Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta djeci ostaje,kada se dvoje rastaje...  (Pročitano 5102 puta)
Svedok stvaranja istorije


Kad me shvatis bolje ces me razumeti...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 15112
Zastava Alexandrovo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Nokia 
Potresna prica zaista... Ali nisu sve takve, mogao bih vam svoju pricati do besvesti, o svojim osecanjima, kada su se moji razveli, o detaljima loseg i dobrog u svemu tome, o premalo i previse paznje itd... Recimo, kratko, da sam od sebe izgradio jacu i samostalniju licnost nego da sam bio sa roditeljima koji su u svadji svakog dana...
IP sačuvana
social share
Život je pozornica gde svako igra svoju ulogu...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Nokia 
lako se razmnožavati k'o životinja. ali i životinje nekad budu bolji roditelji od nekih samozvanih ljudi
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.220
Potresna prica zaista... Ali nisu sve takve, mogao bih vam svoju pricati do besvesti, o svojim osecanjima, kada su se moji razveli, o detaljima loseg i dobrog u svemu tome, o premalo i previse paznje itd... Recimo, kratko, da sam od sebe izgradio jacu i samostalniju licnost nego da sam bio sa roditeljima koji su u svadji svakog dana...

Tema je tu...mi smo tu da slusamo one koji su vec prosli sve to, u koliko se zele otvoriti onoliko-koliko mogu sa nama podijeliti to iskustvo...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Enter the Rave party

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 177
Zastava Redbrigde,England-Belgrade Serbia
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
SonyEricsson k810 i
Moja zivotna prica nazalost.....svaka cast za temu ! Smiley
IP sačuvana
social share
Back then the only red was my E-Y-E
You’s a PYT and you’re looking so fine
I’m sorry baby girl but tonight
This weed is mine
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.121
Dobro dosao prijatelju Smile nekada roditelji nisu svjesni onoga sto ucine...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Enter the Rave party

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 177
Zastava Redbrigde,England-Belgrade Serbia
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
SonyEricsson k810 i
Ovako pre dve nedelje....desio se jako tezak dan u mom zivotu upoznao sam oca posle 20 godina....situacija je sledeca dana 4.6.1991 sam se rodio roditelji su mi bili u braku....mesec dana pre nego sto je moja majka trebala da se porodi otac nije imao snage da ponese taj cin da ce on postati "otac".Najteze sto mi je palo od svega je to sto imam 2 polubrata koji nisu krivi ni zasta,njihova majka im je pricala da imaju starijeg brata time je pokazala da je covek.Znala je da cu se ja jednog dana pojaviti a da to ne bi sokiralo decu onda im je rekla.Sve u svemu kad sam nazvao na telefon prvi put kad me je cuo predstavio sam ko sam ko mi je majka rekao je ja tebe ne poznajem.Drugi put sam zvao razgovarao sa njegovom suprugom,upoznao polu bracu koju iskreno ne mogu tako brzo da prihvatim,na kraju razgovora sa njegovom suprugom je doslo i to vidjanje oci u oci.Video sam ko je sto me je samo zanimalo inace ja njega ne mogu zvati cale,tata,oce iz razloga sto to ne zasluzuje.Imao sam osecaj krivice kao dete,da sam ja kriv za to,ali me je majka treznila da nisam kriv ni za sta sto se desilo.Zahvalan sam samo majci sto je napravila coveka od mene.Bila je i otac i majka i sestra i brat i sve sto se moze nabrojiti.To je kratka prica o mom zivotu bez "oca"  Smile
IP sačuvana
social share
Back then the only red was my E-Y-E
You’s a PYT and you’re looking so fine
I’m sorry baby girl but tonight
This weed is mine
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.121
Sve mogu razumjeti,i dvoje koji se ne vole...i nije krenulo kako treba pa se razdvoje...i pocnu da se mrze,ali otac koji zna da ima sina i ne vidjeti ga 20 godina e to nikako nemogu svatiti.Mada vjerujem Keith da i pored svega ipak ga volis...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia zvrr
ali otac koji zna da ima sina i ne vidjeti ga 20 godina e to nikako nemogu svatiti.

I muškarci znaju da budu loši, ne samo žene - možda je to iznenađenje za tebe. Smile

Ne vjerujem u te priče da možeš da voliš osobu koja nije pokazala trunku interesovanja za tvoju dobrobit, za tvoj život. To je isto kao da voliš dobrovoljnog davaoca sperme.

@Keith
 Smile Najbitnija stvar je što si u majci imao dobrog roditelja. Nadam se da ćeš biti bolji čovjek od svog oca kad ti budeš imao djecu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
Imao sam osecaj krivice kao dete,da sam ja kriv za to,ali me je majka treznila da nisam kriv ni za sta sto se desilo.
I u pravu je zena, takav otac ti i ne treba. Trebala ti je ocinska figura kroz odrastanje ali sta ces, ne dobiju svi to a i oni koji dobiju se ponekad sa istima zapate tako da ti je verovatno i bolje ovako. Sada ti i to ne treba jer si vec svoj covek pa se jednostavno ne opterecuj time i teraj dalje.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
Keith Flint WS, naravno da ti nisi kriv. i naravno da,ma šta ti drugi pričali-hrišćanski je,ipak ti je otac,ne budi takav,blabla,niko nema prava da ti se tu petlja. uradi kako osjećaš,pa makar to značilo da nikad ne popraviš odnos sa tom osobom.
nažalost,roditelje ne možeš da biraš. ali je sreća pa ti je majka dobra žena,a on je neodgovoran  i kukavica. i ne zasužuje da ga ikad prihvatiš . srećno u daljem životu  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.