Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Dali treba zakonom zabraniti roditeljima da tuku decu?

Glasanje završeno: 12. Maj 2003, 20:05:23

Ukupno glasova: 25
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta mislite o...  (Pročitano 16033 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: sanjica_021
Dali treba zakonom zabraniti roditeljima da tuku decu?


Kao prvo, nema šanse da se to zabrani čak i da takav zakon postoji.

Ali, i ja mislim da decu treba tući, jer ako ako urade nešto loše a niko ih za to ne kazni, nemaju razloga da to ne urade ponovo. Ali to ne važi uvek, jer recimo mene roditelji skoro nikada nisu tukli (naravno popio sam par batina i jednom mi je otac slomio ruku ali ... Smiley ) a nikada nisam pravio neke veće probleme. Isto tako i brat.

Naravno, i kada se tuku ne treba preterivati sa tim a koliko znam postoje i kazne za zlostavljanje dece.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Citat: sanjica_021
Ovde sam izgleda jedina ja za DA!
Pa evo i zasto sam za DA,smatram da decu netreba tuci i da se batinama nista ne postize osim sto se detetu utera strah u kosti,kao prvo nije zdravo za psihu deteta,jer samim tim ucimo dete da ce samo batinama nesto postici i kad odraste,drugo,koliko dece razmislja o "osveti" roditeljima kad odraste za sve batine koje su dobili,jednostavno nije zdravo...


Sreco ali ovo mi zvuci na zlostavljanje a ne na batine u granicama normale. Svakako takvu vrstu batine ne mogu nikako da podrzim ako si mislila na zlostavljanje dece tako sto ce ih neko sibati, gaziti i maltretirati to nikako takve treba istom metodom i tretirati samo jos zezcom....Nadam se da me razumete jel?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
A ne ja nemislim na zlostavljanje dece,to je druga tema,mislim da TREBA zakonom ZABRANITI da se deca tuku,sto moze vrlo lako da se odradi bas kao i ovde u IL,dete moze da pozove odredjeni br telefona i da kaze da ga mama ili tata tuku,nikad vise nece videti svoje dete...

Uopste nemislim da se batinama bilo sta postize niti da se tako uce lekcije (kao sto je Vojvoda napisao) postoje mnoge druge stvari koje se mogu primeniti umesto batina,kazna npr? Verujte mi pomaze...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
#sanica
i dalje mislim da su batine odraz nemoći, i trebalo bi ih zakonom zabraniti, bez obzira na nivo svesti..
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Mislim da grijesite! U svakom slucaju, kakav je to sistem kod jevreja? Sta, bolan, nece vidjeti svoje djete nikada vise? Smile:  Smile:  Smile:  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: Vojvoda
Mislim da grijesite! U svakom slucaju, kakav je to sistem kod jevreja? Sta, bolan, nece vidjeti svoje djete nikada vise? Smile:  Smile:  Smile:  Smile


Pa procitao si sta sam napisala ili da ponovim?

@JeJa izgleda smo jedine koje se slazu da se zakonom zabrani tuci decu ...

Ovde je cak zabranjeno i zenu udariti!!! Znam coveka koji je bio u zatvoru samo zato sto je njegova zena javila policiji da je on udario a ustvari nije...ali muskarcima ovde neveruju kad su takve stvari u pitanju,sta zena kaze tako je,bilo-nebilo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Citat: sanjica_021
Znam coveka koji je bio u zatvoru samo zato sto je njegova zena javila policiji da je on udario a ustvari nije...ali muskarcima ovde neveruju kad su takve stvari u pitanju,sta zena kaze tako je,bilo-nebilo...


O.K.! Sad mrzim i jevreje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
Citat: sanjica_021
Citat: Vojvoda
Mislim da grijesite! U svakom slucaju, kakav je to sistem kod jevreja? Sta, bolan, nece vidjeti svoje djete nikada vise? Smile:  Smile:  Smile:  Smile


Pa procitao si sta sam napisala ili da ponovim?

@JeJa izgleda smo jedine koje se slazu da se zakonom zabrani tuci decu ...

Ovde je cak zabranjeno i zenu udariti!!! Znam coveka koji je bio u zatvoru samo zato sto je njegova zena javila policiji da je on udario a ustvari nije...ali muskarcima ovde neveruju kad su takve stvari u pitanju,sta zena kaze tako je,bilo-nebilo...


to je svakako odraz nemoci (da se dresira zivotinja, diskutuje na civilozovanom nivou, vaspita dete, komunicira sa supruznikom)/ sve u svemu- jadno
IP sačuvana
social share
u životu najveće šanse ima dobro isplanirana slučajnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: Vojvoda
Citat: sanjica_021
Znam coveka koji je bio u zatvoru samo zato sto je njegova zena javila policiji da je on udario a ustvari nije...ali muskarcima ovde neveruju kad su takve stvari u pitanju,sta zena kaze tako je,bilo-nebilo...


O.K.! Sad mrzim i jevreje!


Odkle ti toliko mrznje?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Pa ja sam Hercegovac, covjece! Pitaj Lasla kako je to nezgodan kraj! :wink:  Smiley

Ma, to se odnosilo na to sto ne vjeruju muskarcima! U stvari vise vjeruju zenama!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.