Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:11:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 681 682 684 685 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta igrate u zadnje vreme?  (Pročitano 877160 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2378.0
mob
Motorola 
Igraću tih nekoliko "multi-epizodnih" koje izbaciše u poslednje vreme tek kada zaokruže svaku ponaosob.Dovoljno je što gledam razne anime i tv-serije,samo bi mi još trebalo i igračkim epizodama da se gnjavim.

-----------------------

  Inače , započeh prošle noći Tormentum - Dark Sorrow (neko ga je ovde,beše,već pominjao) . Lake zagonetke i odlična grafika ! Dobro dođe kao odmor pred neko novo napucavanje.

     http://www.metacritic.com/game/pc/tormentum---dark-sorrow

     
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
mob
HTC ONE
Pored LoL-a koji odigram jednu eventualno dve partije vikendom i to samo zato sto pikam sa ortakom pa se cimamo skinuo sam Rome Total War 2, prvo sam bio skeptican da li cu uopste moci da pokrenem igricu ali sam uspeo da namestim da radi fino skroz i odusevljen sam Smiley jer inace igram Total War serijale bukvalno od prvog dela.

http://www.totalwar.com/games/total-wartm-rome-ii

Kida igrica Smiley AI je ekstra prepreden, jednom sam jurio protivnicku armiju kroz moju zemlju 10 turnova aloo, lik pobegne iza brda, ja dok dodjem 10 koraka iza njega, pa onda furne na vodu brodovima, ja za njim i kako se prebacim na vodu on sledeci turn vrati se na kopno i tako u krug Smile haos, zeznuto je bilo jer su mi sve armije bile na frontovima a ovaj lik se stvorio negde u pozadini gde su mi gradovi bez obezbedjenja..

Sve u svemu kida igra ko voli ovakve igre naravno, bitke su super, gradnja istro, mapa u fullu, ma sve je ekstra Smiley
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Dobra je, Igrao sa Atinom. Nervira me ogranicen broj generala. Brdo teritorija, maltene cela Evropa i nemas ih dovoljno da odrzis red svuda. Krenes da rusis vojne zgrade da bi pravio one nebuloze sto odrzavaju red u gradu.

Danas bas gledam da kupim TW Atilu. Ne znam kakav li je. Ako je isto k'o i ovo da se ne cimam bezveze. Igr'o ko?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
mob
Samsung SGH-E590
Ja kad sam to igrao komp je bio zesce retardiran. Kapiram da su ga malo popravili...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
mob
HTC ONE
Da da, popravili su ekstra AI u pecevima, ja sam nasao negde na torentima igru sa svim mogucim pecevima i apdejtovima tako da je cool.
inace taj red moras da odrzavas jbg, tako je napravljeno da mora, najbolja fora je da su ti u sigurnim teritorijama farme jer ona daju najvise food, samo farme ne oni rancevi ili ostalo, odrzavaj hranu na nekih 20, znaci u pozadinskim gradovima gradis farme i one monumente za odrzavanje public ordera, a na frontovima nadjes jedan grad gde gradis sve za vojsku i tako kako osvojis teritoriju prebacujes vojne zgrade napred..

Ja sam npr sa Icenima osvojio celu britaniju, napravio konfederaciju, svi oni gradovi gore i u irskoj su mi farme+relici oni za odrzavanje public ordera, i ostalo za gradjanstvo, samo mi je glavni grad tu gde je london full army zgrade, sa dokom za brodove ne fishing onaj, i onda stancam sve u Londonu i saljem dole, sada kada osvojim par gradova u severnoj galiji tu rusim sve njihove zgrade jer imaju onu germanic kulturu u njima pa moras da rusis, sve lepo srusis i sagradis nove sa tvojom verom i tako u krug dok ne stignes do RIMA Smile

Iceni kocijasi oni sto imaju siljke sa strane hahahahha koja kidalica, melju kao ludi, umeju ponekada da stanu i zabaguju ali kada krenu da melju ne staju..


IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Tako sam i radio al' kol'ko se secam mozes da imas armija koliko i generala a to je za drzanje skoro cele Evrope malo.  Smile

Ja sam skinuo onaj Hannibal at the Gates. Sad vidim da ima i neki Wrath Of Sparta posle njega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
mob
HTC ONE
uzmes par saveznika da te drze podalje od ovih sto hoce sa bokova da te napadaju, samo gledaj da imate iste kulture i da u onom desnom delu kada kliknes na njih nemaju ono kao izdajica i ostalo.. tako ces moci da vecinu generala sa armijama prebacis na bojna polja, ja generalno zato sto volim dobru ekonomiju i priliv novca imam samo dva generala, jedan ofanzivni i jedan tu iza da pomogne kada treba, ali generalno su 3 najvise sto sam imao, jer sve preko ti uzima ogromne pare od army upkeep-a.

ne znam za taj hanibal, kazem ti ja sam skinuo ovaj emperor edition imas na pirate bayu, kontam da je i taj hanibal ukljucen u ovaj emperor edition jer imas posebnu kampanju bas se tako zove hanibal at gates, tako da kontam da je sve to integrisano u ovaj emperor edition. kada me zasiti ovaj deo, ostaje mi samo da skinem Atilu i da uzivam jer sam procitao jos negde da je Atila brutalno dobro uradjen u smisliu kvaliteta protivnika, poteza, diplomatije itd..
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Prešao
Pushman (Arcade)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2414.0
mob
Motorola 
  Hellgate : London , reko´ da je konačno dovršim po drugi put.Borbe su mi i dalje uzbudljive,interakcija sa drugim likovima u igri i dalje očajna.

     
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
Farming Simulator 15

Dobar je, dosta toga se promenilo od kad sam poslednji put igrao, dodato je dosta toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 681 682 684 685 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:11:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.