Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta da radim?Pomozite mi molim vas........  (Pročitano 4633 puta)
30. Okt 2007, 00:35:03
Clan u razvoju


Izgled zna da vara,a u ovom slucaju ne vara!:)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 6600
Zovem Wicall , a drugo mi je ime stidljvko.Svidela mi se jedna devojka ima 6 meseci zbog koje sam se lomio u sebi.Ovo vam govorim jos od 3 meseca moje zaljubljenosti.
Ime joj je Bojana i prelepa je.Tako je lepa da ima 12 udvaraca i svi su joj prisli bez po muke.Poznajemo se  zato sto zivimo u istoj ulici i zato sto se sretnemo u disku , ali nikad nismo pricali sve je ostajalo na:''Cao-Cao''.
Jedno lepo vece sreo sam je u parku kako sedi sama , prvi put je vidim bez drugarica i onda problemi:''Da li da pridjem ili da ne pridjem da joj kazem''.Nisam prisao taj dan uspanicio sam se i pobego (budala).
Sutra dan sretnem je u disku drugari govore:''Eno je , eno je'' , a meni knedla u grlu ne mogu da pridjem,pa to ti je.No opet je ostala sam pila pice za sankom i ja rekoh sebi (uz malo ubedjivanja drugara):''Glupo je ali idem,pa sta bude''.
Pricali smo celo vece ja isao okolo kad ona sama (vidi da se ja nemogu da kazem) kaze:''Ja nisam spremna za novu vezu , ti si kul ali zelela bih da budemo prijatelji , kad budem spremna ti si mi prvi u opciji.
Prodje 2 nedelje od te izjave kostanto smo se druzili , ali njeni udvaraci poceli da mi prete:''Ubi cemo te'';''Ti si mrtav covek'' itd.....
Da bih preziveo rekao sam joj:Tebi ako se neko drugi svidja slobodno idi sa drugi ja se necu ljutiti i necu praviti neke ljubomorne scene!Nemoj se osecati ne prijatnom!Imas veliki opseg udvaraca ako ti se neko svidja idi sa njim.
Posle 2 nedelje ona ima decka , a meni krivo i drago i ljubomoran sam i srecan sam za sve zbog nje.
I dalje smo prijatelji , ali ona zapela:''Moj Dragan ovo , moj Dragan ono''.
A meni zao ne znam sta da radim samo pircanje s njom sve mi je teze i teze.
Gubim razum misleci:''Sta sam uradio?Sta sam trebao da radim?Sta cu sledece?Kako?Gde?   


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 30. Oct 2007, 00:38:13)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


F.K. je baraba

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 557
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson k750i
Jbg,nisi smeo da nasednes na pretnje..A ako su stvarno mislili nisi imao drugog izbora...I trebao si da je smuvas...Jbg
Uci se na greskama..Sta dalje,to ti ne bih znao reci...
P.S.Sumnjam da je dozvoljeno da pocinjes naslov teme u fazonu treba mi pomoc il neeed heelp i tako to..Al nisam ja moderator...
IP sačuvana
social share
Sta ovde treba da pise???Marko Lucic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia N97
1. Kad devojka kazhe da nije spremna za vezu, to znachi da nije spremna za vezu sa tobom.

2. Kad kazhe ti si mi prva opcija, to znachi da si joj prva opcija dok ne naidje jedina opcija.

3. Shto se tiche pretnji imaju Hercegovci jednu dobru izreku: "Plashish se ovna, plashish se govna, pa kako cesh onda zhivjeti ?"

Nju zaboravi i idi dalje, kakvo druzhenje, pa nije ti ona drugarica. Ti nisi hteo da se druzhish vec da je ljubish i da vodite ljubav.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 334
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 
1. Kad devojka kazhe da nije spremna za vezu, to znachi da nije spremna za vezu sa tobom.

