Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta kupiti kada zivis u Srbiji???  (Pročitano 11238 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
LG 4X HD
Avionsku kartu u jednom pravcu... Smile
Citat
W124 ili Bmw serije 5 (e39)
Puni su parkinzi automobila chiji vlasnici nemaju para da plate registraciju ili popravku,hvataju se za glavu i kad je u pitanju redovno odrzavanje a kamoli kad iskrsne neki nepredvidjen troshak.Zaborave mnogi pri kupovini da treba taj auto koji su kupili i da odrzavaju,nije to samo kupio sam auto i sad pichim...
Znachi ako si vec na budzetu,neki auto manje kubikaze,i vodeci rachuna o ceni odrzavanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola A1000
Znash kako ja sam oduvek bio ljubitelj bmw-a medjutim otkad me je drugar provozao u 124 95 godiste 250 turbodiesel mnogo zam zgotivio taj auto,a sto se tice potreba meni treba taj auto da bude porodicni jer smo i ja i burazer visoki 2 metra tako da manji auto ne dolazi u obzir,a sto se tice odrzavanja za to cu imati para 100 %.Najveca dilema mi je u tome da li da uzmem nekog benzinca bez plina pa da mu ga ja ugradim jer takav auto sigurno nije bio na taksiju,a kod nas svaki 3. taksi je 124 ili bmw petica... Smile Smile i koliko siu bezbedni auti sa plinom pri sudaru ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
LG 4X HD
Bezbedan je potpuno,bar su tako pokazali testovi,a i ja nisam nikad chuo da je nekom eksplodirao plinski uredjaj,chak i pri sudarima gde su putnici izginuli od same siline udara.Smatram da je bezbedan,i ja vozim na plin.Inache glasam za bmw-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
sigurnije je imati prometnu nezgodu sa plinom nego sa benzinom!!!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola A1000
E pazi sad ovo imam ponudu za BMW 520i od drugog vlasnika ,garaziran zadnjih 5 godina sa full opremom,koza klima i to sve,sivi metalik original bmw 17-ice ali presao 210 000 km e sad koliko motor moze da bude losh odnosno dobar sa tolikom kilometrazom? inace cena je 3500 eura otprilike ko novi jugo  Smile Smile Smile i josh neshto posto se ne razumem bash u tu generaciju bmw-a kaze covek da je motor sestak a znam da ima 12v i 24v verzija ova je 12v i kaze da je sestak,jel postoji to? p.s. auto ima plin tako da mi je josh zanimljiviji
 Smile 91 godishte je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
LG 4X HD
210 000 nije tako mnogo,i za auto to godishte bi bilo chudno da je preshao znachajno manje.
Ako ima 12 ventila onda je verovatno shestak jer mislim da nije bmw pravio motore sa 3 ventila po cilindru,uostalom otvori haubu pa pogledaj.To je dobra cena,uzmi to ako mozesh,ali ga ipak prvo odvezi kod majstora da ga pogleda,popravke na njemu su skupe bez obzira na godine,posebno obrati paznju na sklop kvachila i na kochnice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ima moj punto 254.000km iz 1995 pa sam ga ja opet kupio pred 3mj i dobro ide..prve 2 vlasnice su ga stedjele pa je auto jako ocuvan Smiley
a za ovaj BMW zvuci dobro..BMW inace moze da napravi vise stotine tisuca km a to sto je na plinu je samo bolje!! Neka ide makar neki ortak sa tobom sta se malo bolje razumije u aute pa neka ga i on malo pregleda i ako je sve ok probaj spustit cijenu 100-300EUR i kupi ga!!!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola A1000
Ma sve je to ok ,znash tojo ovde ljudi nemaju bash para ko u Hrvatskoj doduse ni vi nemate neshto znacajno vece plate ko u Nemackoj,al se ipak bolje zivi to ti pricam zato sto ako mu dam kesh ne ruke a ne preko racuna ima da se primi i ja racunam na to da spusti cenu za 500 evra ,umem ja da trgujem nisam losh za to...nego mene muci jedna druga stvar sada imam josh jednu ponudu za mercedes c180 benzinac extra ocuvan 1995 godishte od prvog vlasnika presao 135000 km ima sve osim klime ,enterijer je extra izvgleda ko nov ali lik trazi fiksno 6000 eura e sad mogao bi da izdvojim toliko mada mi deluje malo previse za to godishte(nasao sam naprimer bmw 525tds sa fulom 175000 km 95 za 4500eura ali dok sam ja odlucio da ga kupim to je otislo za jedan dan ) e sad ne znam ipak je to mercedes skroz sam u rebusu pomagajte
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ako je 100% prvi vlasnik onda uzmi to!!!mada bi ja radje uzeo BMW-a..ali ipak najbolje da ode neko sa tobom sta se dobro razumuje u aute i te aute malo bolje pogleda! tako sam ja napravio kada sam kupovao auto!
to ti je moj savjet.. ali BMW sa plinom mi u ovoj situaciji bolje zvuci!!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola A1000
skroz sam se pogubio ne znam sta da kupim , kad vidim koje krsheve ovde ljudi prodaju ovo je strasno...e sad sam definitivno odlucio onaj 520i ,c 180 ili jedna bembara 320i sa full opremom 163000km za 5000 eura metalik crni 95 godishte...  Smile Smile sta kupiti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.