Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta da radim?Pomozite mi molim vas........  (Pročitano 4631 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Znam tebe, ti si onaj što ima problemčić sa onom Slovenkom, ako se ne varam...  Smile
Pa dobro, znam da nije lako, ali ništa ne dobijaš time što čekaš nešto što verovatno nećeš ni dočekati, i kad prođe vreme bude ti žao što si ga tako uzalud potrošio... A s druge strane, nikad ne znaš vredi li čekati ili ne... Tako da to nije baš jednostavna stvar...

Ali vidim da ste i ti i wicall mladi (a nisam ni ja nešto starija od vas) i stvarno mislim da je besmisleno tako fatalistički razmišljati o vezama i vezicama...
Naročito pošto ćemo se, za par godina, verovatno slatko smejati zbog tako trivijalnih stvari, onda kad nas stisnu pravi životni problemi...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Oni odgovori od temu ''Sta da radim?pomozite mi molim vas''Su mi bas pomogli.Raskinula je sa deckom i dosla meni na rame da place.Neki njene prijateljice kazu da je raskilula zato sto je bio previse ljubomoran,a druge da je      raskinula zbob mene (Sad se setila sta je obecala pre 6 mececi).Ja mislim da nije ni zbog mene ni zbog ljubomornosti njenog decka.Sta vi mislite?
P.S hvala za savete od proslog puta mnogo su mi pomogli.Zahvalan sam na QB.
Mislim da bi prvo trebao sam sa sobom popricati o tome sta ti zapravo hoces pa onda delovati u tom smeru. Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
 verovatno ga ta bojana dozvljava kao druga bash zato shto je tolika kukavica i ne ponasha se muzevno  Smile. da se pobio zbog nje lepshe bi mislila o njemu ,pa makar tuchu i izgubio. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
verovatno ga ta bojana dozvljava kao druga bash zato shto je tolika kukavica i ne ponasha se muzevno  Smile. da se pobio zbog nje lepshe bi mislila o njemu ,pa makar tuchu i izgubio. Smile
Ako decko sutra izadje u crnoj hronici, ti ga nosi na dusi  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
verovatno ga ta bojana dozvljava kao druga bash zato shto je tolika kukavica i ne ponasha se muzevno  Smile. da se pobio zbog nje lepshe bi mislila o njemu ,pa makar tuchu i izgubio. Smile
Ako decko sutra izadje u crnoj hronici, ti ga nosi na dusi  Smile
nemoj da si tako bezdushna ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Samo realna ... doduse, to je isto  Smile
« Poslednja izmena: 03. Nov 2007, 22:07:35 od cesarica18 »
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Nikad mi nije bio jasan taj poriv da budes prijatelj osobi u koju si zaljubljen, tj da insistiras na tome. Kao druzite se, pijete sokic, a kad se pojavi njen momak ti oces da se pojedes od tuge .. I to, prva/druga/treca opcija  Smile
U prevodu 'ti si mi rezerva' - pa volis li ti sebe imalo ?  Smile

Covece, mucis se bez razloga, ako te ne zeli, put pod noge i zapamti da se sve desava sa razlogom.
Smile Smile Smile
Ma daj mani se nje...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
....moje misljenje prema pojkretacu ove teme je da je ispao smrad kada je otisao da se zali kao neka balavica, toj devojci...

...ejjjjj, covece, progutaj knedlu, i stani u odbranu svoje strane...ti likovi sto prete, nikad neostvare svoje pretnje, jer su kukavice....jbg, to mozda nisi znao, ali i pored toga sto si ispao smrad, odigrao si dobar potez , jer si izazvao sazaljenje kod nje....znaci, na sazaljenje je mozes i odvuci i u krevet, ali kasnije da je ozenis i da provedete citav zivot zajedno, to nema sanse jer ce devojka kad tad skontati da je ona sa tobom samo iz sazaljenja a ne i zbog hemije....

....ionako te je svrstala medju PFM drugare ( prosecno frustrirani momak + drugar, nema gore kombinacije da se kasnije izmedju vas dvoje desi pozitivna i zdravaveza, jer ako jednom to budes bio u njenim ocima, sto i jesi, to je za vjek vjekova ) ali da te nebi uvredila dala ti je nadu sa tim da ce te nekad mozda biti zajedno......zato produzi dalje ( iskreno, procitao sam prvi post , i novu temu koju si pokrenuo i koju su modovi izbrisali i zakljuchio sam da jedevojka raskinula sa momkom....e sad...... ) nadji devojku......ali......mojne je pitash "Oces li da mi budesh devojka", jer na to pitanje obishno dobijesh onakav odgovor koji si ti dobio od te devojke....to se nepita....ccccccc.....vidish jednostavno da li postoji hemija, i jednostavno dodje taj trenutak.......mada taj trenutak nije kad se poljubite nego kad ti ujutro posle burne noci na uvo prosapuce "Volim te"......capishi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
alo covjece..nema hemije u pogledu-nema ni ljubavi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
....onda je za dzabe ispao sisa  Smile ......produzi dalje, ima josh Srbiji barem 500000 devojaka ( da napomenem da sam trnutnu populaciju prepolovio, pa potom izbacio penzionerke, pa potom zene u PMS, onda generaciju od 30-50 god , i uzeo adjungovanu transponovanost podataka od 20 do 30 godina sa pretpostavkom da je dechko u tim godinama  Smile ) serendam malo,zar ne?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.