Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:58:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 670 671 673 674 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta igrate u zadnje vreme?  (Pročitano 880018 puta)
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Counter Strike: Global Offensive.  Prilicno dobra igra, moze se i zaraditi solidno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
Poceo ovo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.114
mob
Motorola 
 Dovršio Binary Domain.Prijatno sam iznenađen (a gunđalo kakvo sam ja je teško iznenaditi),jer prilično odudara od utisaka koji stekoh gleduckajući gejmpleje na YT-u.Akcija je intenzivnija i bosovi su dobro osmišljeni.Svaka čast Džapanjezu koji je odgovoran za grafički dizajn robota.Zaplet je simpatičan - nije baš "Dostojevski",ali nije ni odjezdio na hadžiluk u tupadžiluk,kako najčešće bude.
  Nagoveštaj mogućeg nastavka (war-room Jenki-predsednika) je anuliran happy-end scenom nakon odjavne špice.Za nastavkom ,nakon nje,više nema potrebe.

     

-------------------------------------------------

  Pošto mi skorašnji rast brzine net-a omogućava da se raspištoljim,startovah sa The Bureau XCOM Declassified.Videću dokle ću stići...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sendo 


@Torivoje znači Binary Domain je ok? Dobio sam ga u Sega Humble Bundleu za male pare, pa imam original. Meni je bio problem sa glasovima, kada dam komandu, tek 3ći ili 4ti put registruje ono što sam rekao. Inače nisam prešao ni tutorijal

The Bureau XCOM Declassified je nako, niti smrdi, niti miriše, otprilike mediokritet, koji ništa nije uradio loše, ali nema bog zna ni koju prednost, barem koliko sam uspeo da vidim.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2014, 07:15:54 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.114
mob
Motorola 
 


@Torivoje znači Binary Domain je ok?...
The Bureau XCOM Declassified je nako, niti smrdi, niti miriše, otprilike mediokritet, koji ništa nije uradio loše, ali nema bog zna ni koju prednost, barem koliko sam uspeo da vidim.

  Napucavanje kakvo se može očekivati od Sege.Ja,inače,zaista mrzim princip boss-fight-ova,ali su mi ovi prijali (možda zbog cyber-punk zapleta i gomile hromiranog čelika koji pršti pod rafalima).Kontrole i kamera su njesra,a imao sam i isti problem sa mikrofonom kao ti.
  Čini mi se da su loše PC-kritike više posledica mana koje pomenuh nego nedostataka same radnje.Veći se deo igre odvija u svetu sivila betona i čelika,pa je igrač fokusiran na akciju,umesto na eventualnu šarenu panoramu.Nema ljudskih protivnika,ali to čini roštiljanje mitraljezima zabavnim.4 su nivoa težine,a već na podrazumevanom (2.) boss-ovi umeju da budu nezgodni.Boss-fight-ovi i jesu ono što je igru izvuklo.
Sve u svemu : nije nešto što bi poneo na pusto ostrvo,ali ni nešto što će te smoriti (naročito ako si je se dočepao za male pare).Prihvatljivo za kraj "letnje šeme",naročito stoga što okončanje kampanje otključava pojedinačne nivoe,pa se možeš ponovo "poigrati" sa svim boss-ovima.

-------------------------------

  Što se tiče XCom-a,nemam (i ne želim da imam) bilo kakvog iskustva sa ostatkom franšize,jer mrzim potezne strategije (ne odgovaraju mom temperamentu).U The Bureau XCOM Declassified zagazih tek na sat vremena i to samo zato što se zaželeh taktiziranja.Retro-okruženje je zabavno,ali me iritira to što saborci ne poštuju dosledno naredbe koje im zadam.
  Pošto nemam prethodnog XCom iskustva,igraću ovo (ako me postojeći bagovi ne spreče da nastavim) kao i bilo koju drugu squad-based taktičku pucačinu.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2014, 08:37:49 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
U Declassified-u saborci ginu kao budale. I to predstavlja najveći problem. Posebno se to osjeti pri kraju igre gdje padaju na pocetku borbe. A vi X puta ginete zato sto misija zahtijeva da ostanu zivi. Nekada djeluje da je lakse igrati sam. Sto se ostalih stvari tiče igra je solidna. Ili bolje rečeno nije loša. 6/10 po meni.
« Poslednja izmena: 04. Sep 2014, 09:00:52 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
Samsung SGH-E590
Evo zavrsio sam EU4 i sa Hanzom. Uspeo sam da ujedinim germane i stvorim Nemacku. Obzirom da sam igrao kao trgovinska republika normalno je da sam izdominirao u aspektima ekonomije i trgovine, ali sam isto tako stvorio i ogromnu vojsku i mornaricu. Jedino mi je zao sto nisam povecao svoju teritoriju, ali obzirom na susede nije lose. Tokom igre se desilo previse jakih PU(Personal union) tj. drzava sa istim vladarom. Pa su onda Rusi vladali i Bohemijom, Bretanja Britanijom i Burgundija Portugalom. Sto me dovodi do mojih najvecih neprijatelja u igri Burgundije. Burgundi su u jednom trenutku kontrolisali skoro 90% Francuske, Belgiju, Holandiju, dobar deo severne Italije, kao i delove zapadne Nemacke i Austrije. Zbog toga sam cesto bio u ratu sa njima, a svaki rat sa njima je prakticno svetski rat jer su se na mojoj strani borili moje kolonije i Svedska koja je moj vazal, moji saveznici Rusi sa Bohemijom, Bretonci sa Britancima i njihovim kolonijama, Francuzi koji su bili prilicno slabi u jednom trenutku, ali su i oni imali dosta kolonija dok su se na drugoj strani pored Burgundije nasli Portugal sa svojim kolonijama, kao i Spanci sa svojim kolonijama. Ali nekako sam uspeo da ih prilicno smanjim i da im uzmem neke teritorije, a i Franzuci su povratili neke. Zbog ovih ratova u zapadnoj Evrop Turci su se dosta iskurcili pa su uspeli da osvoje ogromnu teritoriju. I ajde sto su osvajali po Africi i Aziji, nego sto su razguzili Madjare i Livonski red koji je drzao teritoriju od severa Ukrajine, pa sve do Baltickih zemalja. Rusi su isto divljali malo po Aziji...


Evo i par slika gde se moze videti moja teritorija, kao i moje kolonije. (Takodje posedujem teritoriju u J. Americi, danasnja Francuska Gvajana, i to cisto da ovi moji imaju gde da idu na letovanje) Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

eu4_6.png
(2020.75 KB, 1280x1024)
eu4_8.png
(2038.29 KB, 1280x1024)
eu4_7.png
(1976.08 KB, 1280x1024)
eu4_9.png
(1947.83 KB, 1280x1024)
« Poslednja izmena: 05. Sep 2014, 17:41:22 od Roki_09 »
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1266
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.93
Ovo pikam na letovanju da razbijem dosadu  Smile

IP sačuvana
social share
Samo jednu ljubav nemam :p
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Прешао:
Flashback (2013)
Rescue Metro City (SorR mod, prva kampanja)

Играм:
ESWAT: City under Siege

« Poslednja izmena: 07. Sep 2014, 16:42:38 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Теби бураз досадно на летовању Smile
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 670 671 673 674 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:58:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.187 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.