku kiselu ili tako nesto...

Nista nije strasno to sto ne pijes. Naruci sta god ti se pije bezalkoholno a ako ti bas drustvo pravi probleme oko toga(ne verujem da hoce al ajd) kazi da ne pijes alkohol zbog grla ili tako nesto.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Ja obicno uzmem ili pivo ili vino, ali pre neki mesec se potrevilo da me boleo zub pa popio brufen za bolove i nisam mogao da pijem pa narucio neki sok(valjda od jagode).
ovo se i meni desilo pre jedno 2-3 meseca,zezali su me ortaci nedelju dana posle  Smile
sto li sam i izasao
« Poslednja izmena: 18. Avg 2012, 02:04:29 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
To sto ne pijes...jeste strasno...zato sto nemas sta da popijes...i treba ti nevidjeno mnogo strpljenja da setas i treznis ove sto piju...da ih pazis kao decu da se ne potuku..ili naprave neko vece sranje...vozis kuci...i milion gluposti... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Samsung SGH-E590
Mozes Koka kolu ili neko drugo gazirano pice. Medjutim, nije najveci problem u alkoholnom picu, vec sto neko moze nesto da ti ubaci u njega. Evo par saveta, kako sam se ja stitio: dobro pregledaj casu, pij pice tek otvoreno i nek ti je pice uvek na vidiku. Cim se odvojis od case, iz nje vise ne pij. Znam da ovo strasno zvuci, ali svi znamo kakva je situacija i da je jako bitno da ne dozvolimo da budemo uvuceni u neku losu stvar. Pozdravljam tvoje misljenje da nisi zavistan od "nocnih klubova", lepo je znati da ima mladih koji nalaze smisao zivota u lepsim stvarima.
Koliko je ovo velika zabluda, pa nece niko da baca pare na neku drogu i onda bas tebi da je podmece.(mozda ribama) Smile


A nije nikakav problem ako pijes koka kolu ili sta god, mozda te neko sprda, ali ko ga jebe. Jedino je smor ako si jedini u drustvu trezan...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Ако не желиш са 30 година да будеш исфеминизиран стопостотно, висећи на форуму у покушају да импресионираш своје једине другове, које би ти биле највероватније жене од 40 година са форума, на ИНТЕРНЕТУ никако не слушај овај савет:

Ja obicno uzmem ili pivo ili vino, ali pre neki mesec se potrevilo da me boleo zub pa popio brufen za bolove i nisam mogao da pijem pa narucio neki sok(valjda od jagode). Ne volim koka-kolu a bilo mi bezveze da narucujem neku kiselu ili tako nesto...

Nista nije strasno to sto ne pijes. Naruci sta god ti se pije bezalkoholno a ako ti bas drustvo pravi probleme oko toga(ne verujem da hoce al ajd) kazi da ne pijes alkohol zbog grla ili tako nesto.  Smile

Него лепо узми и пиј пиво као човек. КАО ЈЕБЕНО МУШКО.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Ако не желиш са 30 година да будеш исфеминизиран стопостотно, висећи на форуму у покушају да импресионираш своје једине другове, које би ти биле највероватније жене од 40 година са форума, на ИНТЕРНЕТУ
nemoj da lupas dane ima ovde i mnogo dobrih riba  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.