Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:47:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je smrt?  (Pročitano 31863 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Koliko u proseku trosis zivota na razmisljanje o nacinu na koji bi voleo da umres
ne vidim zasto je to bitno.

dosad sam u celom zivotu mozda potrosio ukupno 48 30 sati.od toga verovatno polovinu u prevozu,vozeci se kuci,a deo cekajuci nekad nesto,ili odmarajuci se.uostalom,kada god razmisljam o tim,takvim...
nemogucim,neobjasnjivim,nedokucivim,komplikovanim,jednomrecju-stvarima vezanim za zivot,univerzum,beskonacnost... uvek to radim u tim prilikama,kada odmaram i nemam vaznija posla,ili kada cekam nesto negde,a kod sebe nemam nista(mislim,nemam novine,knjige,nesto sto bi mi koristilo i sto mi je vazno...)
sto se tice toga gde i kako bih voleo da me sahrane,vala,dok meni dodje vreme(a nadam se,naravno,da ce mi doci kada ostarim,ne ranije...  Smile),ko zna kako ce se tada ljudi sahranjivati,i ne zelim ni da mislim na to,ali ja bih licno voleo da me sahrane,al samo ako procenim da bi moja porodica imala para za to.


EDIT-pod ovim 30 sati razmisljanja mislim i na rasmisljanje o samoj smrti,a ne samo o nacinu na koji bih voleo da umrem.a brojka je tolika jer sam jednom dugo lezao u bolnici,te sam par puta dospeo u situaciju da nisam imao sta da citam,radim ili slusam,ili sam bio iscrpljen za tako nesto,te sam mogao jedino da umujem o tim stvarima gde coveku misli odjednom odlutaju.a i to je bilo uglavnom sa naucne i posmatracke strane.
« Poslednja izmena: 14. Jun 2010, 17:56:22 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citiram: Smrt je prestanak života, konačno i bespovratno prekidanje svake životne aktivnosti.  Ona može nastupiti prirodnim sledom unutrašnjih procesa organizma ili spoljnim faktorima. Mrtva osoba se više ne može vratiti u život.

Smile
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Mrtva osoba se više ne može vratiti u život.

Ne može još uvek.
Polako polako... Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
The Duke of Spook
The Dock of Shock
The Man with no Tan
Please welcome ... Death Himself.
The Grim Reaper

Grim Reaper: You might be A King or a Little Street Sweeper but...


 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
The Duke of Spook
The Dock of Shock
The Man with no Tan
Please welcome ... Death Himself.
The Grim Reaper

Grim Reaper: You might be A King or a Little Street Sweeper but...


 Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
carski film sa carskim forama!!!  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: hkj
ne vidim zasto je to bitno.

vala,dok meni dodje vreme(a nadam se,naravno,da ce mi doci kada ostarim,ne ranije...  Smile)
Nije uopste bitno, to je bilo retoricko pitanje. Obicno stari ljudi razmisljaju o smrti, nacinu na koji bi voleli da okrenu pedale i sta ce se desiti sa njihovim ostatkom.
Citat: WhiteGoa
Ne može još uvek.
Polako polako... Smile
Sta to uopste znaci ?
Ako se zna kako se radjanjem stvara covekov zivot, onda se zna da se to ne moze ponoviti.
Nijedan zivot coveka ne moze da se ponovi.

IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3


(možda) ne može da se ponovi ali može da se produži. životni vek je sve duži i taj trend ne prestaje. zahvaljujući nauci, naravno.
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Nije uopste bitno, to je bilo retoricko pitanje. Obicno stari ljudi razmisljaju o smrti, nacinu na koji bi voleli da okrenu pedale i sta ce se desiti sa njihovim ostatkom.
pa,da,al,jbg,lose sam se bio i izrazio.ovako ispade da ja samo o tim nemogucim i neobjasnjivim stvarima razmisljam.  Smile Smile sto nije,naravno.  Smile  samo sto sam jednom bio u prilici da mi je to bila jedina aktivnost,te sam izspartao tu temu uzduz i popreko.  Smile Smile

sad naravno ne razmisljam o tome.em sto sad nemam vremena,em sto me ne interesuje,em sto imam vaznije i lepse misli,em sto nema poente da razmisljam o necemu na sta ne mogu da uticem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
mob
Nokia Luvmya 520


(možda) ne može da se ponovi ali može da se produži. životni vek je sve duži i taj trend ne prestaje. zahvaljujući nauci, naravno.
Nije mi jasno odakle ti crpis inspiraciju za to sto pricas ?
Ljudi koji zive preko 100 godina su ljudi koji sa naukom ili sa novcem nemaju puno veze.
Jel ti ne vidis da ljudi koji su puni para umiru kao i oni koji ih nemaju ?
Ljudi moraju da umiru da ne bi celo covecanstvo izumrlo zbog prenaseljenosti.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
зашто је тешко замислити рецимо да у ближој, даљој будућности буде могуће одржати човека на апаратима тако да за разлику од данашњег пуког одржавања виталних функција тада буде свестан и у стању да комуницира?
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:47:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.