Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta mi Srbi sa lijeve strane Drine nikao nismo smjeli tražiti od Srbije!  (Pročitano 8023 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
igore i meni je majka srpkinja pa nisam zato manje Hrvat  Smile

Otac domovine, Ante Starčević...naš velikan čiji lik krasi novčanicu od 1000 kuna je također imao mater Srpkinju...

Krv nije voda, istina...ali svatko ima izbor  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo ti odgovor iz prve ruke. Kad je počelo sranje u Vukovaru dobijao sam pozive redovno, na svakih 15 dana. Ni na jedan poziv se nisam javio. Išla je Vojna policija kasno noću po gradu i kupila ljude po stanovima pa su mnogi tih dana spavali kod rođaka ili prijatelja. Ove racije su trajale jedno 6 meseci, posle toga više nisam dobio ni jedan vojni poziv sve do 1999. godine (NATO agresija, tad sam se odmah javio). Znam da su posle Vukovara jurili samo ljude, građane Srbije, poreklom iz Bosne ili Krajine. Nas Srbijance nisu silom terali na ratišta, išao je dobrovoljno ko je hteo. Sećam se, posle pada RSK, da su one nesrećnike skidali sa traktora i slali kod Arkana u Erdut. E, ti su najebali debelo, tako se pričalo po gradu u to vreme.

zanimljiv si covjek volim procitat argumentiran pogled s druge strane
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ko je navukao Srbiji sankcije???? Smile
A ono za municiju sto si pomenuo ,apsolutno ne stoji. Hrvati su u Hrvatskoj kupovali oruzje par godina pre rata,a Srbi su ga dobili od JNA,tek kad je rat uveliko poceo. Moj otac i stric su isli prvih mesec dana na ratiste sa jednim dedinim pistoljem!A tek kasnije su "nam" delili karabine,pa poluautomatske puske da bi u kasnijoj fazi delili svima sta je ko hteo i koliko je hteo,ali rat je vec tad prestao sve do maja 95
A ovo sto si uporedio odnos Srbije sa Srbima iz Krajine i saveznika sa ustasama ,nemam reci...

nemas blage veze mi smo bili totalno nenaoruzani a to znam
kojih par godina prije rata glupost


[Edit by vlado85: Ne pisi dvije poruke za redom. Koristi opciju u gornjem desnom uglu poruke]
« Poslednja izmena: 13. Mar 2007, 18:29:59 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E50
igore i meni je majka srpkinja pa nisam zato manje Hrvat  Smile

Otac domovine, Ante Starčević...naš velikan čiji lik krasi novčanicu od 1000 kuna je također imao mater Srpkinju...

Krv nije voda, istina...ali svatko ima izbor  Smile
jadna tvoja sirota majka....ne sto je Srpkinja,nego onako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung 
Ovo šta Harkonen kaže je većim djelom istina...  Smile Oni su oružje počeli da dobivaju kad se sve to debelo zakuvalo a ni mi  ga nismo imali baš u izobilju koliko oni misle jer je sve to bilo u rukama JNA a ljudi su po selima u Krajini i stoku prodavali da bi mogli pušku kupiti za samoodbranu. Zato nije to baš sve tako crno na bijelo bilo. Smile. Mi smo imali jaču logistiku (mornaricu i avione) ali što ti vrijedi kad imaš nesposobne pilote pa su ih i lovačkim puškama rušili  Smile  Smile. U boljoj smo poziciji bili a što je nismo znali iskoristiti to je već...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Sledimo duh naših predaka... 1389 

Kosovo je srce Srbije
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Ericsson T28
Cornix, da joj nisi izvadio oci mozda?
Ako nisi ni ti , nije ni Seselj! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
ja nisam umno poremećen čovjek kao Šešelj.

osim toga, Bog je uzeo njegovu staru na nebu da ne vidi šta bi joj vlastiti sin učinio.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S7220
Ajde malo uozbiljite se. Cornix ostavi svoje licne stvari po strani.
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovi hrvati se godinama puvaju sto su pobedili Srbe kojih je bilo valjda oko 10-15 puta manje od njih i jos su imali ogromnu teritoriju da brane.

Hrvati izgleda ne mogu da zamisle svoju drzavu bez genocida,nije zabavno kada se ne ubijaju i proteruju Srbi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
10 do 15 puta manje hahahahhahahahahahhaah

jesi ti s marsa pao ?

JNA je tebi 10 do 15 puta manja, vi lovu imate, novac...oružje ...međunarodnu podršku, mi goloruku a onda ti pišeš da je vas manje hahahahah
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.