Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:51:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 122 123
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta mislite o programu TVB92  (Pročitano 54458 puta)
Ucesnik diskusija


Necu da zivim hiljadu godina hocu sad i hocu sve!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
hehe LOL
Ljudi koje fantazije vi imate???Pricam o desavanjima u proteklih 20 godina.Nisam slepa i ne zelim da me politika zaslepljuje..Nije sve onako kao sto TV prikazuje..Govorite kao da u vama jos uvek tece krv iz Milosevicevog rezima.
Kosovo vec neko vreme nije deo Srbije..Jos uvek jeste, ali samo formalno..




Koje fantazije,o čemu ti trabunjaš,mora da si omladinka LDP-a,a ako nisi idi odmah da se učlaniš. Smile Smile Smile

Govoriš o zadnjih 20 god.,pa šta je 20. god,to je jedna tačka u istoriji i smešan vremenski period,a i Srbi su stradali od Miloševića,više nego šiptari.



Naravno da govorim o ovom periodu, zato sto ja sada zivim!!Nemoj da mi pricas o tome da su Srbii neduzni za celokupna desavanja na Kosovu.Ocepnjenje Kosova je mozda moglo mnogo ranije da se spreci, onda kad su nemiri i poceli,ali mozda..Sada je prekasno..

PS Ti si verovatno bio clan arkanovih tigrova Smile[

PSS Zasto neko vec ne izbrise ove postove kad smo i onako skrenli sa teme??
IP sačuvana
social share
Ne zelim da zivim hiljadu godina hocu sad i hocu sve!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ja sam od onih koji misle da su se Srbi vise ogresili nad Siptarima nego obrnuto.Cak i ljudi koji su raseljeni sa Kosova to tvrde.Pa ko sam onda ja da se borim za Kosovo ako su oni kojima su kuce i domovi tamo vec davno raseljeni odatle?Kazu da je za vreme nemira na Kosovu bilo gore ubiti 1 Srbina nego 10 Siptara..Dosta mi je vise price o Kosovu i kad se samo setim koliko je nevinih ljudi poginulo zbog lose politike i glupih politicara.. Smile

Da ne skrenem sa teme, kad ste me vec vukli za jezik..Zivela TV B92!!Jedina koja je najmanje skrivala istinu i koja najmanje laze od svih televizija!!!

Vidi se da i poneka plavusa ima mozga Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Sad ako ti ne da, nikad neće. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Postoji tema na politici o Kosmetu... malo li je?

lock
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 122 123
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:51:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.