Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:12:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je smrt?  (Pročitano 31823 puta)
14. Jun 2010, 15:44:55
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6357
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
Pojam smrti je interesovao ljudski rod vekovima. Svaka religija ima svoje tumacenje smrti.
Sta za vas predstavlja smrt? Sta nas to ceka sa druge strane?
IP sačuvana
social share

               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Prestanak rada vitalnih životnih funkcija organizma, specifično moždane aktivnosti.


Sve ostalo je folklor i pokušaj da se što lakše utoli ljudska tuga za dragim preminulim... religija, duhovi, duše, duhovno trte mrte, život posle smrti itd...
« Poslednja izmena: 14. Jun 2010, 16:02:56 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1620
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Prestanak rada vitalnih životnih funkcija organizma, specifično moždane aktivnosti.

i kad te kamion pregazi to je isto smrt
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Jeste... slažem se... kamioni mogu prouzrokovati smrt kao i teške ozlede.
Mada kamioni su kul. Baš muška stvar.
S druge strane, mene recimo kad pregazio Yugo ili tako neka pizdarija od auta... tačno mi se ne bi umiralo. Baš bi se smorio.
Da me lepo pične Mečka, BMW... pa da umrem, poginem dostojanstveno... ovako... Smile

Anyway...

George Carlin, one and only...


IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1620
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla 5.0 compatible
sigurno ti je bilo tesko... je li prezivio vozac juga? stvarno treba birati nacin kako dozivjeti smrt
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
evo sta je smrt...


 Smile Smile
salu na stranu,znamo vec sta je smrt,prestanak zivota i zivotnih funkcija.e,sad,sta dolazi posle nje,to niko ne zna.a verovatno se nikada nece ni znati.
« Poslednja izmena: 14. Jun 2010, 16:58:49 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
mob
Nokia Luvmya 520
Prestanak rada vitalnih životnih funkcija organizma, specifično moždane aktivnosti.
Tako je. Evo malo sireg objasnjenja wikipedia-e " Смрт је престанак живота, коначно и бесповратно прекидање сваке животне активности. Она може наступити природним следом унутрашњих процеса организма или спољним факторима. Мртва особа се више не може вратити у живот. "

To je jedna jedina strana koja postoji, strana jednog jedinog zivota.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1620
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla 5.0 compatible
mada ja sam se druzio sa nekim bokorima oni su mogli da vrate ljude iz mrtvih...posle bi ih zvali zombijima... posle su snimali filmove o njima...


evo ja cu vam kad umrete napraviti grupu na fejsbuku...za to ne morate da se brinite ja vam garantujem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
evo,ovde je sve objasnjeno...  Smile
Citat
Grim is over 137,000 years old (as his early childhood took place during the Stone Age) and speaks with a Jamaican accent. He was elected to his position as the Grim Reaper while he was in middle school; however in A Grim Prophecy it is shown that he was the Grim Reaper since his childhood with his parents forcing him to be the Reaper. His scythe is the source of his powers and possesses many magical qualities; although he is still capable of using magic without it, these instances are quite rare.

By losing a limbo contest to Billy and Mandy, Grim is fated to be their "best friend" forever. Though Billy is friendly towards him, Mandy treats him like a slave, and this angers and irritates him to the point where he constantly fantasizes about killing both of them; however, there have been instances that show that he does indeed care for them. He is often forced to do their chores and create supernatural  fun for them. Grim is slowly adapting to modern life, and is usually seen, in his free time, watching television, mainly horror movies or soap operas. He also has a bottomless trunk where all types of dark objects are found; Billy usually abuses them, creating chaos and destruction.

 Smile Smile
salim se malo.  Smile

inace,za mene je licno najbolja smrt ona koju covek moze da dozivi u snu,ili mozdani udar,ili onaj izliv krvi u mozak.znao sam par ljudi koji su tako umrli-jedan deda-stric(da tako kazem) je jednom sedeo u fotelji(bio je star,naravno,ali niko ne bi reko da ce bas tog dana da umre  Smile ),ispalo mu nesto,on se sag'o,ukocio na sekundu,i pao-gotovo.nisam prisustvovao,ali sam cuo kako je bilo.i to je po meni najbolje.sta ces bolje od toga.zaboli te glava,ili srce,na par sekundi,i gotovo.nema mucenja,nema rupa,nema lomova,nema krvi...samo padnes,i gotovo.najbolje je to.
« Poslednja izmena: 14. Jun 2010, 17:15:50 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: hkj
inace,za mene je licno najbolja smrt ona koju covek moze da dozivi u snu,ili mozdani udar,ili onaj izliv krvi u mozak.
Koliko u proseku trosis zivota na razmisljanje o nacinu na koji bi voleo da umres, da li bi vise voleo da te sahrane ili kremiraju i gde bi voleo da se parkiraju ostaci od onoga sto je od tebe ostalo ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:12:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.