Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šta jede naša vojska  (Pročitano 10959 puta)
Svakodnevni prolaznik


ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 289
Zastava Krusevac
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhone7
... a da ... umalo da zaboravim ... kada se namirnice nabavljaju za kasarnu tipa garnizon, onda se iz centralnih magacina uvek prvo vade najstarije zalihe ... nekada su proizvodi bili "Carnex" ... e to je bio kvalitet ... nema nitrita, nitrata, konzervanasa, i ostalih gluposti ... vrhunski kvalitet, koji traje ...jrednom prilikom sam naleteo na konzervu iz '69.-te ... bio sam znatizeljan da vidim kako izgleda sadrzaj, i kada smo otvorili - imali smo sta i da vidimo .. kao da je juce napravljena ...  sada "Juhor" pravi "svasta" od iznutrica i otpadaka, a rok trajanja je isti, s'tim sto je procenat konzervanasa toliko visok da ako malo duze jedes samo tu hranu, pocinju hronicni problemi sa varenjem, zelucem , crevima i digestivnim traktom uopste ... ako kojim slucajem budete primorani da mesecima jedete tu hranu - nemojte ... ja sam je jeo preko godinu dana, i zato sada imam samo uspomenu na zeludac, i secanje na osecaj prirodnih zuba ... o kosi, kozi i noktima necu ni da pricam ...ali, kao sto rekoh - to su vec neke druge price ...a o tome , drugi put ...
IP sačuvana
social share
Makijavelizam je stanje uma - sve ostalo je iluzorno!!!




Edit by chelavi1: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Sony 
Jede tešku i kaloričnu hranu koju je lako spremiti......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
... @oblachak ...

... e seko, sreca tvoja pa nisi zena nekog vojnog grla ... prala bi ti vojnicke carape, majice i gace ceo zivot ... M-93 je tek posebna prica , narocito zimi ... a o drugim aspektima vojnickog zivota necu ni da pricam, pre svega mislim na privatan zivot ... pola kolega je razvedeno, pola neozenjeno, i sto je najgore od svega - nema predstavu kada bi uopste moglo da bude vreme za tako nesto ... ali to su vec neke druge price ... samo, ipak mislim da je najgore od svega kad covek o ovakvim stvarima prica iz licnog iskustva ... tu leka nema ....

Htedoh reci da je bio razmazen... potpuno bi drugacije bilo da je bio u nekom drugom gradu... morao bi da se uklopi sa ostalima, ovako je sve dobijao na tacni, a kao u vojsci je. Potpuno druga prica je biti u braku sa vojnim licem... neka hvala, ne bih Smile ne zbog pranja i ribanja, vec zbog toga sto je to cudna sorta. Oni nisu u stanju da razgranice posao i privatni zivot... odnosno previse gluposti vezanih za posao unose u brak, posebno kada se radi o ophodjenju prema sopstvenoj deci.
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 08:57:47 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
hehe.....pa ovako je samo u prici,decko koji radi kod mog dede se vratio iz vojske,bio u valjevskoj kasarni kaze da su jeli bajat hleb od 2-3 dana.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 289
Zastava Krusevac
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhone7
Citat

 Potpuno druga prica je biti u braku sa vojnim licem... neka hvala, ne bih Smile ne zbog pranja i ribanja, vec zbog toga sto je to cudna sorta. Oni nisu u stanju da razgranice posao i privatni zivot... odnosno previse gluposti vezanih za posao unose u brak, posebno kada se radi o ophodjenju prema sopstvenoj deci.
Citat

... e ovde si 1000% u pravu ... ali to nije pravi odraz licnosti u smislu da su to "oni" ... jednostavno ih je posao ucinio takvima ... naravno, sve zavisi gde i sta rade, u kakvom kolektivu, okruzenju, mentalitetu, itd ... najteze od svega je ipak biti dovoljno pametan, i najvaznije - HRABAR , pa razdvojiti posao i privatan zivot ... e to je upravo onaj segment gde zena treba (eventualno!!!) da "uskoci" sa svim svojim "emancipacijama" i prosvetljenjima ..ovo je termin usko povezan sa pojmom TOLERANCIJA ... mada, takve su sada retke, i izumiru kao dinosaurusi ... a ja kada budem imao svoju decu, znacu sta i kako da radim s'njima .. sigurno!!!
IP sačuvana
social share
Makijavelizam je stanje uma - sve ostalo je iluzorno!!!




Edit by chelavi1: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
sto manja kasarna - to bolja klopa!!!

apsolutno tacno Smile

ja bio na topcideru...katastrofa...bilo vojnika kao govana...nikad da dodjes na red za jelo...nekad smo na onoj pisti stajali i po pola sata cekajuci na red Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.