Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:23:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta drzi planetu?  (Pročitano 38295 puta)
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
А како то ти као велики Србин подржаваш фашизам када су против Хитлера ратовали и Четници и Партизани, а колико знам у Јасеновцу је убијено између 500000 и 700000 Срба!!! Ти аутоматски подржаваш Усташе и Хрвате и Католичку цркву која је неколико година скривала Анте Павелића и која је све замислила.
Због издаје "краља Јудеја" Јевреји су и прогоњени кроз историју, то им никада неће бити опроштено!!!

Извињавам се због скретања са теме, али морао сам на ово да одговорим и молим Вас да ми не бришете поруку.

1) Једно такво питање ми је већ постављено, нема сврхе да се понављаш. Кад ми ти одговориш како ти можеш да подржаваш "цара Јудеја", ја ћу ти рећи како ја могу да подржавам Хитлера.

2) Ја подржавам фашизам, а шта ти подржаваш? Да не подржаваш можда демократију - па Американци су нас бомбардовали. Не подржаваш ваљда монархију - ратовали смо и против Аустроугара. Феудално (сталешко) друштво ти такође не пасује - ратовали смо и против Турака. Дакле?

3) Не подржавам ни усташе (што велико слово, јел то из поштовања?) ни Хрвате а камоли католичку цркву (опет велико слово?  Smile) - ни "аутоматски", ни "мануелно".

4) А што се тиче "издаје" цара Јудеја, то ни мало не мења ствар. Он и даље остаје јудеј и то њихов цар. Па и "ми" смо издали Карађорђа, па је он и даље остао Србски вожд.
« Poslednja izmena: 01. Mar 2007, 21:18:29 od Reloader »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
1) Једно такво питање ми је већ постављено, нема сврхе да се понављаш. Кад ми ти одговориш како ти можеш да подржаваш "цара Јудеја", ја ћу ти рећи како ја могу да подржавам Хитлера.


Господа Исуса Христа не "подржавам" већ верујем у њега као сина Божијег који се жртвовао због нас. Јеше га не признају и још увек чекају цара, а ти ако верујеш у Бога Оца а не верујеш у Исуса онда си исте вере к`о и они!!! Размисли мало.

2) Ја подржавам фашизам, а шта ти подржаваш? Да не подржаваш можда демократију - па Американци су нас бомбардовали. Не подржаваш ваљда монархију - ратовали смо и против Аустроугара. Феудално (сталешко) друштво ти такође не пасује - ратовали смо и против Турака. Дакле?


Не дај Боже да подржавам Америку и демократију. Мислим да напредка од глобализације неће ни бити него само ратова. Ништа док се не направе јаке национално и етнички чисте државе јер мултиетничност ништа добро није донела (сви имају већа права у твојој земљи од тебе који припадаш већини).
Монархија Да


3) Не подржавам ни усташе (што велико слово, јел то из поштовања?) ни Хрвате а камоли католичку цркву (опет велико слово?  Smile) - ни "аутоматски", ни "мануелно".


Добро да се слажемо у нечему. Иначе све је то ок што збориш али зар фашисти нису веровали у вишу аријевску германску католичку расу (колико знам Срби нису ништа од наведеног).Стога треба бити и расиста и националиста али никако фашиста - то је немачка и талијанска творевина.А слова су се омакла јбг. Smile

« Poslednja izmena: 01. Mar 2007, 23:19:36 od lordvejder »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Господа Исуса Христа не "подржавам" већ верујем у њега као сина Божијег који се жртвовао због нас.

Није битно, знаш на шта сам мислио.

Да ли знаш шта си ти конкретно добио тим жртвовањем?

Јеше га не признају и још увек чекају цара, а ти ако верујеш у Бога Оца а не верујеш у Исуса онда си исте вере к`о и они!!! Размисли мало.

Што се тиче јеврејског признавања/непризнавања то ни мало не мења ствар. Он је рођен као јевреј, од јеврејског Бога оца - Бога јевреја и мајке јеврејке. Цео живот је проповедао у јудеји и јеврејима. Према томе - (не)признавање не мења ствар.

Монархија Да

Како можеш да подржаваш монархију кад смо у Првом светском рату против аустроугарске монархије изгубили 65% мушког становништва?

Иначе све је то ок што збориш али зар фашисти нису веровали у вишу аријевску германску католичку расу (колико знам Срби нису ништа од наведеног).

Не.

Срби јесу Аријевци а Аријевци нису само Германи док вера нема никакве везе са расом.

А "фашисти" је мало преширок појам да би тако олако баратао с њим.

Стога треба бити и расиста и националиста али никако фашиста - то је немачка и талијанска творевина.

Прво, фашизам нема везе са Немцима

Друго, надам се да си упознат са радом и делом Димитрија Љотића. Чија је то "творевина"?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ја ни једног тренутка нисам рекао да ми нисмо виша раса и већ сам ти нагласио да имамо сличне ставове што се тога тиче! И то што не верујеш у Господа Христа није битно - кад` порастеш каз`т` ће ти се само. Мени је само фашизам неспојив са Србима и Православљем већ са Ватиканом и усташама и Јасеновцем!

Ајде да отворимо тему о овоме негде јер је ипак ово превелико скретање са теме, да нас не би модови Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:23:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.