Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:40:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 683 684 686 687 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta igrate u zadnje vreme?  (Pročitano 881228 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
Samsung SGH-E590
Aj Orissa...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
HTC ONE
Weee Smiley
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Minecraft, opasno sam se zarazio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
HTC ONE
ma ja nema sanse da igram taj minecraft, iako sam kao klinac obozavao lego i te fore, ali ne mogu da krenem da igram, uopste ne vidim poentu..
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Nisam ni ja mogao da igram dok nisam probao. Odmah sam se zarazio, mnogo je zarazna igra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
HTC ONE
koja je poenta ? Sta ? Jel ima jedna velika mapa (server) gde su kao svi i onda ides majnujes rude i gradis sebi sta ? Bazu, sta hoces ? Jel ima neki boss na kraju nesto sto treba da ubijes ? Smile
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Nisam mogao krace. Igra je dosta obimna.  Smile

Tesko je da se objasni. Ali u sustini poenta je prezivljavanje, znaci ti si na ostrvu na kojem nema struje, neko staro doba (ne znam koji je period). Od ljudi imas seljake sa kojima mozes da se trampis za robu. Na ostrvu imas zombije od kojih moras da se branis, od najslabijih do najjacih zombija. Ubijanjem zombija dobijas ikspirijens poene, kada ubijes nekog zombija moze da mu ispadne neka hrana, materijal i ikspirijens poeni. Kada tebe zombi ubije ispada ti sve sto imas i gubis sve iskpirijens poene. Uvek kada pogines gubis sve, ali mozes da se vratis da pokupis sve sto si izgubio osim iskpirijens poena, jedino kada te ubije lava onda sve sto si imao ti unisti lava i ne mozes da se vratis po to. Zombije ubijas macem.

Jel ima jedna velika mapa (server) gde su kao svi i onda ides majnujes rude i gradis sebi sta ? Bazu, sta hoces ?
Da, mapa. Ja mislim da je mapa beskrajna. Krampom kopas i nabavljas rude. Kramp moras da napravis, a da bi ga napravio potrebno ti je drvo, blok kaldrme i radni sto. Sve sto pravis, mac, kramp i ostalo potreban ti je radni sto. Mozes i da koristis pec, za pecenje i modifikovanje nekih ruda. Naravno da bi imao pec i radni sto potreban ti je materijal da ih napravis. U sustini sve sto zelis da napravis ti je potreban materijal.

E sad nesto ukratko o rudama, kao sto sam vec rekao moras da kopas da nabavis rude. I meni je to najzanimljiviji deo igre, kopanjem mozes svasta da nadjes ali moras da se dosta potrudis jer neke rude je tesko pronaci (kao npr. dijamant, zlato i sl.). Od ruda imas svega i svacega: blok kaldrme, ruda gvozdja, kamen, pesak, dijamanti, zlato, ukrasni kamen itd. Od ruda mozes da napravis sta hoces, tvoja masta je granica. Ljudi najcesce prave dvorac, posle ga ojacaju od zombija. U dvorcu drzis sve tvoje stvari. Sve sto imas od ruda, alata, oruzja i hrane drzis u kovcegu.

Moras da jedes da bi ostao ziv, za to ti je naravno potrebna hrana. I mozes da drzis zivotinje, od njih naravno imas koristi.

Cilj igre je da sto vise toga stvaras, da postanes sve jaci, usavrsavanje sebe. Za to su naravno potrebni sati i sati igranja. Ali to vreme brzo prodje.  Smile

Kraj igre je kada ubijes zmaja. Zmaja je tesko pronaci i tesko ga je ubiti. Ali ljudi uglavnom ne zele da ubiju zmaja jer ne zele da se igra brzo zavrsi.

I jos nesto, mozes da igras u kreativnom modu i u modu za prezivljavanje. Ono sto sam gore objasnio je prezivljavanje. Igra se stalno unapredjuje, u update-ovima uvek dobijes nesto novo.

Ja mislim da sam sve bitno spomenuo, ako te nesto zanima jos pitaj.  Smile Ako se odlucis da igras i ako ti zatreba neka pomoc stojim ti na raspolaganju.  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2015, 11:33:27 od Alreadydead »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
SonyEricsson K610i
koja je poenta ? Sta ? Jel ima jedna velika mapa (server) gde su kao svi i onda ides majnujes rude i gradis sebi sta ? Bazu, sta hoces ? Jel ima neki boss na kraju nesto sto treba da ubijes ? Smile

Minecraft ima 2 bosa, Ender Dragon i Wither, ali oni su više kao neka sporedna zanimacija nego glavni cilj.

Ultimativni cilj Minecrafta je ono što ti sebi zacrtaš, ali generalno je sve podređeno istraživanju, skupljanju resorsa i gradnji.

- Hoćeš da pobiješ oba bosa i tako "završiš" igru? Nema problema, skupljaj dovoljno resorsa za kraftovanje dovoljno jakog armora, napravi put do zmaja (Withera sam napraviš Smiley ), a u međuvremenu napravi solidnu "bazu" da te ne smaraju mobovi tokom noći.

- Hoćeš da sagradiš neku za tebe epsku građevinu ili masivni objekat ili deo grada u kojem stanuješ? Takođe, istražuj, skupljaj, gradi itd... Ako si lenj, uvek možeš da odeš u Creative mod, gde imaš beskonačno resorsa, besmrtan si, kocke sa lakoćom razbijaš i možeš da letiš.  Smile

- Hoćeš da roguelike preživljavanje? Uključi Hardcore težinu u probaj da izdržiš što duže protiv napasti koje te more. Ovo možeš da ukombinuješ i sa prvim ciljem (drugi ne preporučujem), da bi igra bila još izazovnija. Kada umreš, nema druge šanse, ceo svet se briše.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7062
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Prešao
Colourblind: Right Eye vs the Dusty Pirate Clouds from Industrial Landscapes
i
Super Princess Peach
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
nista
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 683 684 686 687 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:40:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.