Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je bolje nokia 3510, erikson T65 ili simens c45?  (Pročitano 2178 puta)
26. Feb 2003, 23:04:44
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Koji telefon je bolji neznam sta da kupim?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Uf tezak izbor.

Kao sto znas ja mnogo volim siemens. Medjutim siemens je sa c45 napravio veliko sranje, tako da ja recimo licno c45 nebih nikada kupio. T65 je mozda i najbolji po opcijama koje nudi, medjutim ni njega nebih nikada kupio, prvo zato sto se mnogo kvari, a i zato sto je toliko spor, da posle dve poruke recimo, totalno izgubis volju za telefonima. 3510 je mozda jos i najbolji izbor medju ovim sto je ponudjeno. Ni on nije nista narocito, ali je bar brz za koriscenje i ima sve osnovne opcije. Cuo sam polifona zvona i sranje su. Ne samo sto lose zvuce, nego se jos i nista necuju tako da ces zvono cuti samo u potpunoj tisini.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ja sam u svkom slucaju za 3510.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Veruj mi moj ortak ima 3510 i mogu ti reci da polifonske melodije paraju usi od jacine narocito pri visokim oktavama melodije.
Smiley
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa i moj ortak ima, samo ne znam tacno da li 3410 ili 3510, ali sigurno jednu od ove dve i makar one fabricke melodije ne da su lose nego je to strasno. Ne samo sto su tihe, vec zvuce kao da se zvucnik otkacio u telefonu pa da landara po telefonu, kao da je telefon pokvaren. Imao sam ranije J5 kome je ova glasnoca takodje bila mana i mogu da ti kazem, da mi se cak cini da je ovde tise. Nove melodije nisam pokusavao da ubacujem, ali ovo sto sam cuo kazem ti nista mi se nesvidja. Takodje sam cuo, to nije provereno da ove nokie imaju neku zastitu ili bug u software-u, zovi ga kako hoces, tako da nemogu da primaju melodije nikako drugacije, nego samo preko gprs-a koji kao sto verovatno znas kod nas jos neradi a i kada pocne da radi, poucen iskustvom wap-a za koji deru sa cenama, mislim da nece bas biti isplativa varijanta. Kazem, za ovo me nemoj drzati za rec, jer sam to samo cuo, ali ako je tacno onda je to sranje i to zestoko.

Ja mislim da ti lepo ako vec dajes 120 EU za telefon, uzmes lepo MT50 i da uzivas. Ja sam licno isao sa sestrom od ujaka u roaming da kupimo mt50 za nju i mogu da ti kazem, da je telefon za te pare, najbolji koji sam ja imao prilike da vidim. Mnogo lep i funkcionalan telefon. Ili ako mozes da dodas jos 20-tak EU pa da kupis C55 koji mi se mnogo svidja i koji cu mozda i ja sebi kupiti cim mu jos malo padne cena. Video sam da ima da se nadje cak za 145 EU.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Mogu da primaju melodije i preko druge nokie ja imam 3310 i poslao sam mom ortaku melodiju na 3510 i bez problema je primio i radi. Znaci ne mora preko gprs-a provereno. Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
T65 je mozda i najbolji po opcijama koje nudi, medjutim da posle dve poruke recimo, totalno izgubis volju za telefonima.
Da li to vazi za sve eriksone ili samo za T65 da posle 2 poruke izgubis volju za telefonima?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 167
Ma T65 je telefon za kulere-tj ljude kojima se ne zuri Smile
IP sačuvana
social share
Da li je to zaista vazno?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
JA MISLIM DA TI JE NAJBOLJI 3510 ZATO STO JE T65 MNOGO SPOR. :wink:
IP sačuvana
social share
Mess With the best die like rest!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Tema je matora 4 meseca Smiley Sada ni nema dileme koji je fon najbolji za taj novac Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.