Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:25:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 662 663 665 666 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta igrate u zadnje vreme?  (Pročitano 880015 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 130
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC Desire


Ово се игра последњих неколико месеци Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Pa prvi savet koji mogu da ti dam je da nikako ne pocinjes sa malom nacijom. Velike su sanse da ce te ocistiti jace drzave. Na pocetku su oznaceni Turci, Francuzi i Spanci kao najbolje drzave za pocetnike, sto u neku ruku i jesu.

Turci pocinju kao verovatno najjaca drzava na startu, ali kasnije zaostaju za zapadnim drzavama pa to moze da bude problem, pogotovo za nekoga ko jos uvek nije ukapirao sve delove igre.
Francuzi su definitivno najjaca drzava tokom igre, pa su tako verovatno i dobar izbor za pocetnike. Brzo postajes vojno dominantan, polako aneksiras vazale i ujedinjujes Francusku i nema mnogo drzava koje mogu da te uniste.
Spanci su dobar izbor ako hoces da igras izjednacenu igru jer ces se baviti ratovanjem, trgovinom i kolonizacijom i jedino na sta trebas da pazis je da se ne zameris Francuzima.


E sad mozes jos da igras sa Austrijom i da dominiras Svetim Rimskim Carstvom, oni su takodje vojno jaki. Pa tu je Portugal gde se fokusiras na trgovinu i kolonizaciju i jedino sto trebas da znas u vezi Portugala je to da ti treba savez sa Spancima i da sto pre raskines savez sa Englezima (poicnju u losoj poziciji tj. u stogodisnjem ratu gde im Francuzi sigurno uzimaju evropske teritorije). Pa onda imas Dance, Svedjane i Norvezane koji su isto zanimljivi i relativno laki za igru. Pa je onda tu Venecija koja je trgovinska republika itd.

Швеђани и Норвежани су ваљда под контролом Данске на почетку. Јебена Данска ме увела у рат са свим живима и баталим Smile

Француска је најбоља за почетнике. Ја сам узо њих, ал касно сам се сетио да треба да кренем у освајања, па сам релативно касно освојио Енглезе... тек тамо кад се појавила Каталонија па и њих помео. Ту су ми сад Шпанци, ал зезнуто што су они свуда око мене, освојили Холандију, Баварију и те мање територије па с леђа једу говна, а ја се и задужио, остао без војске због јебених Енглеза итд Smile
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 97
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
Pa kad si glup,neznas da igras to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
SonyEricsson K610i
Pa kad si glup,neznas da igras to
A ti si se rodio sa opsežnim znanjem i razumevanjem svakog dela igre?  Smile

Ako ne zna, naučiće. EU igre nisu nalik standardimn igricama gde sve najbitnije stvari naučiš za pet minuta, pa ih primenjuješ u različitim okolnostima. Ovde konstantno moraš da paziš na stvari koje preduzimaš, da slučajno ne preskočiš neki deo, jer ti se mogu kasnije, mnogo kasnije odbiti o glavu.
« Poslednja izmena: 18. Jul 2014, 19:26:49 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
crnac sta ti reko 
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
далабу
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
Samsung SGH-E590
Pa fora sa EU je to sto prakticno svaka drzava donosi drugu igru. Skroz je druga prica kada uzmes Francusku, Tursku, Austriju, Spaniju, Moskvu, Portugal, Englesku itd. a da ne pricam da takodje mozes da igras sa nomadima koji imaju svoj fazon, pa severno americka plemena koja mogu i da migriraju, pa centralno americke drzave ili Inke, pa onda Ming(Kina) gde postoje frakcije kojima moras da upravljas, pa Japan gde mozes da igras kao Sogun i kontrolises Daime uz cilj da ujedinis Japan ili da igras kao Daimo i da se tako boris za kontrolu Japana. Pa onda su tu Indijske drzavice i njihova zajebancija, pa Oman koji je trgovinska republika i jos je posebna sekta Islama. Pa cunga-lunga drzave iz Afrike itd.

Igra je toliko kompleksna da su potrebne godine da bi neko uopste video svaki aspekt u igri.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Passionate Gamer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1260
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
mob
HTC ONE
Igrao sam 45 minuta sa portugalom i nista nisam uspeo da skontam, prosao sam tutorijal ali je komplikovanije tipa od Hearts of Iron, jeste da je skoro na istu foru engin, ali je mnogo mnogo komplikovanije.. Imteresantno mi je ali bas dosta vremena ce mi trebati da je savladam :O najvise me muci ekonomija i zgrade koje da gradim, kako da trejdujem i tako to Smiley krenuo sa portugalom prihvatio neku misiju da se sprijateljim sa nekom teritorijom valjda, i posle sam skontao da su to spanci, ali nece da se prijatelje jer su nam odnosi slabi pa sam poslao nekog konjanika da poboljsa odnose medjutim to traje godinama Smiley ne znam kako da jacam u pocetku, htedoh da napadnem dole maroko cini mi se da je, medjutim haos, bas je komplikovano, moracu da vezbam! Ne znam koja mi je poenta u pocetku sta da radim, da li da gradim ekonomiju ili vojsku, ma haos igra Smiley jel moze u multiplayeru ?
IP sačuvana
social share
"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.   "
    — Winston Churchill
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Samsung SGH-E590
Uvek mozes da pogledas na youtubu-u gejmplej drugih ljudi, pa da tako vidis sta bi mogao da uradis.
A multiplejer moze ako imas original, a verovatno moze i sa piratskom verzijom, ali nisam nikada pokusao da nadjem patch...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1266
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
 Smile
IP sačuvana
social share
Samo jednu ljubav nemam :p
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 662 663 665 666 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:25:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.