Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:26:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta mislite o mracnom umu?  (Pročitano 12656 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
 o mrachnom umu mislim da treba da se prosvetli ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Prvo, da razjasnimo, koje je to mracnjacko razmisljanje ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ladno si copy/ pastovao.. i ko ce sad da prica sa tobom kad ti kopiras od slova do slova sopstvene recenice?

Ko jos prica sa botovima ... ? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 97
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
izvinite sto idem u off, ali Raven koliko imas godina?
ne milsim nista lose, samo me zanima....

@lightsoft
Mracnjacko misljenje ti je slobodno receno:
"Mnogo sam mracan. I sve mrzim. Necu se nicemu nadati jer sve pre ili kasnije ispadne sranje. Misteriozniji sam od Mona Lize. Niko me ne razume. Ne razumeju me zato sto su maloumni. Nikad nece moci da dostignu moj nivo razmisljanja...." i tome slicno izgubio sam inspiraciju Smiley
 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 20. Apr 2008, 22:35:09 od Baalzamon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
То сам и ја питала на самом почетку ове исте, бивше теме...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Sveokupan pogled na svet. Na primer kao sto sam naveo je da ljudi koji vide stvari drugacije od vecine su obicno "obelezeni" kao paranojici, pesimisti, ludi... Moje gledanje na svet je negativno. Jer vidim (bar ja tako vidim) svet kao vise negativno nego kao pozitivno bice koje polako propada od strane alih ljudi.Vidim da su nasi mediji i kultura puni otrova, i ispiranja mozga. Izgubio sam nadu i znam da mi je dzabe nadati se da cu ozdraviti, Jer bih lagao sebe. Nada, vera su iluzija nekog tamo dalekog sveta koji je retko kad za dostignuti. Gomila ljudi ne vidi istinu pa da ih udari u glavu.
Trenutno se nalazim u mracnom stanju kojim zelim da ovladam, kad ovladam sam sebe bicu jaci. Upoznati sebe znaci upoznati i druge ljudi. Kao sto rece Zeitgeist mi vidimo ljude koliko se razlikuju umesto koliko smo slicni. To je tacno, ali koliko smo slicni toliko smo i razliciti. Ima nekih granica koje nisu definisane bas najbolje.
Ljudi osudjuju pesimiste jer oni smatraju da su oni pogresili. Ja ne kazem da nema onih koji grese ali isto tako mogu da razumem ljude koji se tako ponasaju.
Zelis li jos primera?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
"Mnogo sam mracan. I sve mrzim. Necu se nicemu nadati jer sve pre ili kasnije ispadne sranje. Misteriozniji sam od Mona Lize. Niko me ne razume. Ne razumeju me zato sto su maloumni. Nikad nece moci da dostignu moj nivo razmisljanja...." i tome slicno izgubio sam inspiraciju Smiley

E drugar, u tome se nesto ne slaze. Ako neko kaze mnogo sam mracan. Po kom merilu ? Odakle ce znati koliko je mracan ako ne izadje iz toga i pogleda sa satrane. Mozemo roniti na 10 metre dubine, ili plivati, ali iz te pozicije ne mozemo utvrditi da li se nivo vode povecao ili smanjio. U toj vodi smo. Ako izademo na obalu i imamo znaci referentnu tacku, onda prema njij mozemo utvrditi nivo.
Zato pitam Ravena, koja je njemu referentna tacka ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 97
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
"Mnogo sam mracan. I sve mrzim. Necu se nicemu nadati jer sve pre ili kasnije ispadne sranje. Misteriozniji sam od Mona Lize. Niko me ne razume. Ne razumeju me zato sto su maloumni. Nikad nece moci da dostignu moj nivo razmisljanja...." i tome slicno izgubio sam inspiraciju Smiley

E drugar, u tome se nesto ne slaze. Ako neko kaze mnogo sam mracan. Po kom merilu ? Odakle ce znati koliko je mracan ako ne izadje iz toga i pogleda sa satrane. Mozemo roniti na 10 metre dubine, ili plivati, ali iz te pozicije ne mozemo utvrditi da li se nivo vode povecao ili smanjio. U toj vodi smo. Ako izademo na obalu i imamo znaci referentnu tacku, onda prema njij mozemo utvrditi nivo.
Zato pitam Ravena, koja je njemu referentna tacka ??

ma koliko god stavi covek smajlija nema veze....  Smile
ae, nevermind. samo vi nastavite  Smile

ja samo cekam odgovor na pitanje =)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Na primer referentna tacka je od ljudi koji su preterani optimisti, kraj je depresija, smrt, i sucidalne tendencije.
Ili ako hoces drugi primer na primer od narodnjaka do Blekera. Tu je negde neka granica. Naravno granicu je moguce prosiriti.
Granica Ateista-Veliki vernik. Dobro-lose. Belo-Crno.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
ma koliko god stavi covek smajlija nema veze....  Smile
ae, nevermind. samo vi nastavite  Smile
Video sam to, medjutim zbog drugih, koji bi postavili to ili nesto slicno sam odgovorio kao da je bez smai-a  Smile ( evo i ja da postavim jedan )

Citat
Na primer referentna tacka je od ljudi koji su preterani optimisti, kraj je depresija, smrt, i sucidalne tendencije.
Ili ako hoces drugi primer na primer od narodnjaka do Blekera. Tu je negde neka granica. Naravno granicu je moguce prosiriti.
Granica Ateista-Veliki vernik. Dobro-lose. Belo-Crno.

Moras se staviti u njihovu poziciju da bi onda video koliko si mracan. Iz mraka ne mozes videti mrak, vec samo iz svetla. Iz mraka mozes videti svetlo. A po intenzitetu tog svetla ne mozes oceniti koliki je mrak.
Iz pozicije mracnog misljenja mozes videti koliko su oni optimisti, ali onda uzimas sebe za referentnu tacku. A bti u isto vreme sudija i kadija, ne ide.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:26:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.