2. Kad kazhe ti si mi prva opcija, to znachi da si joj prva opcija dok ne naidje jedina opcija.

3. Shto se tiche pretnji imaju Hercegovci jednu dobru izreku: "Plashish se ovna, plashish se govna, pa kako cesh onda zhivjeti ?"

Nju zaboravi i idi dalje, kakvo druzhenje, pa nije ti ona drugarica. Ti nisi hteo da se druzhish vec da je ljubish i da vodite ljubav.  Smile
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
1. Kad devojka kazhe da nije spremna za vezu, to znachi da nije spremna za vezu sa tobom.

2. Kad kazhe ti si mi prva opcija, to znachi da si joj prva opcija dok ne naidje jedina opcija.

3. Shto se tiche pretnji imaju Hercegovci jednu dobru izreku: "Plashish se ovna, plashish se govna, pa kako cesh onda zhivjeti ?"

Nju zaboravi i idi dalje, kakvo druzhenje, pa nije ti ona drugarica. Ti nisi hteo da se druzhish vec da je ljubish i da vodite ljubav.  Smile

Potpisujem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 848
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Samsung Galaxy S4
pazi sada trenutno jednu devojku je jako lako zbariti da kazem tako, pre je to bilo totalno drukcije tu je mnogo paznje, cvece i dosta toga sto bi nju privuklo. e sad ti sto su ti pretili ne znam sta da kazem zato sto ne znam ko je to, a ona ocigledno nije htela vezu sa tobom zato sto joj se mozda ne svidjas ili ako je sponzorusa jos gore... a posle 2 nedelje vec ona ima decka.... tu bato nema sta da se prica vise zakljuci sam u cemu je problem Smile
IP sačuvana
social share
....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Nikad mi nije bio jasan taj poriv da budes prijatelj osobi u koju si zaljubljen, tj da insistiras na tome. Kao druzite se, pijete sokic, a kad se pojavi njen momak ti oces da se pojedes od tuge .. I to, prva/druga/treca opcija  Smile
U prevodu 'ti si mi rezerva' - pa volis li ti sebe imalo ?  Smile

Covece, mucis se bez razloga, ako te ne zeli, put pod noge i zapamti da se sve desava sa razlogom.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Izgled zna da vara,a u ovom slucaju ne vara!:)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6600
Oni odgovori od temu ''Sta da radim?pomozite mi molim vas''Su mi bas pomogli.Raskinula je sa deckom i dosla meni na rame da place.Neki njene prijateljice kazu da je raskilula zato sto je bio previse ljubomoran,a druge da je      raskinula zbob mene (Sad se setila sta je obecala pre 6 mececi).Ja mislim da nije ni zbog mene ni zbog ljubomornosti njenog decka.Sta vi mislite?
P.S hvala za savete od proslog puta mnogo su mi pomogli.Zahvalan sam na QB.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
ako možeš da živiš s tim da igraš u drugoj postavi, samo napred!

a ako držiš do sebe, batali je.
nije ona jedina na svetu, zaboga.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300

pa naravno da nije jedina ali nije lako zaboraviti tu curu koju volis! Jel tako? Ne mogu reci da sam neki player iako sam dosta u okruzenju cura ali ako cemo tako ja sam samo dve osobe iskneo voleo za ovih 19 godina mog pisljivog zivota! I kod jedne i kod druge me je razdvojila distanca! I uvek na zalost ulecem u te veze! Prvo smo zajedno posto zivim na Malti ona stranac i dodje ovde na odmor, ona mi uzme broj i msn malo se dopisujemo ali to ne ide na zalost, neshto se nadas da ces videti tu osobu u buducnosti iako znas da su sanse skoro pa nikakve ali prc ti se i dalje nadas! Tako da potpuno razumem ovog decka kad kaze da mu nije lako! Lako je reci nadji novu osobu a da li ces ti tu osobu iskreno da volis, to se ne desava svaki dan da se zaljubis u nekoga!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.