Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:31:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta mislite: Staro i mlado se vole?  (Pročitano 11035 puta)
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Sta tebi je normalno da profesor pocne sa ucenikom se vidjat i imati spolne odnose a ona jos nije ni punoljetna? Imala je 16 kad su poceli a on 52god.. Oprosti puskar, ali to je meni pedofilija.. Zato su ga i izbacili iz skole!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@tojo909
naravno da je to pedofilija i tu si potpuno u pravu ja i nisam pricao o njima nego o sebi jer smatram da je svako odgovoran za svoje postupke  Smile

@anea

doduse u iznajmljenoj ali samo nas dva para i bilo je sa 22 godine 30 dana mediterana ali to nije vazno Smile

posto sam do sada video da imas, veoma cesto, radikalne stavove po pitanjima za koja mislis da si u pravu, mislim da nema smisla da ulecem u bilo kakvu raspravu oko genetike, nasledja i ostalog jer za to definitivno nisam kompetentan.   Smile

ja sam samo izneo nas slucaj kao doprinos temi  Smile

sto se tice predloga da se premesti tema to je bio samo predlog zato sto se na ovom delu foruma obicno sve svede na postovanje slika a sa tvojom konstatacijom:"Ne shvatam zasto su slova protivnik seksa... Seks se samo ne upraznjava... o seksu i musko zenskim odnosima se i prica.. a i takav stav - samo slike - doveo je do erozije ovog foruma... ko ne pripada vasem kruzoku, odmah je proglasen nenormalnim... " - slazem se u potunosti sem onoga o kruzoku Smile Smile Smile

smatram da smo svi ovde u istom burek kruzoku samo da svako od nas ima svoja interesovanja.

ponekad bi bilo dobro da se zamislis??? dal si bas uvek u pravu??? kada krenes sa ostrom kritikom necega na forumu Smile Smile Smile

i za kraj da ponovim:
jedini "problem" koji okolina ima sa nam je nasa razlika u godinama ???  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 31. Jan 2006, 15:13:41 od puskar »
IP sačuvana
social share
Ljudi zive onoliko dugo koliko ih drugi ljudi spominju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Svesna sam da imam imam radikalne stavove, ali isto tako imam i  malo godina... vreme ce pokazati da li sam u pravu ili ne... ali kao i uvek.. o ukusima ne vredi raspravljati...
Npr. licno smatram da muskarci nesto vrede do 30-te godine, a onda u vecini slucajeva krene propadanje... kao sto muskarci vole nesto mlado i jedro, tako i ja volim nesto mlado i jedro, pa cak i tupavo, nego matoro i mlohavo, ali pametno... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile Smile Smile care opet predrasude

veruj sve je individualno. znam momke od 20 do 30 godina koji ne mogu da mi ni vode donesu ali zato znam i takve kojima bi dobro razmislio da izadjem na crtu "... sve je relativno moj Alberte!" - sto bi rekao jedan poznati tast  Smile Smile Smile

kada sam bio mlad (a to je stvarno bilo davno) na cosku moje ulice u Zemunu nalazio se casovnicar gde smo se mi okupljali i gledali kako stariji mangupi odvajaju gimnazijalke i stalno smo se ljutili sto matorci odvajaju piletini (oni su imali do 30 godina a one do 19 godine) danas u gomili klinaca prepoznajem iste te poglede  Smile Smile Smile

sta se moze i zemlja se okrece... naravno da svako ima mogucnost i slobodu izbora a sa okolinom onda mora sam da se izbori Smile Smile Smile

ah da moj slucaj nema nista sa cinjenicom da: "...muskarci vole mlado i jedro..." - vec sa cinjenicom da sam pronasao dobru zenu u svakom pogledu :srbija: Smile/ :yes:
« Poslednja izmena: 31. Jan 2006, 15:54:30 od puskar »
IP sačuvana
social share
Ljudi zive onoliko dugo koliko ih drugi ljudi spominju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Mlado-staro jel vam lepo? onda uzivajte. A sto se tice mutacija, treba da prodje 10000 godina da bi posledice izbile na videlo. A dotle pre ce da mutiramo od ove nezdrave hrane nego od cega.

ja licno znam dosta takvih parova i zive jako skladno i srecno. nasa sredina je zeznuta- na zapadu je to normalno. A kad neko kao Arkan ozeni mnogo mladju Cecu onda je to u redu. Prema tome- ravnajte prema sebi.

Zene mnogo brze stare i imaju svoje faze- u mladosti jedna osba, u zrelim godinama druga, pa kad krece menopauza treca a posle toga cetvrta. To vam je kao da ceo zivot gledate film sa stalnim promenama.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
@puskar

iskreno se nadam da necu doziveti tako duboku starost kao sto je 50 godina.. Smile

mada, iskreno.. u tim godinama ima vecih uzitaka od njaka-njaka.. npr. krstarenje po Mediteranu na svojoj privatnoj jahti... seks je bio i ostao sirotnjska zabava ;P

Hue Hefner se ne bi slozio sa tobom Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:31:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.